Şimdi Ara

OPEL ASTRA H GİZLİ ÖZELLİKLER (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
705
Cevap
27
Favori
569.636
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    servise sorduğumda yeni modellerden 3 ünün de çıkarıldığı söylendi bana...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gamlı Baykuş

Bagajda sol köşede REC (arka elektrik merkezi) yoksa maalesef olmaz. ?!!
  • cdc40 6lı MP3 çalarım satılıktır. Detaylar aşağıdaki ilanda.

http://forum.donanimhaber.com/m_89125891//tm.htm#89125891
  • Bir sorum olacaktı. Daha önce cevaplanmış ta olabilir bulamadım. Sorum şu ki.. Bu Astra H lerde sinyal kolunu bir kademe indirince 3 kez otomatik sinyal veriyor ve kapanıyor. Şerit değiştirme sinyali imiş adı. Peki bu sayıyı 3 değil de 5 yapabilir miyiz. Yani 5 kez yanıp sönsün otomatik olarak. Saygılar selamlar herkese...
  • Opcom veya tech2 ile yapabilirsiniz.

@infernoo8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilhan3535 -- 29 Mart 2014; 12:41:34 >
  • ilhan3535 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.. deneyeceğim..
  • quote:

2011 sonu çıkışlı siyah Comfort Paket aldım sizinle konuştuktan sonra. Ben kumandadan camları açıp kapatabiliyorum. Diğerlerini denemedim. Acaba servisin yeni modelden kastı nedir? Yoksa Esantia'larda mı yok sadece. 2013 Comfort Paket sahibi birine denetmek lazım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Yalçın

quote:

2011 sonu çıkışlı siyah Comfort Paket aldım sizinle konuştuktan sonra. Ben kumandadan camları açıp kapatabiliyorum. Diğerlerini denemedim. Acaba servisin yeni modelden kastı nedir? Yoksa Esantia'larda mı yok sadece. 2013 Comfort Paket sahibi birine denetmek lazım..

Gule gule kullanin. Benimki de siyah. Sanirim 2012 ve sonrasindan kaldirmislar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jvcjvc -- 11 Mayıs 2014; 14:11:22 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim. Sizin Corolla da g.griydi yanılmıyorsam, ikidir aynı araç aynı renk denk geliyor o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.Yalçın

Teşekkür ederim. Sizin Corolla da g.griydi yanılmıyorsam, ikidir aynı araç aynı renk denk geliyor o zaman.

Evet corolla da griydi

Astrada klimayi kullandiniz mi hic? Bana cekisten fazlasi ile dusuyor gibi geldi klimayi acinca... Uzun yolda ters etki yapmiyor ama o iyi bir durum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilmediğimiz özellik çok. Aracı kullanıyoruz ama konuya bakınca işime yarayan kullanışlı özellikleri olduğunu öğrendim ama konu karışmış baya Corsa'nın özellikleri girmiş baştan takip etmeyen biri olarak bunların Astra'nın özelliği sandım. ne ararsan var konuda.
  • Arkadaşlar 2005 model Opel Astra vites topuzu ters dönüp duruyor du yırtılıp yerinden çıktı.yerine topuz alıp takılabilir mi,ne önerirsiniz nasıl yaparız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben de birkaç özellik denedim ama olmadı sanırım, tekrar denemek lazım :)
    araç 2011 model essentia konfor paket
  • Merhaba Arkadaşlar,

Geçen ay 2008 Enjoy Sedan easytronic astra aldım.
    Bu aracın geçmiş bakım ve servis bilgilerine ulaşamıyorum. O yüzden 2009daki motor güncelleme yazılımının yüklenip yüklenmediğini bilmiyorum.
    Aracımın motor yazılım versiyonu ve güncel versiyonun ne olduğunu nasıl öğrenebilirim?
    Bir de sileceklerdeki fasıla ayarını nasıl yapabilirim? Hızlı veya daha yavaş?
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hector-serdar

Merhaba Arkadaşlar,

Geçen ay 2008 Enjoy Sedan easytronic astra aldım.
    Bu aracın geçmiş bakım ve servis bilgilerine ulaşamıyorum. O yüzden 2009daki motor güncelleme yazılımının yüklenip yüklenmediğini bilmiyorum.
    Aracımın motor yazılım versiyonu ve güncel versiyonun ne olduğunu nasıl öğrenebilirim?
    Bir de sileceklerdeki fasıla ayarını nasıl yapabilirim? Hızlı veya daha yavaş?
    Teşekkürler.

Yetkili servisten, serviste yapılan tüm işlemlerin detaylarını isteyebilirsiniz.
  • arkadaşlar bunu yapamadım yapabilen yardımcı olursa sevinirim
    12- Otomatik Kilitlenme :12km/h 'in üzerinde bir hızda kapılar otomatik olarak kilitlenir.Fonksiyon açılıp kapatılabilir ve fabrikadan çıkışta aktif değildir.Orta konsolda bulunan kapı kilitleme düğmesine 3sn basılı tutun.Kapıların uzaktan kumanda ile açılmasından 5dk sonra,kapılardan biri veya bagaj bölümü açılmazsa kapılar otomatik olarak tekrar kapanır
  • anlık olarak depoda kaç lt yakıt kaldığını görebiliyoruz o halde doğru mu anladım ?
  • m4libu kullanıcısına yanıt
    Merhaba , Kapıların otomatik kilitlenmesi gibi bir özellik malesef yok bu araçlarda. 30.000 bakımında özellikle sormuştum yetkili servise benimde eksikliğini çok hissettiğim bir özellik. Minik bir güncellemeyle çözülebilecek bir durum aslında.
  • Bende astra h 1.6 hp 2005 model aracı aldım bir kaç gün oluyor.Şimdi benim derdim şu araçta orjinal cd çaları var malum bu oynatıcı üzerinde USB girişi yok.Şimdi işin orjinalini bozup yok yandan bir şey takayım yok onu bunu döndüreyim istemiyorum.Ben nasıl hallederim bu olayı daha yüksek model bir aracın orjinal teyp bini alsam gene astra h serisinden mesela yada ne tavsiye edersiniz ?

Benim istediğim tek şey USB girişi yok yol bilgisayarıymış yok navigasyon muş lazım değil.Kalkıpta kullanmayacağım şeyler için 800-900 tl de vermek istemiyorum fikri olan var mı ?
  • konu çok pasif.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.