Şimdi Ara

opel astra tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 27 bin istenen arabayı 23 bine nasıl alacaksınız hangi pazarlıkla onu merak ettim.
  • Astralar çok yakıyordu. Otomatiği en azından öyleydi. Sitede fiyatlar genelde ederinden yüksek yazılıyor. Piyasaları biraz daha ucuz olur. Otopazarlarına gidip piyasa öğrenebilirsiniz hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GreenHeart

bastan 3.araç ama pazarlıkla 23 e dusurun

23 sen al bana 24 e de satabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı insanlar hatta fakeler 20 ye bile alır takmayın siz.
    58 bin km'deki aracı 26 bin liraya bitirip,iyice kontrol ettirdikten sonra alabilirsiniz. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RutkayErg -- 22 Haziran 2013; 0:10:05 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tavsiyeler için teşekkürler.
  • BEN DE ASTRA HB BAKIYORUM ANCAK İŞTE YAKITI SERVİSİ VS KORKUTUYOR BENİ BİR TÜRLÜ KARAR VEREMİYORUM BU KONUDA SEN BİR ARAŞTIRMA YAPTIN MI HİÇ PEKİ? HATTA BEN DE KONU AÇTIM ANCAK PEK ASTRA KULLANAN YOK SANIRIM NET BİLGİ VEREN OLMADI.
  • hiç biri o parayı etmez
  • araştırma yaptım herkes ayrı bişey diyor bende kararsızım ama uygun fiyata bulursam alacağım. fakat piyasası nedir hiç bilmiyorum 2005-2006 model 100000 km altı temiz bir astra ne kadar eder acaba bilen var mı? tabi aracın durumuna donanımına göre değişir de ortalama bi fiyat söyler misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi optiimiist -- 22 Haziran 2013; 11:21:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: optiimiist

araştırma yaptım herkes ayrı bişey diyor bende kararsızım ama uygun fiyata bulursam alacağım. fakat piyasası nedir hiç bilmiyorum 2005-2006 model 100000 km altı temiz bir astra ne kadar eder acaba bilen var mı? tabi aracın durumuna donanımına göre değişir de ortalama bi fiyat söyler misiniz?

25000 tl temizine verilir
  • senelerdir astra kullanıcısıyım. periyodik bakım hariç tık demedi. eş dost akrabada da astra çok hepsi çok memnun. ama duyuyoruz biz de memnun olmayanlar da varmış. diger emsali arabalardan çok yakmıyor. servisinde daha sorun görmedim. ayrıca servisi pahalı değil. sürüş zevki cok cok iyi. bendeki araç astra g. 2001 model.
  • quote:

Orijinalden alıntı: optiimiist

araştırma yaptım herkes ayrı bişey diyor bende kararsızım ama uygun fiyata bulursam alacağım. fakat piyasası nedir hiç bilmiyorum 2005-2006 model 100000 km altı temiz bir astra ne kadar eder acaba bilen var mı? tabi aracın durumuna donanımına göre değişir de ortalama bi fiyat söyler misiniz?

Benim astra h 2005 98000 km Lpg li sağ çamurluk boyalı 25000 verdiler vermedim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.