Şimdi Ara

OPEL İNSİGNİA 1.6 Dizel Otomatik TÜRKİYE'DE (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.485
Cevap
61
Favori
381.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ercandiler

quote:

Orijinalden alıntı: Glamour3113

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: doğupilot

quote:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-sifir-dan-farki-1000-km-de-1.6-dizel-otm-cosmo-stil-paket-257659657/detay
    arkadaşlar bu araçta bir sorun mu vardır sizce bu fiyata nasıl verebiliyor slamlar

Yok hocam,zaten 0 104000 civarı veriyorlar, normal fiyat.

Bu araç sadece bayiye kadar gelmek için km yapmış gibi, ( hoş aracı taşıtabilirlerdi de ) vergiden mi düşüyorlar nedir anlamadım

cosmo stil ve ütündeki kilerle bana 118 000 tl fiyatverdiler 104 bin nasıl oluor deri koltuk sadece ek 5500 tl dediler ayrıca 19 jant ve boss sistemi de var diyor

http://www.opel.com.tr/content/dam/Opel/Europe/turkey/nscwebsite/tr/11_Brochure_Library/04_Price_Lists/MY_2015_opel_fiyat_listesi_01.12.2015_4.pdf?version=Desktop

Stil paket 5600
    Kış paketi 1000 lira
    Araç 99 bin
    Bu fiyatlardan daha da pazarlık yapıldığını düşünürsek ki vergi mükellefi indirimi de iyi tutarda oluyor ekstralarda

Yani o saydıklarınız zaten stil paket içeriği.

cosmo otomatik 112000 tl stil paket 5900 digerleriyle 118000 benmi yanlış hesaplıyorum

Kardeş o söylediklerin liste fiyatı, cosmo 111900 den 99000 e düşüyor mesela,paketler pazarlıkla 104e veriyorlar.. Alanlar var...eski yorumları takip et...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gb0004 almış 103K mesela...

• quote:

Gb0004 almış 103K mesela...

Bu fiyata bu araba gercekten cok iyi ama bizim burda asla bu fiyatlara inmezler burunlarından kıl aldırmıyolar aynı araca enson 115bin tl fiyat verdiler cevaplarınız için teşekkürler aracımı satabilirsem o ilandakini gider alırım 99 cok iyi fiyat hemde istediğim iç dış renk

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: osafakk

Haklı olabilirsiniz...

Herseye rağmen bu sınıfta bu fiyata bu donanımda başka bir Alman yok Türkiye'de...

Aynen kardeşim,bakmadığım marka model kalmadı,c segmentteki full araçlar 90 bin olmuş, 100k e D sınıfı araç,hemde alman...Bu arada, bugün surtaş ta idim, ÖTV zammı var diye haber verilmiş merkezden, bu da araç fiyatları artacak demektir...

Geçen senede ötv hayaletini hortlatmışlardı, buna bakıp araç alanlar ötv artmayınca morarmıştı. Bu tip şeylere fazla itibar etmeyin. Ayrıca sanırım sene sonunda yeni kasası çıkacak insignia nın (autoshow dergisi).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trojana -- 2 Ocak 2016; 10:42:06 >

• Konya'dan merhaba.
    Insignia ile 24 saat kampanyasi ile test ettigimiz insignia bizi de etkilemeyi basardi.
    Biraz piyasa arastirmasi ile fiyat/performansin kendi sinifindaki araclar arasinda cok iyi olduguna kendimizce karar verdik. (Su an 2010 dizel titanium focus kullaniyorum. Focusun sifirini alayim desem, "ki 0 aldim 150000 km yaptim 6 yilda,hic bir problem yasamadim, cok cok memnunum aracimdan" 120bg dizel otomatik titanium focus + tekno paket + led farlar = insignia cosmo ediyor 3 asagi 5 yukari... fiyati neredeyse 95-100 bini buluyor... 103 bine cosmo+kis paketi biraktilar konya bayisinde. Kendi sinifindaki superb,passat, mondeoyu soylemiyorum bile... bombos a3 sedan bile 109bin vs...)
    Neyse biz oturduk, dusunduk, tasindik (formlarda insignia hatta genel olarak opel hakkinda pek cok da "aman bulasmayin" yazisina ragmen, hele ki insigniadaki teknik arizalara ( afl far basta olmak uzere bir cok sensor kaynakli ariza---bu tur problemler icin adamlar alismis,aku kutup basini sokup tekrar takin, kafaya takmayin diyor :))
    Butun bunlari okumamiza ragmen insignia almaya karar verdik. Hem de iki akraba, iki insignia alacaktik. Ama ne konyada ne yakin bircok ilde Cevre Gorus Paketi 2 (Kesinlikle adaptif hiz sabitleyici istiyorum, kesinlikle...) iceren bir opsiyon bulamadik. Hatta Turkiyede yok boyle arac diye cevap aldik.
    Bekleyelim dedik, ama fiyati sabitleyin, odemenin tamamini yapalim, getirtin iki tane dedik, olmadi. Ve yeni yila insigniasiz girdik :(

Ama aklimiz da kaldi arabada :)

Ne yorum yaparsiniz simdi anlattiklarima.
    Yeni fiyatlar ne olur?

• insignia gerçekten diğer araçlara göre fiyatı uygun ve tam otomatik vitesiyle güven veriyor ama kasa değiştirecek olması sıkıntı
  • serhatsoylu kullanıcısına yanıt
    Baktığınız araç, sunroof ve otamatik şanzumanlı mıydı? Öyle ise, fiyat gayet iyi bence. Ben de, Cosmo+sunroof manuel şanzumlı araca 99,000 TL. fiyat aldım. Araca bu ay içinde zam geleceği söyleniyor.
  • Yeni kasanın, 2016 sonunda lansmanı yapılacakmış, 2017 ortasına doğru ülkemizde satışı yapılacakmış. Araç alırken, yakında kasa değiştirecek diye tercihlerimizi belirlersek işimiz zor. Ben 2014 model Ford Kuga selectiv aldım; satıcı, aracın kasası 2018'de değişecek dedi; gel gör ki motor dahil aracın birçok unsuru değişti. Aldığımız araçlar, birkaç yıl içinde ya makyaj yiyor ya da kasa değiştiriyor.
  • yusaeker Y kullanıcısına yanıt
    üstad işte bu durumda insana kararsızlık yaşatıyor ne yapalım?? zaten şu an biraz borcum var. 6 ay sonra rahatlayacağım. belki o zaman 2.el alabilirim. otomatik dizel güzel bir kombinasyon olur.
  • yusaeker Y kullanıcısına yanıt
    Hayir. Sadece cosmo+kis paketi... 103000
    Paketsiz cosmo vardi antalyada 102000 istedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: serhatsoylu

İlginç 99 bin opelin indirimi + 1000 kış paketi zaten ( pazarlık payını da siz hesaplayın )

• Alırsınız inşallah. Yeni kasa da bu fiyatlarda olmaz zaten. Mevcut kasa gayet güzel ve fiyatı da muadili olan diğer markaların araçlarına göre uygun.

• quote:

quote:

İlginç 99 bin opelin indirimi + 1000 kış paketi zaten ( pazarlık payını da siz hesaplayın )

Bu 99bin neye göre yani? Opelun indirimi derken? Ustune bi de pazarlık dediginize göre, standart bi indirim mi?
    Bana hem konya hem de antalya, yani iki farkli bayi boyle fiyat verdi. Sizin yazdiginiz fiyatlar hangi bayide, hangi ilde? Bu arada 1.6 dizel otomatik konusuyoruz degil mi?

• quote:

quote:

quote:

Bu 99bin neye göre yani? Opelun indirimi derken? Ustune bi de pazarlık dediginize göre, standart bi indirim mi?
    Bana hem konya hem de antalya, yani iki farkli bayi boyle fiyat verdi. Sizin yazdiginiz fiyatlar hangi bayide, hangi ilde? Bu arada 1.6 dizel otomatik konusuyoruz degil mi?

Tabiki, cosmo 1.6 dizel otomatik ( İstanbul )

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=113212735

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=113219819

Anlamadım! Fiyat aldığınız araçlar, manuel şanzuman+cosmo+ kış paketli versiyon muydu? Bu donanımdaki araçlara mı 103000TL. fiyat verdiler?
  • Fiyat verilen araclar:
    KONYA: insignia 1.6 cdti 136 bg otomatik vites beyaz renk cosmo + kis paketi = 103000 en son...

ANTALYA: Insignia 1.6 cdti 136 bg otomatik vites (renk hatirlamiyorum) cosmo (ek paket yok) = 102000 en son...

Konya'dan 99 bine cosmo yani 100 bine cosmo+kis paketi almak ancak HAYAL. Elimde son iki arac kaldi, hic kimseye vermedim, satisim da eksik kaldi, o yüzden bu fiyat diyor :) - En son sattıkları cosmo+kis paketini 105000e vermisler aralik kampanyasinda sozde...

• Arkadaşlar selam. Geçen hafta D segment araç arayışına insignia 1.6 otomatik cosmo + kış paketi ile son verdim ben de bir insignia kullanıcısı oldum. Burada yazan arkadaşların paylaşımları karar vermemde etken oldu hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. Araç malum MTV dolayısı ile salı veya çarşamba günü teslim edilecek.

Merak ettiğim benim için çok önemli bir konuda bilginizi paylaşmanızı rica ediyorum. Başka bir başlık altında okuduğuma göre intellilink ekranındaki projeksiyon özelliği Android telefonlar için uygun değilmiş. Hakikaten bu doğru mu? Eğer doğru ise bunun nasıl mantıklı bir gerekçesi olabilir. Bu arabaya binmek için i Phone sahibi olma zorunluluğu gibi bir şey bu.

Cosmo 1.6 dizel sahibi arkadaşlardan projeksiyon özelliğini kullananlar varsa deneyimlerini paylaşmalarını rica ediyorum.

Saygılar.

Ben henüz aracımı teslim almadım lakin cosmo 1.6 otomatik + kış paketini filo indirimi ile 96500 e aldım. Anadolu bayileri muhtemelen nasılsa elimizde araç kalmaz mantığı ile yüksek fiyattan satmaya çalışıyor. Sonuçta liste fiyatı 112bin. Ne kadar az düşerse o kadar çok kazanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anahtar_73 -- 3 Ocak 2016; 15:31:19 >
    Adaptif hız sabitleyici benim de aklımda kaldı fakat yapacak bir şey yok. Piyasada başka araç bulamadım. Ford Focus Trend X sonrası Insignia Cosmo yeterince donanım özelliği kullanmamı sağlayacak. Varsın acc olmasın hayırlısı.

Sanıyorum Opel, insignia 1.6 dizel otomatik ile oldukça fazla Focus müşterisi topluyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Anahtar_73

Ben henüz aracımı teslim almadım lakin cosmo 1.6 otomatik + kış paketini filo indirimi ile 96500 e aldım. Anadolu bayileri muhtemelen nasılsa elimizde araç kalmaz mantığı ile yüksek fiyattan satmaya çalışıyor. Sonuçta liste fiyatı 112bin. Ne kadar az düşerse o kadar çok kazanacak.

Filo indiriminden kasıt nedir hocam?

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.