Şimdi Ara

Önerilen Güç Kaynakları Listesi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.210
Cevap
37
Favori
87.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: skny

Xilence 800 W gaming PSU düşünüyorum , hiç kullanan varmı ?

Kaliteli psu rahatlıkla alabilirsin
  • Corsair VX450W nasıldır ?
  • Corsair VX450w kaliteli üründür incelemeleri de gayet başarılı, ancak kaç lira vereceğiniz önemli ?

http://www.pcper.com/reviews/Cases-and-Cooling/Corsair-VX450W-Power-Supply-Review-Power-Budget/Final-Thoughts-and-Conclus
  • arakadaşlar i7 2600k msi z68-gd80 gtx580 bir pc toplamayı düşünüyorum şu anda sli düşünmüyorum fakat ilerde yaptığımda da psu değiştirmek istemiyorum böyle bir sistem için hangi psu yu önerirsiniz ben Seasonic X-850 80+ Plus Gold 850W yi beğendim fakat malüm fiyatı çok yüksek sizce değermi başka tavsiyeleriniz nelerdir
  • Bu sistem için kasa olarak bunu tavsiye edermisin leon

Birde anakart olarak farklı bir önerin olablirmi?
    Ekran kartınıda Asus hd 5750 düşnüyorum

http://www.hepsiburada.com/Liste/aerocool-vx-e-pro-600w-turbin-fanli-super-mid-tower-kasa-ae-vxe-pro600/ProductDetails.aspx?productId=bd84652&categoryId=1013

CPU: INTEL i5 2500K 3.30 GHz Quad Core Socket 1155 6MB, 32nm, 95W, OverClock (Dist Grantili) 212 $ ( 391,99 TL)
    ANAKART: ASUS P8H67-M LE B3 Revizyon, H67, DDR3, PCIExp, Socket 1155, VGA 119 $ ( 220,03 TL)
    BELLEK - RAM: KINGSTON 4 GB DDR3 1600 Mhz RAM HYPERX CL9 KHX1600C9D3/4G 49 $ ( 90,60 TL)
    HARD DISK: WESTERN DIGITAL 500 GB SATA III HDD 16MB Caviar Blue (WD5000AAKX) 49 $ ( 90,60 TL)
    DVD / Blue-ray: LG 22X DVD-RW Double Layer Siyah SATA 25 $ ( 46,23 TL)

• XILENCE XP500 500W Redwing R3

HD 6850'li AMD Phenom II X4 965'li OC'suz sisteme, tavsiye edermisiniz?
  • Merhaba LEON-X

Nedense psu alacak oldu mu hep bu sayfaya bi göz gezdiriyorum.
    Elinize sağlık iyi iş çıkarmışsınız.

Ben Corsair GS 700 İLE Corsair TX 650 arasında kaldım. Sizin fikrinizi öğrenmek isterim.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1mmEN.s3

XILENCE XP500 500W Redwing R3

HD 6850'li AMD Phenom II X4 965'li OC'suz sisteme, tavsiye edermisiniz?

Hocam XP600 modelini alın
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1337

Merhaba LEON-X

Nedense psu alacak oldu mu hep bu sayfaya bi göz gezdiriyorum.
    Elinize sağlık iyi iş çıkarmışsınız.

Ben Corsair GS 700 İLE Corsair TX 650 arasında kaldım. Sizin fikrinizi öğrenmek isterim.

Hocam merhaba, seçtiğin ürünlerden TX modelini tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: berdush42

İki psu arasında kaldım. Hangisini alsam acaba.Bir gold sertifikalı raidmax, diğeri silver sertifikalı xilince gaming 750
    http://www.netsiparis.com/detay/14234269012/RAIDMAX-RX-850AE-850W-MODULAR-AKTIF-PFC-80--GOLD

http://www.vatanbilgisayar.com/guc-kaynagi/xilence-xp750-xp750-gaming-edition-750-watt-guc-kaynagi-%28tak-cikart-kablolu%29/productdetails.aspx?I_ID=38704

Hocam Raidmax öneririm daha yeni ve güncel bir üründür

• Cevaplar geç oldu arkadaşlar kusuruma bakmayın arkadaşlar, forumdaki saçma bir düzenlemeden dolayı mesaj yazılsa da "dahili bileşenler" ana menüsünde konu çıkmıyor, reklamlardan pazar yeri olurken forum sorun yok ama adamlar konuları engelliyor kendi içinde sınırlandırıyor, ondan dolayı da bu bölüme girmeden yazılanlar görülmüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Cevaplar geç oldu arkadaşlar kusuruma bakmayın arkadaşlar, forumdaki saçma bir düzenlemeden dolayı mesaj yazılsa da "dahili bileşenler" ana menüsünde konu çıkmıyor, reklamlardan pazar yeri olurken forum sorun yok ama adamlar konuları engelliyor kendi içinde sınırlandırıyor, ondan dolayı da bu bölüme girmeden yazılanlar görülmüyor.

Dahili bileşenler ana bölümünden girdim konuya gözüküyor.
  • Akasa Venom 750W Termal Kontrollü Viper Fanlı Modüler bunu önerirmisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Akasa Venom 750W Termal Kontrollü Viper Fanlı Modüler bunu önerirmisiniz ?

Aynısını ben de sormak istiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LEON-X

Cevaplar geç oldu arkadaşlar kusuruma bakmayın arkadaşlar, forumdaki saçma bir düzenlemeden dolayı mesaj yazılsa da "dahili bileşenler" ana menüsünde konu çıkmıyor, reklamlardan pazar yeri olurken forum sorun yok ama adamlar konuları engelliyor kendi içinde sınırlandırıyor, ondan dolayı da bu bölüme girmeden yazılanlar görülmüyor.

Aerocool StrikeX 500W önerirmisiniz.Ya da başka ne önerirsiniz?
  • Selam arkadaşlar, askerliğim 4 gün sonra bitiyor, ilk fırsatta aranızda olacağım, pm atan herkese teşekkür ederim
  • Hayırlısı olsun büyük bir engeli aşmışsın. Uzun süreli (yaşam boyu) askerlik esas şimdi başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cmldrs

Hayırlısı olsun büyük bir engeli aşmışsın. Uzun süreli (yaşam boyu) askerlik esas şimdi başlıyor.

Teşekkür ederim hocam, aynen dediğin gibi
  • FSP Aurum Gold 700-750w psu incelemeleri eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LEON-X -- 29 Mayıs 2012; 17:51:56 >
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.