Şimdi Ara

OPEL ASTRA H GİZLİ ÖZELLİKLER (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
704
Cevap
27
Favori
569.660
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: selmand

arkadaşlar ben bu arabayı almak için bugün başvurdum inşallahj sorun çıkmadan alırım.

aracı bayiden almadan önce dikkat etmem gereken neler var bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz.

Konusu geçen araç bir önceki kasa astra yeni kasa değil. Belki karıştırmış olabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

quote:

arkadaşlar ben bu arabayı almak için bugün başvurdum inşallahj sorun çıkmadan alırım.

aracı bayiden almadan önce dikkat etmem gereken neler var bu konuda bana yardımcı olabilirmisiniz.

Konusu geçen araç bir önceki kasa astra yeni kasa değil. Belki karıştırmış olabilirsiniz.

astra classic 3 H kasa alıcam eğer kredi onaylanırsa. teslim alırken nelere dikkat etmem gerek?
  • Nasipse bizde salı günü teslim alıcaz

Beyaz renk tercih ettik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bodrummavi

Nasipse bizde salı günü teslim alıcaz

Beyaz renk tercih ettik.

hayırlı olsun benim vergi borcumdan dolayı kredi onaylanmamış görünüyor. bende yine ikinci ele yönelicem sanırım.
  • merhaba arkadaşlar,
    bende aracımı bugün teslim aldım,
    araç güzel, hoşumada gitti, fakat araçta telefon koyacak yer bulamadım,
    essentia comfort paket aldım. kol dayama ile el freni arasında bir bölme var ama o yerdede araç çukura girse veya fren vs. yapılsa kayacak gibi duruyor.
    bunu nasıl çözdünüz?
    Birde USB girişi yok, cd ile uğraşmak istemiyorum açıkcası, usb ile bağlantı yapabileceğim aparat istanbul içi nerden bulabilirim? Teknoloji marketlerde bulunurmu veya sanayi içinde elektronikçilerde ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: amanhem

merhaba arkadaşlar,
    essentia comfort paket aldım. kol dayama ile el freni arasında bir bölme var ama o yerdede araç çukura girse veya fren vs. yapılsa kayacak gibi duruyor.
    bunu nasıl çözdünüz?
    Birde USB girişi yok, cd ile uğraşmak istemiyorum açıkcası, usb ile bağlantı yapabileceğim aparat istanbul içi nerden bulabilirim? Teknoloji marketlerde bulunurmu veya sanayi içinde elektronikçilerde ?

Selamlar,
    Eğer usb girişini halledemezseniz, AUX-in girişi var. Kablo alıp onunla telefonunuzu veya mp3 çalarınızı bağlayıp aktarabilirsiniz sesi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tehchiv

quote:

merhaba arkadaşlar,
    bunu nasıl çözdünüz?

Selamlar,
    Eğer usb girişini halledemezseniz, AUX-in girişi var. Kablo alıp onunla telefonunuzu veya mp3 çalarınızı bağlayıp aktarabilirsiniz sesi.

buna anfi ve subwoofer bağlanıyormu

• quote:

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar,
    bunu nasıl çözdünüz?

Selamlar,

buna anfi ve subwoofer bağlanıyormu

Tam olarak bilmiyorum ama sanmıyorum olacağını.
    Eski aracımda bu aux-in girişini mp3 playerdan,telefondan -> araba hoparlörlerine ses aktarmak için kullanıyordum.
    Anladığım kadarıyla siz tam tersini yapmak istiyorsunuz, arabadan -> subwoofera, ama dediğim gibi konu hakkında bilgim yok.

• quote:

quote:

merhaba arkadaşlar,
    bunu nasıl çözdünüz?

Selamlar,

hocam zaten benimde sorduğum şey bu,
    bahsetmiş olduğunuz aux-in aparatını nerden alabilirim?
    istanbulda bulabileceğim biryer varmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Gizli Özellikler:

1- Follow Me Home : Kontağı kapattıktan sonra selektör yapınca aracın farları 1 dakika açık kalıyor.

2- Yol B. Özellikleri : Kontağa anahtarı takıp(kontağı çevirmeden) setting tuşuna 2-3 sn basılı tutun yol bilgisayarında LCD ekran ısısı, ECU donanım versiyonu akü voltajı ,Hız,Motor soğutma suyu sıcaklığı... gibi özellikler çıkar ekrana.

3- Arka Silecek : Kontağı çeviriniz arabayı çalıştırdığınızda ön silecekler çalışırken geri vitese taktığınız zaman arka silecekler devreye girer.

4- Sağ Ve Sol Parkları Yakmak : ParkKontağı kapatıp anahtarı çıkartmadan sinyal kolunu aşağıya çekerseniz sol park lambaları yukarı çekerseniz sağ park lambaları yanar

5- 4 Defa Yanıp Sönen Sinyal : Seyir halinde sinyal koluna ufak bir dokunuşla 4 defa yanıp sönen sinyal elde edersiniz.Bu uzun yolda sollamalarda çok buyuk rahatlık sağlıyormuş.Lakin direksiyon tam dönmedığınden ,sinyal kapanamayacağı için ,manuel kapatmayla uğraşma dıye.. 2 kademe var zaten yenilerde. 1. kademe de direksiyonun ufak hareketiyle kapanıyor. 2. kademede de direksiyonu çevirdikten sonra kapanıyor. U dönüşü ya da yarım tur çevirmelerden sonra kapanıyor.

6- Tehlikeli Durumda Müziği Kapatma : Abs ve/veya esp belli bir sure sürekli çalışırsa örn 4-5 sanıye ,otomatık olarak muziği kapatıyor.Tehlikeli bir durum oldugunu görüyor ve dikkati dağıtmamak için kapanıyor.

7- U.K İle Cam Açıp Kapatmak : Uzaktan kumandanın açma tuşuna 5 saniye basılı tutunca bütün camlar açılıyor kapatmada aynı

8- Fasılalı silecek ayarı : Sistem şöyle çalışıyor bir kere aşağı doğru itiyorsun. sonra istediğin aralık gelince yukarı 1 kademe kaldırıyorsun. örnek vermek gerekirse 8 saniye. o zaman aralıklı mod 8 saniye olarak çalışıyor. 15 saniyeye kadar açılabiliyor yanlış hatırlamıyorsam

9- Cam Sensörü : Herhangi bir camı Auto Konumda kaldırırken elinizi camın üstüne koyun. Merak etmeyin eliniz sıkışmayacak. En üste çıkıp yarıya kadar inmesi gerekiyor. Çoğu arabada bu var ama bilmeyen arkadaşlarımız Olabilir diye düşündüm.

10-Araç Donanımına Göre Ayarlar : Arabaya girince, anahtarı kontağa taktıktan sonra silecek ve sinyal kolunu aynı anda kendinize çektiğinizde.. Bazı ayarlar çıkıyor artık aracın modeline göre..

Bu ayarlar:
    -Müziğin sesinin siz hızlandıkça artması,
    -Follow me home (anahtardan arabayı açma tuşuna iki kere basınca farların yanması)
    -Hız uyarısı (istediğiniz hız limitinde size sesli uyarı veriyor)
    -Serit değiştirme sinyali (Açık/Kapalı)
    -Cruise control varsa onun ayarları

Bu özellikler arasaında ilerlemek için sol (sinyal) kolunu
    Aralarında derece ayarı veya on / off yapmak için se sağ Silecek kolunu kullanın!!

11- Test menülerinin açılması : Cd veya radyodayken settingse bip sesi gelene kadar basılı tutun.sonra bc ye basın.her basışınızda test menüleri açılacak.

OPEL ASTRA H GİZLİ ÖZELLİKLER

9 Nolu Ekran:

TC-Inst: [ tank Hareketi anlik depo miktari olcumu]

TC-Time: [Tank ortalamasi]

TC-Dist: [tank duragan ortalamasi]

T: cooling water temperature

...... [ "Batarya Voltaji" ]

Sensor: outdoor temperature measured [ "Olculen Dış sıcaklık" ]

V: Current speed [Anlik Surat]

LED / LCD Temp: temperature of the LCD panels [LCD ekran sicakligi"]

RC-Inst: Currently consumption (as in BC times)[ "Anlik Yakit Tuketimi"]

RC-Time: consumption averaged (last minute (?)) ["Ortalama tuketim, Son dakikadaki mi?"]

RC-Dist: consumption averaged (last 50km (?)) ["Ortalama tuketim, Son 50km. deki mi?"]

TC-Inst: Tank moment measurement [ tank Hareketi anlik depo miktari olcumu]

TC-Time: Tank averaged [Tank ortalamasi]

TC-Dist: Tank still averaged [tank duragan ortalamasi]

TC-Dist/RC-Dist = Reach [menzil]

Bu degerler aractan araca farkli sembollerle ifade edilmis olabilir...

12- Otomatik Kilitlenme :12km/h 'in üzerinde bir hızda kapılar otomatik olarak kilitlenir.Fonksiyon açılıp kapatılabilir ve fabrikadan çıkışta aktif değildir.Orta konsolda bulunan kapı kilitleme düğmesine 3sn basılı tutun.Kapıların uzaktan kumanda ile açılmasından 5dk sonra,kapılardan biri veya bagaj bölümü açılmazsa kapılar otomatik olarak tekrar kapanır

13- Uzaktan kumanda ile camların ve sunroof(mevcut ise) kapanması : Uzaktan kumandanın açma tuşuna 5 saniye basılı tutunca bütün camlar ve sunroof(mevcut ise)açılır,kapatma tuşuna 5 sn basılı tutunca ise kapanır.

• Kumandayla kilitledikten sonra aynalarin kapatimasi saglanabilirmi?

• quote:

quote:

quote:

merhaba arkadaşlar,
    bunu nasıl çözdünüz?

Selamlar,

hocam zaten benimde sorduğum şey bu,
    bahsetmiş olduğunuz aux-in aparatını nerden alabilirim?
    istanbulda bulabileceğim biryer varmı?

iki ucu erkek aux kablosu, heryerde bulursun zor bişey değil..

http://www.vatanbilgisayar.com/digitus-ak-203mm-audio-kablo-35-mm-erkek---erkek/productdetails.aspx?I_ID=2550

bu arada bende ilk zamanlar telefonu koymakta zorluk çekiyordum, sonra küllüğün üstüne nano pad aldım koydum telefonu onun üstüne koyuyorum böylece kayıp düşmüyor

nanopad şöyle bişey:

OPEL ASTRA H GİZLİ ÖZELLİKLER

• neden el freninin altına koymuyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkasap

merhaba beyler,
    bende astra h 2007 spor paketli 1.3 cdti hb makyajlı enjoy var,

aslında kullanım kitapçıklarında olan ve okumaya üşendiğimiz bir çok faydalı bilgi burada paylaşılmız,herkesin emeğine sağlık,bende aracımda denediğim bazılarını yazıyorum;

1)Kontağı kapat,anahtarı çıkart,kapıyı aç,sellektör yap,,,kapıyı ister kitle ister kitleme farlar 30 sn yanıyor (FOLLOW ME özelliği)
    2)üsttekini sellektör yerine sağ sinyalle yaparsanız sağ kısa far ve sağ arka stop aynı anda yanıyor
    sol sol kısa far ve sol arka stop aynı anda yanıyor
    3)hb araçların anahtarlarında; kapı açma 5 sn basarsak 4 cam açılır
    kapı kapamaya 5 sn basarsak 4 cam kapanır
    4)forumun ilk konularındaki yol bilgisayarı detay özellikler menüsü de çalışıyor; kontak açık cd veya fm açıkken bip sesi gelene kadar setting e basın sonra bc ye basın bc ye basarak gezinin,özelliklerin türleri konunun en başında var ve doğru(pek faydalı şeye rastlamadım)
    5)fasılalı silecek de aynen çalışıyor,

FAKAT ""2"" SORUM OLACAK;
    1) bir arkadaş kontağı kapatıp 4 sn boyunca silecek kolunu aşağı çekin silecekler kalkar demiş,öyle bir şey yok,bu model de mi yok;bilen varsa cevap verebilir mi?
    2) silecek ve far kolunu kendimize çekince de bazı özellik ayarları çıkıyor denmiş,bu da mı yok bu modelde,bende olmadı,,

saygılar; iyi sürüşler

Anahtar kontağa takılı iken ilk konumda silecek tuşunu aşağı doğru çek istediğin seviyeye gelince durdur ben öyle yapıyorum karlı havalarda
    Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: t.tepe

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetkasap

merhaba beyler,
    bende astra h 2007 spor paketli 1.3 cdti hb makyajlı enjoy var,

aslında kullanım kitapçıklarında olan ve okumaya üşendiğimiz bir çok faydalı bilgi burada paylaşılmız,herkesin emeğine sağlık,bende aracımda denediğim bazılarını yazıyorum;

1)Kontağı kapat,anahtarı çıkart,kapıyı aç,sellektör yap,,,kapıyı ister kitle ister kitleme farlar 30 sn yanıyor (FOLLOW ME özelliği)
    2)üsttekini sellektör yerine sağ sinyalle yaparsanız sağ kısa far ve sağ arka stop aynı anda yanıyor
    sol sol kısa far ve sol arka stop aynı anda yanıyor
    3)hb araçların anahtarlarında; kapı açma 5 sn basarsak 4 cam açılır
    kapı kapamaya 5 sn basarsak 4 cam kapanır
    4)forumun ilk konularındaki yol bilgisayarı detay özellikler menüsü de çalışıyor; kontak açık cd veya fm açıkken bip sesi gelene kadar setting e basın sonra bc ye basın bc ye basarak gezinin,özelliklerin türleri konunun en başında var ve doğru(pek faydalı şeye rastlamadım)
    5)fasılalı silecek de aynen çalışıyor,

FAKAT ""2"" SORUM OLACAK;
    1) bir arkadaş kontağı kapatıp 4 sn boyunca silecek kolunu aşağı çekin silecekler kalkar demiş,öyle bir şey yok,bu model de mi yok;bilen varsa cevap verebilir mi?
    2) silecek ve far kolunu kendimize çekince de bazı özellik ayarları çıkıyor denmiş,bu da mı yok bu modelde,bende olmadı,,

saygılar; iyi sürüşler

Anahtar kontağa takılı iken ilk konumda silecek tuşunu aşağı doğru çek istediğin seviyeye gelince durdur ben öyle yapıyorum karlı havalarda
    Saygılar

bu silecek özelliği tam olarak nedir? nasıl kalkıyor silecek anlamadım?

• aynen bende bu özelliği tam olarak anlamadım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dervis2007

Kumandayla kilitledikten sonra aynalarin kapatimasi saglanabilirmi?

Aracınızda elektrikli katlanır ayna özelliği varsa deneyin. Cosmo donanımında vardır sadece.
  • bugünlerde 2012´sini almayı düşünüyorum, alınca faydalanırım
    ellerinize sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozbke

bugünlerde 2012´sini almayı düşünüyorum, alınca faydalanırım
    ellerinize sağlık

Yalnız bu özellikler bir önceki kasa astra için geçerli.
  • 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.