Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (155. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.486
Cevap
61
Favori
381.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: colornick

Hayırlı sabahlar

Usb deki bir şarkıyı sürekli çalmasını nasıl sağlıyoruz .aynı şarkı bitince başa dönsün istiyorum

Hala usb den bir müziği tekrar tekrar dinlemenin yolunu bulamadım :( karışık çalma var ama tekrar yok :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar kış paketi olmayıp sadece still ve deri pakette olan koltuk ısıtma sistemini aracın orijinal ısıtma padlerini alıp klima kontrol panelinden aktif edip kendi aracımıza yapabilir miyiz? Muhtemelen koltuk ısıtma swichleri koltuğun altında hazır. Sadece padleri yerleştirip programlama ile aktif edilebilir. Klima kontrol ünitesine dikkatli bakarsanız ısıtma işareti soluk bi şekilde var sadece ışığı yanmıyor. Acaba bunu yapabilir miyiz orijinal olarak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhand28

Arkadaşlar kış paketi olmayıp sadece still ve deri pakette olan koltuk ısıtma sistemini aracın orijinal ısıtma padlerini alıp klima kontrol panelinden aktif edip kendi aracımıza yapabilir miyiz? Muhtemelen koltuk ısıtma swichleri koltuğun altında hazır. Sadece padleri yerleştirip programlama ile aktif edilebilir. Klima kontrol ünitesine dikkatli bakarsanız ısıtma işareti soluk bi şekilde var sadece ışığı yanmıyor. Acaba bunu yapabilir miyiz orijinal olarak?

evet bunu bende merak ediyorum. takipteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeMSo.

quote:

Arkadaşlar kış paketi olmayıp sadece still ve deri pakette olan koltuk ısıtma sistemini aracın orijinal ısıtma padlerini alıp klima kontrol panelinden aktif edip kendi aracımıza yapabilir miyiz? Muhtemelen koltuk ısıtma swichleri koltuğun altında hazır. Sadece padleri yerleştirip programlama ile aktif edilebilir. Klima kontrol ünitesine dikkatli bakarsanız ısıtma işareti soluk bi şekilde var sadece ışığı yanmıyor. Acaba bunu yapabilir miyiz orijinal olarak?

evet bunu bende merak ediyorum. takipteyim.

iş bende araştıracağım. insignia team a bakayım biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhand28 -- 16 Kasım 2017; 18:12:40 >
  • ayhand28 kullanıcısına yanıt
    İlginç bi konu, bende stil paket var ancak böyle birşeyin mümkün olması ilginç bir deneyim olacaktır.Takipteyim.
  • stormhan S kullanıcısına yanıt
    Astra h da yapılmıştı. Hatta insignia dan önceki astra j de tesisat hazırdı koltuk altlarında. Lakin klima kontrol ünitesi değişmesi gerekiyordu. Maliyet açısından vazgeçmiştim.
  • ayhand28 kullanıcısına yanıt
    Olursa super olur, isitma dugmeleri yazdiginiz uzere gorunuyor. Cozum bulan olursa yaptiralim

Bu arada Iskocya da insignia baya gordum, sport model ve bagaj kapagi tam aciliyor sanirim;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitxen -- 17 Kasım 2017; 0:27:2 >

• mitxen kullanıcısına yanıt
    Keşke bizde de arka camla açılsa bagaj kapağı, yükleme ağzı baya dar çocuğun akülü arabasını hiç bir şekilde sokamıyorum bagaja hâlbuki girse çok rahat sığacak bagaja. Sport kasaya bayılıyorum yeni grandsportun sport versiyonu bizim kasadaki sport etkisini kesinlikle veremiyor bence.

Bir fotoğrafta benim canavar dan kışlık 17 jantlarla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalzakath -- 17 Kasım 2017; 1:9:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: kalzakath

Keşke bizde de arka camla açılsa bagaj kapağı, yükleme ağzı baya dar çocuğun akülü arabasını hiç bir şekilde sokamıyorum bagaja hâlbuki girse çok rahat sığacak bagaja. Sport kasaya bayılıyorum yeni grandsportun sport versiyonu bizim kasadaki sport etkisini kesinlikle veremiyor bence.

Hocam 17" de hangi lastik ölçülerini kullanıyorsunuz memnumusunuz ? ve lastik basınç sensörü olayını ne yaptınız ayrıyetten mi aldınız?

• quote:

Astra h da yapılmıştı. Hatta insignia dan önceki astra j de tesisat hazırdı koltuk altlarında. Lakin klima kontrol ünitesi değişmesi gerekiyordu. Maliyet açısından vazgeçmiştim.

Ben önceki corsa d aracımda yapmıştım orijinal ısıtma padlerini alarak. Koltuk altında elektrik var ancak sinyal kablosu çekilmesi ve şalter grubunun değişmesi gerekmişti

• kalzakath kullanıcısına yanıt
    Züğürt tesellisi demeyin ancak, geçenlerde avm de kendi aracımın yanında grandsport vardı, inanın bence opel insignia 2 üretimini durdursun, eski kasayla devam etsin
  • mitxen kullanıcısına yanıt
    Bagaj kapağının tam açılması ve arkadaki silecek... Neden bilmiyorum ama çok fonksiyonel ve çok hoş ayrıntılar bence. Özellikle silecek hoşuma gidiyor (belki de içimdeki gt-r 34 hayranlığındandır )
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormhan

Züğürt tesellisi demeyin ancak, geçenlerde avm de kendi aracımın yanında grandsport vardı, inanın bence opel insignia 2 üretimini durdursun, eski kasayla devam etsin

size kesinlikle katılıyorum. Bizde ki sport modeller gibisi yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: stormhan

Bi fotoğraf alsaydın be hocam. Bizde teselli olurduk belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: VirtualWorld

quote:

Orijinalden alıntı: kalzakath

Hocam 17" de hangi lastik ölçülerini kullanıyorsunuz memnumusunuz ? ve lastik basınç sensörü olayını ne yaptınız ayrıyetten mi aldınız?

225x55x17 kullanım kitapçığında da bu ölçü tavsiye ediliyor zaten, benim uzun zamandır aklımda 17 jantlı kışlık set yapmak vardı ve Allah'ın işi 1 ay kadar önce Eskişehir Afyon arası ıssız bir yerde gece 12de sağ arka lastik yarıldı... Sport larda stepne yok tamir kiti de açıkçası hiç bir işe yaramaz birşey, neyse sabaha kadar Eskişehir'de mahsur kaldım sabah bir lastik bayisine gittim haliyle bizim 19 Goodyear lastiklerden hiç bir bayii de yok naparız dedim elimde tam senin araca uygun çıkma 17 kışlık jant lastik set var istersen 1000 liraya takarım dedi hemen tak dedim 😂 nasibim varmış vesile oldu yani. 17 lerde haliyle basınç ölçer yok o şekilde kullanıyorum ekstradan takmayada gerek görmüyorum açıkçası.

• Bayadır atacaktım bu resmi aklımdan çıktı. Direksiyon simidindeki soyulmalar bu şekilde bende. Daha önce başına gelen oldu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: szymek

Bayadır atacaktım bu resmi aklımdan çıktı. Direksiyon simidindeki soyulmalar bu şekilde bende. Daha önce başına gelen oldu mu?

Geçmiş olsun hocam aynı sorunu yaşayan arkadaşlar oldu burda da farklı sitelerde de bazıları değişim yaptırdığını iletti hemen olmasada bir süreç sonunda, bu arada araç cosmo mu ve kaç km de oluştu ?

@kalzakath teşekkürler hocam verdiğin bilgiler için, lastik basınç sensörü olmadığı için alarm ötmedi mi? yoksa deaktif mi ettiniz?

• Alarm ekranda küçük ikaz lambası olarak sürekli kalıyor ama pek dert edilecek birşey değil benim için.

• VirtualWorld V kullanıcısına yanıt
    Araç 2016 model cosmo 20000 km de oldu bu soyulmayalar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: szymek

Araç 2016 model cosmo 20000 km de oldu bu soyulmayalar.

en kısa sürede gidin hocam servise, dedigim gibi daha önce serviste değiştirenlerin olduğunu duydum fakat biraz zaman alıyormuş, servise gidip durumu iletin bakalım nasıl bir çözüm ile karşılayacaklar, değişime hiç bir şekilde yaklaşmazlarsa farklı yollar ve diğer yaptıran arkadaşlarla bir iletişime geçin (insignia team ve şikayervar gibi sitelerde bulabilirsiniz bu arkadaşları)
  • 
Sayfa: önceki 153154155156157
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.