Şimdi Ara

Online Oyun Sitesi Açma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar web tabanlı oyun sitesi kurmak istiyorum.oyun sitesini,tasarımını hazır veren bir domain sitesi biliyormusunuz?

• vazgeç bu sevdadan belli ki hiçbir şeyde bilgin yok
  • Büyük sirketleri oyunları bile tutulmayabiliyor bence iyice öğren bu işleri yoksa çok küfür yersin :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gorkemsezgin G kullanıcısına yanıt
    php,asp,html,dream viever,photoshop,flash player vb hepsinde çok bilgim var merak etme.benim bişey bilip bilmediğime karışmayıpta yardımcı olmaya çalışsaydın abuk sabuk şeyler yazma @gorkemsezgin
  • :D yinede sağol moral oldu :D
  • html bilmek? Flash Player bilmek? dream viever blmek? merak ettim nerede çalışıyorsun.

oyun sitesinin tasarımı derken, milletin oluşturduğu oyun konseptini, hikayesini satan bir yer mi arıyorsun? Öyle hazır konsepti satan yerler bu tür yapımcıları kısıtlarlar. Bunun yerine düzgün senaryo yazabilen ve sanat yönü iyi bir grafiker bulsan iyi olur (grafiker diyorum ama grafiker değil arayacağın şey. Konsept sanatçısı, karakter tasarımı yapabilen vs. Ne deniyorsa artık)
    bu şekilde bir arkadaş grubu ile ancak altından kalkabilirsin. Ayrıca tek başına bu kadar kodun altından kalkabilecek misin oda meçhul (dediğin gibi seni tanımıyoruz)

edit: senaryo bilen grafiker değil. 2 side ayrı ayrı insanlar. O kadar kendine güvenen birisiysen, dediğin kadar biliyorsan (biliyorum dediğin, adını duymak mış gibi geliyor bana. "flash player vb." asdfghfghghj) kolay gelsin ne denir :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emberci -- 13 Kasım 2013; 15:07:52 >
  • bu kadar şey bilenen böyle saçma bir soru sorması ayrı bir ironi ama neyse. buralarda işin ne dostum harcanıyosun.
  • Bu konudan anlayan arkadaşlardan rica ediyorum..Nerede yanlış yapıyorum anlamadım gitti.!Rekabetin farkındayım fakat hiç mi olmaz ya...En güzel oyunları yüklüyorum,tüm seo ayarlarını yapıyorum, bir kişi bile siteye girmiyor.
    Reklamlara bir tık bile alamyorum.Böyle olunca soğuyorum bu işten.
    Toplamda 150 civarı süper oyunlar yükledim, kaç tane daha yüklersem ziyaretçiler gelmeye başlar?Yani 1000 tane oyun yüklersem yavaş yavaş gelirler mi .yoksa 1000 tane oyunu boşuna mı yüklemiş olurum...
    http://novaoyuncu.xyz/

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.