Şimdi Ara

İnternetten uçak bileti almak?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar internetten uçak bileti almayı düşünüyorum. Air Astana'nın sitesinden. Site güvenlidir kesin ama ben kendi pc'me güvenmiyorum. Kaç yıllık pc. İçinde virüs olduğuna emin gibiyim. Sizce bu şekilde bilet almak güvenli midir? Yani eğer bilgisayarımda virüs varsa ve ben Air Astana'nın sitesine kredi kartı bilgilerimi girersem bu bir risk olur mu?

Atatürk havalimanından da alabilirim bileti ama internettekinden daha pahalı olabilme ihtimalinden korkuyorum. İnternette 1.600 diye gözüken bilet, Atatürk Havalimanındaki bayiisinde ne kadardır sizce?

Sorularımı cevaplarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler. :)

• Bilgilerinin çalınacağını sanmam. Ancak kafama takılmasın diyorsan akıllı telefonlardan da alışverişini yapabilirsin. Web sitesi kullanışsız ise telefon uygulaması var mı ara. O da yoksa enuygun, skyscanner gibi aracı uygulamalar da indirip bunlar üzerinden alabilirsin bileti. komisyonları düşüktür. bu uygulamalar üzerinden bakarsın daha uygun havayolu bulursun.
  • rukaplan R kullanıcısına yanıt
    Alırım almasına ama telefonda da virüs olma ihtimali yok mu? :/
  • quote:

Orijinalden alıntı: FindikEzmesi

Alırım almasına ama telefonda da virüs olma ihtimali yok mu? :/

arkadaşların casus yazılım yüklemediyse hiçbir şey olmaz. güvenle kullanabilirsin
  • rukaplan R kullanıcısına yanıt
    Kendiliğinden girdiğim sitelerden dolayı virüs bulaşmaz mı?
    Biraz cahilim de bu konularda, affedin. :D
  • Ben Atatürk Havalimanı'nda çalışıyorum. İstediğiniz tarih ve saatteki uçuşu söyleyin, bu akşam ofislerinden kontrol edeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JaCKiE_BrOwN -- 31 Ağustos 2017; 15:35:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uçak bileti değilde ucuz otobüs biletlerimi hep burdan alıyorum. Ne bilet alırken nede sefer sonrası bir sorun yaşamadım. İnşallah uçak bileti de satarlar.
  • 3d secure sistem varsa korkma

Telefonuna sms gelir şifre yazarsin odeme onay olur..

Birileri bir şekilde senin kart bilgilerini bilse bile gelecek sms ve içindeki 6 haneli şifreyi bilemez onay olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • air astana uygulamasını ios uygulamasını indir
    biletini al.

inan yıllardır biletimi hiç çekinmeden internetten alırım
    sanal kart ile. ve kendi sitesinden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.