Şimdi Ara

OPEL ASTRA H GİZLİ ÖZELLİKLER (30. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
27
Favori
569.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

Orijinalden alıntı: ozbke

bugünlerde 2012´sini almayı düşünüyorum, alınca faydalanırım
    ellerinize sağlık

Yalnız bu özellikler bir önceki kasa astra için geçerli.

bende o kasayı almayı düşünüyorum zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: mtolgacengiz

aynen bende bu özelliği tam olarak anlamadım...

valla geçen denedim silecek özelliğini bildiğin eski şahinlerdeki gibi silecek normal konumuna inmeden camın ortasında kalıyor

ne işe yarıyor bu özellik onu tam bilmiyorum ama.. bu bi özellikmi onu da anlayamadm
  • yok bu silecek kaldırma olayı dediğiniz gibi bir olay olmasa gerek. bu benim tahminimce baya silecekleri kışın elimizle kaldırıyoruz ya çok soğuk havalarda öyle bir şey herhalde. ama araba üzerinde yaptığım tetkikte silecek ekipmanında havaya kaldırabilecek bir düzeneğe rastlamadım.
  • 2006 Astra H 1.3 Cdti aldım. araba boyasız ve 70binde. Ancak bana araba kalkmıyor gibi geldi. 1. viteste özellikle çok cansız ve hantal. Gazı köklüyorum en fazla 20-30 km gidiyor. 2. viteste biraz daha iyi 3. vitesle güzel gidiyor. 5. ve 6. viteste yine çok güçsüz hafif rampada bile vites küçültmem gerekiyor. Acaba benim arabada mı sorun var yoksa Astra H 1.3 Cdtiler böyle mi?
  • quote:

yok bu silecek kaldırma olayı dediğiniz gibi bir olay olmasa gerek. bu benim tahminimce baya silecekleri kışın elimizle kaldırıyoruz ya çok soğuk havalarda öyle bir şey herhalde. ama araba üzerinde yaptığım tetkikte silecek ekipmanında havaya kaldırabilecek bir düzeneğe rastlamadım.

dostum denedim de yazdım, kafamdan yazmadım yani dediğim gibi oluyor. silecek camı siler gibi çalışıyor, kolu bıraktığında o anda olduğu yerde kalıyor camın ortasında..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Karizmatik Hoca

2006 Astra H 1.3 Cdti aldım. araba boyasız ve 70binde. Ancak bana araba kalkmıyor gibi geldi. 1. viteste özellikle çok cansız ve hantal. Gazı köklüyorum en fazla 20-30 km gidiyor. 2. viteste biraz daha iyi 3. vitesle güzel gidiyor. 5. ve 6. viteste yine çok güçsüz hafif rampada bile vites küçültmem gerekiyor. Acaba benim arabada mı sorun var yoksa Astra H 1.3 Cdtiler böyle mi?

gerçekten konuyla çok alakalı bi soru sormuşsunuz
  • Astra h da motoru stop edip kontak anahtarini cikarmadan once silecek koluna asagi dogru basik tutarsaniz silecekleriniz dik konumda kalir, akuden yemez. silecek degistirirken kollara kolay uzanim saglar. kisin gece silecek donmasini onlemek icin kullanilabilir.
  • bu kumanda olayı nedir? Ben de edition var. ama kumanda yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

yok bu silecek kaldırma olayı dediğiniz gibi bir olay olmasa gerek. bu benim tahminimce baya silecekleri kışın elimizle kaldırıyoruz ya çok soğuk havalarda öyle bir şey herhalde. ama araba üzerinde yaptığım tetkikte silecek ekipmanında havaya kaldırabilecek bir düzeneğe rastlamadım.

dostum denedim de yazdım, kafamdan yazmadım yani dediğim gibi oluyor. silecek camı siler gibi çalışıyor, kolu bıraktığında o anda olduğu yerde kalıyor camın ortasında..

sizin yaptığınızı konuya ilk abone olduğum zaman ben denemiştim. Sizin söylediğinizin dışında bir durum olduğu yok. Ama anlatılan daha başka bir olaymış gibi. Yoksa silgecin camın tam ortasında kalması bizlere ne gibi bir fayda sağlayabilir ki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ilhaneren

Astra h da motoru stop edip kontak anahtarini cikarmadan once silecek koluna asagi dogru basik tutarsaniz silecekleriniz dik konumda kalir, akuden yemez. silecek degistirirken kollara kolay uzanim saglar. kisin gece silecek donmasini onlemek icin kullanilabilir.

silgeçlerin camın tam ortasında kalması silgecin donması olayını nasıl engelleyecek. Sonuçta silgeç donması dediğimiz olay silgecin cama yapışması değil mi

• quote:

quote:

Astra h da motoru stop edip kontak anahtarini cikarmadan once silecek koluna asagi dogru basik tutarsaniz silecekleriniz dik konumda kalir, akuden yemez. silecek degistirirken kollara kolay uzanim saglar. kisin gece silecek donmasini onlemek icin kullanilabilir.

silgeçlerin camın tam ortasında kalması silgecin donması olayını nasıl engelleyecek. Sonuçta silgeç donması dediğimiz olay silgecin cama yapışması değil mi

Aracın kitapçığında yazıyor. :)

• quote:

quote:

quote:

en kısa zamanda bakacam. Merak ettim :))))

• quote:

quote:

quote:

quote:

en kısa zamanda bakacam. Merak ettim :))))

valla bende çok merak ettim izmirde yaşadığım için hava öyle silecekleri donduracak kadar souk olmuyor, dolayısılla böyle bi özelliğe hiç ihtiyaç duymadım.. nasıl bir mantığı var onuda bilmiyorum bi bakayım bende kitapçığa bari

• Selamlar arkadaşlar. Kışın silgecin donması olayı ön camın kaputla birleştiği yerde yani standart çalışmadığı durumda max. Oluyor. Zaten aracımızın camını kar ve buzdan temizlerken en çok bu noktanın buzlandığını ve bizi uğraştırdığını biliriz. Silgeçleri elimizle kaldırıp 1-2 gün beklettiğimizde silgeçlerin yayları bozulabiliyor
    O yüzden ben silgecimi tarif edildiği gibi dik konuma getirip bırakıyorum.
    Saygılarımla

• Gizli özellikler nereden açılır ki?
  • ya bu opel astralarda silecek ve farı aynı anda çektiğinizde gelen menü yok demişsiniz fakat ben çektim ve bip diye bir ses geldi aracın hiç biryerinden bi menü çıkmadı ve şimdi araca her kontağı taktığımda aynı ses geliyor. Ve son olarak bu follow me özelliğini açtığımda araç aralıksız ötüyor sanırım park sensörü bu arada araç 2006 opel astra enjoy
  • Süper konu takip...

• park sensörü geri vites farlarna bağlıdır. yanı siz kolu çektiğinizde arka beyaz farlar yanınca otomatik olarak park sensörü de çalışmaya başlar. bu da engele göre ötme yapabilir...
  • Arkadaşlar cd çalarım mp3 çalıştırmıyor bunun özel bir ayarı mı vardır ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bdurmus

quote:

Orijinalden alıntı: t.tepe

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkasap

merhaba beyler,
    bende astra h 2007 spor paketli 1.3 cdti hb makyajlı enjoy var,

aslında kullanım kitapçıklarında olan ve okumaya üşendiğimiz bir çok faydalı bilgi burada paylaşılmız,herkesin emeğine sağlık,bende aracımda denediğim bazılarını yazıyorum;

1)Kontağı kapat,anahtarı çıkart,kapıyı aç,sellektör yap,,,kapıyı ister kitle ister kitleme farlar 30 sn yanıyor (FOLLOW ME özelliği)
    2)üsttekini sellektör yerine sağ sinyalle yaparsanız sağ kısa far ve sağ arka stop aynı anda yanıyor
    sol sol kısa far ve sol arka stop aynı anda yanıyor
    3)hb araçların anahtarlarında; kapı açma 5 sn basarsak 4 cam açılır
    kapı kapamaya 5 sn basarsak 4 cam kapanır
    4)forumun ilk konularındaki yol bilgisayarı detay özellikler menüsü de çalışıyor; kontak açık cd veya fm açıkken bip sesi gelene kadar setting e basın sonra bc ye basın bc ye basarak gezinin,özelliklerin türleri konunun en başında var ve doğru(pek faydalı şeye rastlamadım)
    5)fasılalı silecek de aynen çalışıyor,

FAKAT ""2"" SORUM OLACAK;
    1) bir arkadaş kontağı kapatıp 4 sn boyunca silecek kolunu aşağı çekin silecekler kalkar demiş,öyle bir şey yok,bu model de mi yok;bilen varsa cevap verebilir mi?
    2) silecek ve far kolunu kendimize çekince de bazı özellik ayarları çıkıyor denmiş,bu da mı yok bu modelde,bende olmadı,,

saygılar; iyi sürüşler

Anahtar kontağa takılı iken ilk konumda silecek tuşunu aşağı doğru çek istediğin seviyeye gelince durdur ben öyle yapıyorum karlı havalarda
    Saygılar

bu silecek özelliği tam olarak nedir? nasıl kalkıyor silecek anlamadım?

Silecek özelliği 2007 enjoy sp de var. Kontağı kapattıktan sonra, sanırım anahtarı çıkarınca silecek kolunu aşağı indirip o şekilde tutunca silecek çalışmaya başlıyor, kolu bırakınca olduğu yerde kalıyor. Karda çok kullandım silecekleri dik tutup altına karton/güneşlik koymak için

• 
Sayfa: önceki 2829303132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.