Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.485
Cevap
61
Favori
381.945
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Afyonda bu güncellemeyi sordum. Yok dediler. Opel GM de yok dedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orki2429 O kullanıcısına yanıt
    Bu ses bende de var, bunun için servise başvurdunuz mu ? Bana serviste, bu sesin gazlı amörtisörün yapısından kaynaklı olduğu gibi, saçma bir yorumda bulundular. Böyle olduğunu varsayalım, niye o zaman bu ses niye tek taraftan geliyor ? Üstelik bariz ve rahatsız edici bir ses yapıyor, patlak amörtisör olsa bu kadar ses yapar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler cümleten iyi akşamlar, size bir sorum olacak, hiç aracınızın yanına geldiğinizde bagajınızı açık buldunuz mu ? Bir arkadaşın başına daha gelmişti diye hatırlıyorum ama bulamadım o paylaşımını. Artı bir kerede, kapılar kilitsiz olduğu halde bagajım açılmamazlık yaptı. Ve son haftalarda da arka kapılar kilitli kalıyor ön kapılar açık iken. Bu ve benzeri bir durumla karşılaşıp, servise gideniniz varsa, yorum yaparsanız sevinirim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba,

Android autoyu yüklerken VPN kurmak gerektiğini okudum. Bu konulardaki cahilliğime sığınarak sormak istiyorum, kusura bakmayın.

VPN kurdum, android marketten Android auto'yu indirdim, kurdum, çalıştırdım. Bundan sonrasında VPN programını kaldırabilir miyim, yoksa sürekli telefonumda kalmak zorunda mı acaba?

Telefondan bir çok kişisel veri içeren işlem yapıyorum (maillerim, bankacılık işlemlerim, mesleğim gereği bazı veri girişleri, vs). Bu nedenle bu tür programlardan biraz çekiniyorum.

Bu program sürekli telefonumda aktif durmak zorunda mı acaba?

Net bilgisi olan arkadaşlar aydınlatabilirlerse sevinirim.

Saygılar

• Kaldırabilirsiniz. Sadece programı kurmak için gerekiyor. Çalışırken gerek yok.

• guest4699 G kullanıcısına yanıt
    çok teşekkür ederim. mutlu oldum :)

• Arkadaşlar öncelikle herkese iyi akşamlar.. Yakıt tüketimindeki sapmalarla ilgili son verilerimi sizlerle paylaşmak ve merak eden arkadaşlar içinde fikir vermek istiyorum... en son 24 şubatta depoyu fulledim (foto-1). Ardından yaklaşık 1 aya yaklaşan süre içinde şehir içi ve dışı yaklaşık 300'er km olarak kullandıktan sonra bugün tekrar fulledim (foto-2).Yol bilgisayarı ilk dolumdan sonra 666 km de ortalama 6,2 lt olarak görülüyordu. 6,2'nin 2 den sonraki küsüratıda önem arz ettiğinden onuda 6,25 olarak hesaplarsak 6,25*6,66= 41,62 lt eder. Ancak depo 2. fullemede 45,13 lt mazot aldı. Yüzde ile hesap edersek gerçek değerin %92,2'si eder. Buda yaklaşık % 7,8 sapma ile ölçüm yaptığını gösteriyor. İlk zamanlar yaptığım kaba ölçümde bu rakamı %5 küsür bulmuştum. Muhtemelen kullanım şekli, süresi, yakıtın tipi bu rakamları etkileyebilmekte.Kısacası yol bilgisayarının üzerine bir % 5-10 eklemek lazım... Ama her halükarda bu araç için düzeltilmiş olarak 6,7 lt karma tüketim bile oldukça makul diye düşünüyorum. Son olarakta bugün mut-mersin(yolun yaklaşık yarısı oldukça engebeli ve virajlıdır.) arasında 2 kişi ile klima kapalı tüketim değerlerim... Herkese saygılar, iyi akşamlar...

• patriot80 P kullanıcısına yanıt
    Detaylu paylaşım için tesekkurler

Karma tüketim 6,7 LT güzel bir değer. Benim şu an yol bilgisayarı 5,8 LT gösteriyor aldığımdan bu yana. (araç km 4700 oldu).

Demekki ortalama 6,25 LT
  • Benim karma tuketim 6.2 ltydi. Son deponun 530 kmsi uzun yol. Bunun yarisi performansli yarisi 110 a sabitti. 530 kmnin ortalamasi 5.2 olmustu. Deponun geri kalanini Ankara sehir icinde dikkat etmeden kullandim. Totalde 1001 km gitmis oldu. Yol bilgisayari 5.9 lt gosterirken, pompada 6.8 ltlik bir deger ortaya cikti.

• Dostlar merhaba ,

Önümüzde ki hafta 1.6 dizel cosmo otomatik haliyle bir insignia satın almak istiyorum. Eskişehir'de(Eskişehir'de oturuyorum) ki bayiden sunrooflu model için 140 bin lira fiyat aldım . Bu fiyatların altında teklif alacağım bayiler nereler acaba yardımcı olabilir misiniz ?
  • ecayirli kullanıcısına yanıt
    ucmus fiyatlar gercekten. ocak ayinda sport donanim + kis paketini 109.000 e aldim. eskisehire yakin illerdeki bayileri de arayip sorun bence. Ankara Beyaz'dan aldim ben ornegin.

• AtaTuncel kullanıcısına yanıt
    Sizde iyi almışsınız, ben ocak 18'de aldım sport aracımı 114.500 tl ve kış paketide yok.
    İstanbul ile iletişime geçtim orası da 136 bin lira fiyat verdi ötvsiz alacak olmasam fiyatlar el yakıyor gerçekten.

• apollonx kullanıcısına yanıt
    ecayirli kullanıcısına yanıt
    3500 filo indirimi almistim.

sport fiyati aldiniz mi hic ?

Aracım sport zaten. Başka bir yerden fiyat almamıştım, 124bin'den güya 114.500'e düştüler işte. Mevcut piyasa şartlarına göre uygun fiyat sayılır.
  • apollonx kullanıcısına yanıt
    size dememistim, cosma fiyati soran arkadasa demistim

Sport fiyatını sormadım maalesef.

• ecayirli kullanıcısına yanıt
    bence biraz fazla uçmuşlar. Eskişehir dışında çevre illeri ve özellikle istanbul daki leri arayın. Bende Pendik - ATM den almıştım. 1 aralık (yeni ötv dahil) 110 bin e almıştım sport modelini
  • Bugün Android Auto güncellemesini yaptırdım. Aracım 2015 kasim tescilli. Odak Topkapı da 200 TL karşılığında yaptırdım.

• guest4699 G kullanıcısına yanıt
    Garantide degil mi araciniz ? Aksiyon bu para almamaladi gerek ? Ben arayip sordum sase istedi guncelleme var gelin halledelim dedi. Neyin parasi

• 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.