Şimdi Ara

Önü vuran ayakkabıyı genişletmek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
18
Cevap
0
Favori
49.374
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Benim bir ayakkabım var önlerinden çok az sıkıyor,bunları ayakkabıcıda kalıba koydursam yarım numara büyür mü sizce? başka ne yapabilirim ya da..

• upupuupp
  • uppp
  • Giydikçe iyice açılır az sıkıyorsa normal o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TriLi

Giydikçe iyice açılır az sıkıyorsa normal o

Yandan acildigini duymustum da ondende mi aciliyor ayakkabi?

• Giydikçe her yerden esniyor kendimden biliyorum

• bi bezi kolonyayla iyice ıslat, sıkan bölgeye iyice yerleştir. Sonra o ayakkabıları buzluğa at 1 gün falan kalsın. Sonra al güle güle giy
  • bak bunu kimse bilmez aktara git badem yağı al burun kısmına sür yada badem yağlı katkılı renginde ayakkabı boyası bul

şimdi sıkı dur giydikçe açılırda tam açılması için yürüyerek günde 120 km yo gitmen lazım

120 km menzil belirle google mapdan 3 günde açılır bide ayak baş parmak tırnaklarını düzenli kes kısa olsun yürürken ayakkabıyı hırpalar ordan deler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackthunderx

bak bunu kimse bilmez aktara git badem yağı al burun kısmına sür yada badem yağlı katkılı renginde ayakkabı boyası bul

şimdi sıkı dur giydikçe açılırda tam açılması için yürüyerek günde 120 km yo gitmen lazım

120 km menzil belirle google mapdan 3 günde açılır bide ayak baş parmak tırnaklarını düzenli kes kısa olsun yürürken ayakkabıyı hırpalar ordan deler.

120 KM = 120 000 M

120 000 Metre
    120 000 Metre
    120 000 Metre

1
    12
    120
    1200
    12000
    120000 Metre
    12000
    1200
    120
    12
    1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CeBiDeX -- 10 Eylül 2014; 1:47:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DT Swiss

bi bezi kolonyayla iyice ıslat, sıkan bölgeye iyice yerleştir. Sonra o ayakkabıları buzluğa at 1 gün falan kalsın. Sonra al güle güle giy

son çare yapacağız artık,teşekkürler..
  • başka önerisi veya fikri olan yok mu
  • badem yağı ayakkabın gerçek deri ise suni deride açmaz.

bir başka çözümde giydiğin numaradan bir numara büyük giymendir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Blackthunderx

badem yağı ayakkabın gerçek deri ise suni deride açmaz.

bir başka çözümde giydiğin numaradan bir numara büyük giymendir.

mantıklı bir yorum fakat ayakkabı Türkiye'de yoktu,ben de yurt dışından güç bela getirttim.1 numara büyük alma şansım yok şuan.ayrıca ayakkabı basketbol ayakkabısı,normal günlük ayakkabı değil.
  • upupupp
  • buzdolabı poşetini ayakkabını içine koyup su doldur.sonra bağla ve buzluğa at.1 gün beklesin çıkar buz erir ayakkabı en az 1 numara açar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gülüyozmukanka?

buzdolabı poşetini ayakkabını içine koyup su doldur.sonra bağla ve buzluğa at.1 gün beklesin çıkar buz erir ayakkabı en az 1 numara açar

yarım numara yeter bana,yarım numara açsa çok duacın olacağım teşekkürler.
  • Konu sahibi ne yaptın oldu mu bir değişiklik? Hangi yöntemi denedin?

• Bende de önü sıkan ayakkabı vardı ne yaptıysam olmadı giymeyi bıraktım. Yanlara genişler anlarım ama öne doğru genişlemez. Sonuçta bi uzunlugu var ayakkabının

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.