Şimdi Ara

Önerebileceğiniz rotalar ve gidilmeli dediğiniz yerler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
2
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

30-31 Nisan ve 1 Mayıs günlerinde 3 günlük bir gezintiye çıkmak istiyoruz. Şuan için aklımızda Balıkesir, Çanakkale ve İzmir rotası var. Bundan daha iyi bir rota çıkarabilecek arkadaşlar vardır diye düşünüyorum. Cunda adası ve Efesi görmek istediğimizden dolayı böyle düşündük. Sizden gelecek tavsiyelere de açığım. Yardımlarınızı bekliyorum

• Sizin rotanızla alaksı yok ama Antalya - Mersin arasındaki dağlık yol muhteşem bir yol. Şöförüm diyenleri orada görmek lazım. 😎

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geyikli, Ezine, Altınoluk, Asos, Efes, Bergama, hazır gelmişken bir de Didim.
  • 10 yıl önce balıkesir-çanakkale yolunda neredeyse hiç tesis yoktu ama şimdi nasıl bilmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirrüs

Sizin rotanızla alaksı yok ama Antalya - Mersin arasındaki dağlık yol muhteşem bir yol. Şöförüm diyenleri orada görmek lazım. 😎

alanya Konya yolu da yılan gibi

• Bende balayı için gezi planı yapıyordum seçenek olarak bu güzergah da var bende merakla bekliyorum tavsiyeleri

• Nereden çıkacaksınız Mustafakemalpaşa Suuçtu şelalesine de gelin bari Balıkesir den

• Osmangazi köprüsünden geçilir, borcumuz azaltılır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel rota çizmişsin, 4-5 sene önce bizde öyle bir rotada gezmiştik, babakale,behramkale,asos,manyas,erdek,bozcaada,bursa, ulubat gölü, iznik gölü,sapanca gölüne kadar gitmiştik. aralarda köyleri kasabalarıda gezdik, çok keyif almıştım.
  • Ayvalık'ta Şeytan sofrası denen bir yer var oraya mutlaka gidin.
  • assos a yani behramkaleye uğrayın. akrapolisi gezin

Altınoluk güre arasında sağda tabelalarla müze yazar o yola sapıp orada güzel bir köy kahvaltısı yapabilirsiniz denize uzaktan bakarak. etnoğrafya müzesi diye aklımda ama yanlış hatırlıyor da olabilirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.