Şimdi Ara

Onlineportakal Ağustos Fırsatları - Beyaz Eşya, Klima, Televizyon, Ev Aletleri (Sürekli Güncel)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.032
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Onlineportakal Ağustos Fırsatları - Beyaz Eşya, Klima, Televizyon, Ev Aletleri (Sürekli Güncel)

1971 yılında ilk temellerini attığımız firmamız, sürekli gelişim içerisinde, müşteri memnuniyetini her zaman kendine ilke edinmiş, yılların getirdiği birikimle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Portakal A.Ş. tüketici elektroniği alanında bünyesinde bulunan markalar ile Türkiye'de 1200'ün üzerinde bayi ve 50'ye yakın mağaza ile hizmet vermeye devam etmektedir.
    Satışını yapmakta olduğumuz markaların tamamının Türkiye yetkili satıcısıyız. Portakal A.Ş. deneyimini internete taşıyıp, "bütçenizin vitamini" olacak onlineportakal e-ticaret sitesi ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.

Tüm küçük ev aletlerinde, ücretsiz kargo, Beyaz eşya ve Televizyonlarda tüm Türkiye kata kadar teslim ve ücretsiz kurulum imkanı sağlamaktayız.

Samsung AR7500 AR12HSSDCWK/SK 12.000 Btu/h Inverter Klima

Onlineportakal Ağustos Fırsatları - Beyaz Eşya, Klima, Televizyon, Ev Aletleri (Sürekli Güncel)

Ürün Linki

Kampanya Fiyatı: 2099TL (Tüm Türkiye ücretsiz kata teslim ve kurulum)

Samsung RT50K6360SL/TR A+ 500 Lt İnox NoFrost Buzdolabı

Ürün Linki

Kampanya Fiyatı: 2449TL (Tüm Türkiye kata teslim ve kurulum)

Samsung RF85K90127F/TR A+ 850 Lt İnox NoFrost Buzdolabı

Ürün Linki

Kampanya Fiyatı: 5999TL (Tüm Türkiye kata teslim ve kurulum)

Samsung WW90J3283KW/AH A+++ 9 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Ürün Linki

Kampanya Fiyatı: 1319TL (Tüm Türkiye kata teslim ve kurulum)

Samsung WW80J4260GS/AH A+++ 8 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Ürün Linki

Kampanya Fiyatı: 1489TL (Tüm Türkiye kata teslim ve kurulum)

Samsung RT62K7060WW/TR A+ 631 Lt NoFrost Buzdolabı

Ürün Linki

Kampanya Fiyatı: 3156TL (Tüm Türkiye kata teslim ve kurulum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onlineportakal -- 2 Eylül 2016; 11:23:02 >

• Türkiye'de 1200'ün üzerinde bayi ve 50'ye yakın mağaza ile hizmet vermeye devam etmektedir.
    Satışını yapmakta olduğumuz markaların tamamının Türkiye yetkili satıcısıyız.

hangi Türkiye lan bu, 81 vilayet gezdim bir tane portakal mağazası görmedim daha. yoksa hayalinizdeki yeni Türkiye mi burası ?

o değilde kurdukları cümle darbecilerin ıslak rüyası gibi bir cümle olmuş. hayırlı traşlar vitamin kardeş, arkadaşı alalım içeri, pardon dışarı :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bir 10-15 yıl öncewww.porttakal.com sitesi vardı. Bir sürü alt sitesi vardı onu hatırlattı bana :)
    (not: şimdiki site ile hiç alakası yok çok büyük bir portaldı)
    orjinali:https://web.archive.org/web/20010801151419/http://www1.porttakal.com/vghost/index.asp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 20 Temmuz 2016; 20:24:16 >
  • n11 mağazalarından alışverişim oldu,sorun yaşamadım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün Vestel kettle siparişi verdim piyasasına göre ucuzdu.Canlı destekten baya yardımcı oldular güvenmediğim için birkaç soru sordum.4 5 civarı verdim siparişi kargolamışlarda.Elime geçince ürün bilgi veririm bakalım kargodan ne çıkacak
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    AVM'lerde bulunan Vestel, Samsung, Beko, Fakir gibi markaların brandshoplarına sahibiz. Muhtemelen bu yüzden dikkatinizi çekmemiştir. Portakal A.Ş. olarak karma mağazamız Ankara Etlikte bulunmakta.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.