Şimdi Ara

Opel corsa d 1.6 gsi 150hp nasıl bir araçtır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu araç hakkında pek fazla bilgi bulamadım sitede ilanda zaten 2 tane var bu zamana kadar da trafikte hiç görmedim
    Sorum şu bunu alsak bizi üzer mi yedek parça bulunabilirliği ve arıza vermesi motoru sağlammıdır narin midir

• Hocam üzerindeki motor insignialarda bulunan 1.6t 180 hp motorun aynısı diye biliyorum yanlışım varsa düzeltir forum üyeleri, bu sebeple bence parçada sorun yaşamazsınız
  • HanDar05 kullanıcısına yanıt
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-opel-gt28-setup-corsa-gsi-977801328/detay

Sarı sitede bu araç var ama araca performans olarak baya şey yapmışlar ilerde başıma bela olur gibi ben günlük aktif olarak kullnmak istiyorum ara sırada aracı çok yormadan basarım zaten öyle pek bir derdim yok ama ayağımın altında güçlü bir motor olması beni mutlu eder

Özellikle bu arabanın rengini çok beğendim nardo gri kaplatılmış çok hoş duruyor
  • yokyak kullanıcısına yanıt
    ilana girince her yer siyah duman oldu
  • Çayla Simit İyi Gider Ç kullanıcısına yanıt
    Ne kadar duman o kadar randuman

Hocan stok olanını almakta fayda var, bende zamanında bu arabalara merak salmıştım ve o zamanlar siyah renkli cam tavanlı temiz ve stok bir araba vardı fakat sonrasında yakıt konusundan dolayı vazgeçtim

• HanDar05 kullanıcısına yanıt
    Geçen ilanda stok siyah vardı ama kaldırmış ilandan belkide odur

Sanmam hocam benim dediğm ilan baya eskidendi

• Bende de Opel Corsa D GSİ var soft yazılımlı araç 200 HP civarı alıyorum. Aracın hem şekli güzel diye hem de parçaları kolay bulunuyor diye aldım bi sorun yaşamadım daha önce bu aracı kullanan ve hali hazırda kullanan sahipleriyle iletişim halindeyim parça tedariği konusunda bi sıkıntısı yok. Yakıt ortalamam 7-8 max 12 litre civarı 100 kmde bendeki beyaz Opel corsa gsi 2010 modeli. Sorusu olan varsa instagram hesabım @corsadgsi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.