Şimdi Ara

Online alışveriş için hangi banka kartını almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
2.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kredi kartı değil de banka kartı çıkarmak istiyorum, aylık ödemesi falan olmuyo galiba bunların doğrumudur?

online alışverişlerde kullanmak istiyorum lakin hangi bankanın banka kartını alayım sizce? hepsi aynımıdır yoksa?

not : maaş'ı olmayan biri banka kartı ile taksitle birşey alabilir mi?

• yokmu hiç bilen
  • İş yeri anlaşmalarına istinaden banka kartlarından aidat alınmıyor. Ama tek alırsan alınabiliyormuş öyle duymuştum.

Bankadan hesap açtırırsın bankamatik kartını verirler zaten hemen. Bir de ek hesap açarlarsa kullanırsın ordan da.

Banka kartına taksit olmuyor diye biliyorum.
  • peki hangi bankadan aldığımın önemi yok mu ozaman sonuçta kredi kartı değil çünkü
    @laborant35
  • Son sayfada yazan listeye bakabilirsin. Şuan hesap işletim ücretini hiç bir banka almıyor. Fakat listede ücretli bankalar havale ve eft ücreti alıyorlar.

https://forum.donanimhaber.com/hesap-isletim-ucreti-almayan-bankalar--111964065-2

Enpara, Cepteteb ve Senin bankanı tavsiye ederim. Bunların hiç bir ücreti yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yaky -- 15 Mart 2018; 0:21:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Banka kartlarının yıllık aidatı olmaz kredi kartı gibi. Online alışverişte de yurtiçi harcama kurallarına göre debit kart denilen hesap kartları ile online alışveriş için 3D zorunluluğu vardır. Yani yurtiçi bir internet sitesinden alışveriş yaparsanız mutlaka işlemi 3D ile doğrulamak zorundasınız. Klasik mail order olarak işlem yapamazsınız.
    Taksit olayına gelince debit kartlar ile taksit yapılamaz.
  • sağolun anladım, bu arada ben vakıfbank'dan almayı düşünüyodum ama yaky'nin verdiği linkte yıllık 96 tl yazıyor harbiden

türkiye içi alışveriş yapacaktım fiyatlar online sitelerde çok daha uygun diye lakin kartın yıllık ödemesi olursa ozaman indirimin anlamı kalmaz sitelerde
    peki anlamadığım bu karttan para almayan kişiler bana babasının hayrına göndermiyor ya kartı, burda kazançları ne?

mesela şu enpara dediğiniz şey aynı şu eco kart gibi birşey mi? bi arkadaşımda eco vardı seneler önce onla birşeyler alıyorum diyodu

eğer bankalardan birine gidersem özellikle belirtcem dimi online alışveriş de kullanmak istediğimi
    @yaky @Payfullonlineödeme
  • quote:

Orijinalden alıntı: c.redfield7

sağolun anladım, bu arada ben vakıfbank'dan almayı düşünüyodum ama yaky'nin verdiği linkte yıllık 96 tl yazıyor harbiden

türkiye içi alışveriş yapacaktım fiyatlar online sitelerde çok daha uygun diye lakin kartın yıllık ödemesi olursa ozaman indirimin anlamı kalmaz sitelerde
    peki anlamadığım bu karttan para almayan kişiler bana babasının hayrına göndermiyor ya kartı, burda kazançları ne?

mesela şu enpara dediğiniz şey aynı şu eco kart gibi birşey mi? bi arkadaşımda eco vardı seneler önce onla birşeyler alıyorum diyodu

eğer bankalardan birine gidersem özellikle belirtcem dimi online alışveriş de kullanmak istediğimi
    @yaky @Payfullonlineödeme

O yazılan ücretler eskidendi. Şuan orada yazılan ücretler alınmıyor. Fakat birisine hesabınızdan para göndermek isterseniz onların ücretleri var bazı bankalarda.

İnternet alış veriş işlemlerine açık herhangi bir banka kartı ile alış veriş yapabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olanlar sizden ücret almazlar, fakat bu hesaplarda duran parayı kullanarak kendilerine kaynak yaratırlar. Konu derin aklın karışmasın.

Eko yapı kredi bankasının kredi kartı.

Enpara nın kredi kartı da var, banka kartı da. Benim bahsettiğim banka kartı. Enpara, Cepteteb ve Senin Bankandan seç bi kullan.

• hocam şimdi bu enpara banka kartının sitesinde bilgilerini okudum süper. şimdi ben pazartesi bankaya gidip bir banka kartı alacaktım
    abime söyledim bana bilmediğin şeyleri alma git bankaya çıkart napacan enparayı diyor, yani bu enparanın veya herhangi bir bankadan alacağım banka kartın birbirine ne üstünlüğü olabilir ki?

hep yurtiçi sitelerinden birşeyler alacağım. yurtdışından tek almak istediğim şey belki bir forma alabilirim tuttuğum yabancı takımın
    bu enparayı sipariş verirsem kartın üstünde adım yazacak mı birde internet alışverişine falan açtırmak için özel birşey yapacakmıyım, sipariş verdiğim anda sadece kart gelecek dimi, birileriyle işim olacak mı görevli falan
    @yaky
  • Abinin Enpara yı bilmemesi Enpara yı güvensiz yapmaz.

Enpara ve diğerleri birbirinden ayıran temel fark yapılan kampanyalar ve diğer hesaplara para gönderiminde alınacak ücretler.

Diğer sorduğun tüm soruların cevapları banka ve formun sayfalarında mevcut.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.