Şimdi Ara

Online Uçak Bileti Nasıl Alınır??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
2
Favori
47.458
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnternet üzerinden bilet alsam onu nasıl bir bilete dönüştürürüm yada sadece pnr numarasını alsam yeterli olurmu acaba çünkü her havalimanında otomatik cihaz olup olmadığını bilmiorum check-in için bilen arkadaşlar yardım edebilirmi???

• Noluo bu donanım habere anlamıorum artık bişey için yardım istediğimizde illaki 18+ filan yazmamız mı gerekio milletin bakıp yardım etmesi için neyse Teşekkürler...
  • Hocam netten bileti al..

Havaalanına gittiğiinde bileti aldığın firamaya git n.cüzdanını isterler..bileti orda çıkarttırırsın..pencere kenarı demeyi unutma

Pegasus ta işler böyle yürüyor..diğer şirketlerde böylediir büyük ihtimalle
  • Eğer ilçedeysen ve havaalanı merkezdeyse veya uzaktaysa netten aldığın bilet sorun açabilir..Arkadaşa bilet alıyorduk (ilçedeyiz) arkadan iki kişi daha geldi netten ayırmışlar biletleri..Adam fırça çekti bunlara, satamayız gidin merkezden alın dedi(Thy)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeVastating -- 17 Mart 2009; 14:06:51 >
  • ben devamlı netten bilet alırım ama anadolujet ten.eğer sende buradan alıyorsan kredikartı ya da eft ile ödemeyi yaptıktan sonra uçuştan 24 saat öncesine kadar bekle, web sitesinden online check-in e gir, rezervasyon numarası ve soyadını giriyorsun,sonra yer seçiyorsun en sonunda da boarding pass yani uçuş kartını bastırıyorsun, uçağa binmen için bu ve bir tane resmi kimlik kartı yeterli...yanlız bileti aldığıj kredi kartı senin adına değilse, kart sahibi bir thy bürosuna giderek bu işleme okey vermesi lazım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: stuka

ben devamlı netten bilet alırım ama anadolujet ten.eğer sende buradan alıyorsan kredikartı ya da eft ile ödemeyi yaptıktan sonra uçuştan 24 saat öncesine kadar bekle, web sitesinden online check-in e gir, rezervasyon numarası ve soyadını giriyorsun,sonra yer seçiyorsun en sonunda da boarding pass yani uçuş kartını bastırıyorsun, uçağa binmen için bu ve bir tane resmi kimlik kartı yeterli...yanlız bileti aldığıj kredi kartı senin adına değilse, kart sahibi bir thy bürosuna giderek bu işleme okey vermesi lazım.

online check-in işlemi kolay ama boarding pass i nerden çıkartabilirim yani bunu doğruca yazıcıdanmı alıcam onu anlamadım bide zaten acentadan aldığım zaman bişe değişmio ekstra para ödüorum o bileti alıp hava alanında check-in yaptırıoyorum hatta doğruca makinadan da yaptırabiliorum bunu pnr numarasıyla ya bileti alınca doğrudan elime pnr geçiçekmi yada yazıcıdan çıkartsam o bilet sayfasını öle gitsem havaalanına olurmu?

• biletini netten satın al
    online check-in yap,istediğin koltuğu seç
    havaalanına git nüfus cüzdanını göster boarding pass ini al
    uçağına bin git
    hayırlı yolculuklar

dipnot: ne olur ne olmaz pnr numaranı ya ezberle yada biyere not et
  • Teşekkür ederim
  • hocam çok basit, pdf dosyası olarak bilgisayarına indirebiliyor ya da hemen açıp yazıcıdan yazdırabiliyorsun.
    yazdır ya da indir seçeneği çıkıyor zaten check in in sonunda...
    acentadan alırsan 6 tl miydi neydi fazla para veriyorsun,gerek yok yani.
    quote:

Orjinalden alıntı: KfY_

quote:

Orjinalden alıntı: stuka

ben devamlı netten bilet alırım ama anadolujet ten.eğer sende buradan alıyorsan kredikartı ya da eft ile ödemeyi yaptıktan sonra uçuştan 24 saat öncesine kadar bekle, web sitesinden online check-in e gir, rezervasyon numarası ve soyadını giriyorsun,sonra yer seçiyorsun en sonunda da boarding pass yani uçuş kartını bastırıyorsun, uçağa binmen için bu ve bir tane resmi kimlik kartı yeterli...yanlız bileti aldığıj kredi kartı senin adına değilse, kart sahibi bir thy bürosuna giderek bu işleme okey vermesi lazım.

online check-in işlemi kolay ama boarding pass i nerden çıkartabilirim yani bunu doğruca yazıcıdanmı alıcam onu anlamadım bide zaten acentadan aldığım zaman bişe değişmio ekstra para ödüorum o bileti alıp hava alanında check-in yaptırıoyorum hatta doğruca makinadan da yaptırabiliorum bunu pnr numarasıyla ya bileti alınca doğrudan elime pnr geçiçekmi yada yazıcıdan çıkartsam o bilet sayfasını öle gitsem havaalanına olurmu?

• www.trucakbileti.com adresinden biletimi aldım gittim satın aldığım sayfayı yazıcıdan çıkardım. Sonra hava limanına gittim fotokopi çektiğim kağıdı gösterdim sorunsuz bir şekilde uçtum. 20 25 dk önce gitmekte fayda var ginede.
  • Ben hep Atlasjet bilet aliyorum hic sorunu cikmyor hersey bedava checkin yiyecek icecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ucuz uçak bileti arayışları hatsafhada olan bir tüketici olduğumu belirterek başlıyım; Uzun zamandır uçak bileti alımlarımı internet üzerinden yapıyorum ve sürekli fiyat politikalarını değiştiren websiteler yüzünden kendime aşağıda belirttiğim siteleri bilirkişi tayin ettim :) aşağıda belirttiğim 4 siteden uçak bileti sorgulamamı yapıp, en ucuz uçak bileti hangi sitedeyse satın alıyorum.. 3 yıldır bu sitelerden yüzlerce uçak bileti aldım ve hiçbir problem yaşamadım, bazen hatalı işlemlerim oluyor o konudada telefon numaralarıyla iletişime geçerek hemen halletirebiliyorum. bir yararım olduysa ne mutlu bana.. herkese iyi forumlar.

1- enucuzucakbileti.com.tr en ucuz uçak bileti
    2- biletbayisi.com ucuz uçak bileti
    3- ucakbiletison.com uçak bileti
    4- biletiucak.com ucuz uçak bileti

• Artık kağıt bilet pek kullanılmıyor elektronik uçak biletleri ile board a geçmeniz mümkün uçak bileti al sayfasında dijital uçak bileti alımı ve rezervasyonu örneklerle net bir biçimde anlatılmış. Diğer yararlı bilgileri uçak bileti bul ile öğrenebilirsiniz.
  • Ucuz uçak bileti almak isteyenler tavsiyelerime lütfen uyun; en ucuz uçak bileti sitesi;www.biletbayisi.com 'dur. Uçak bileti denince akla gelen 5-10 tane site vardır bunların içinden siteleri ziyaret ederek tercih yapabilirsiniz.
    Thy uçak bileti alıcağınız zaman ise kesinlikle tavsiyem thy dir.
    Pegasus ucuz uçak bileti siteleri başındahttp://pegasus.gen.tr gelir pegasus uçak sorgulaması yapabilirsiniz.

• Ucuz Uçak bileti yada İndirimli uçak bileti almak isteyen arkadaşlara önerimhttps://www.bilettr.com/ adresinden biletlerini temin edebilirler.Birkaç adrese baktıktan sonrahttps://www.bilettr.com/ dan biletinizi alın diğer firmalara göre daha uygun fiyat çıkıyor.Hatta en ucuz bilet garantisi vs.. yazıyor. Alternatifleri değerlendirirken deneyin derim.

• Uçak bileti alacağınız firmanın orjinal kendi sitesinden alınır abuk sabuk sitelerden bilet almayın.
  • Ben öyle düşünmüyorum açıkçası. Uçak bileti almak istediğinizde , özellikle yurtdışı uçak bileti, hangi firma hangi şehire uçuyor nereden bileceksiniz? Hadi Paris , Roma , New York gibi popüler şehirlere Türk Hava Yolları uçuşları falan bulursunuz ama farzedin ki daha az popüler bir şehire uçacaksınız? Hangi firma uçuyor oraya? O firmanın internet sitesine girdiğinizde dilini anlayacak mısınız? Bir sorun yaşadığınızda kim ile bağlantıya geçeceksiniz? Bence yurtiçi uçak bileti veya yurtdışı uçak bileti alacağınızda bunları değerlendirmenizde fayda var. Unutmayın, bir hava yolu firması, bir porblem oluştuğunda bir yolcuyu gözden çıkarabilir, ama ona binlerce yolcu sağlayan bir acenteyi asla gözden çıkaramaz Bence en iyisi, yurtiçi uçak biletleriniz için yeni nesil karşılaştırmalı online bilet sistemi kullanan yurtiçi uçak bileti adresine ve yurtdışı uçak biletleri için de yurtdışı uçak bileti adresine bir bakmanızda fayda var.

• uçak bileti konusunda yardımcı olabilirim. Uçak bileti satın alma veya uçak bileti tarihi değiştirmek için arayabilirsiniz.0 534 363 16 75 veya gonul_ahmet@hotmail.com peşin uçak bileti almak için arayabilirsiniz....
  • uçak bileti rezervasyonu ve güvenli uçak bileti satın almak için orgihavaalani.net web sitesini kullanabilirsiniz. Ordu ve Giresun havaalanı için rezervasyon yaptırabileceğiniz gibi diğer havaalanları içinde bilet alımı gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.orgihavaalani.net
  • MERSİN UÇAK BİLETİ VE VİZE 0 534 363 16 75 gonul_ahmet@hotmail.com
    MERSİN THY
    MERSİN SCHENGEN VİZE
    MERSİN PEGASUS
    MERSİN SUNEXPRESS
    MERSİN ONURAİR
    MERSİN ATLAS
    TELEFON İLE BİLET SATIN AL 0 534 363 16 75
    VİZE AL
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.