Şimdi Ara

OnePlus One video inceleme 'Tam bir seri katil' (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
4
Favori
4.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stock olarak gelen ve biraz ozellestirilmis Google Now Launcher bulunuyor Çin arayuzu derken neyi kastediyorsunuz? Ayarlar, bildirim çubuğunu degistirmek isteyenler icin de cm11 tema degistirme motoru mevcut. Bildirim cubugundan boot ekranina, yazi fontuna kadar her seyi degistirebiliyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Speed-Step
    Merhaba,
    güzel inceleme için teşekkürler. ekrana kullanmış olduğunuz cam filmi nereden aldınız acaba? link vermeniz mümkün mü?
  • Gelmesini bekleyin telefon almayin kitleyi goren illaki getirir 1000 tl ustune getirecek yine getirmez bosbogazli insanlar su fiyat olsa bile alirim demezse

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    reyiz cam ekran koruyucuyu nereden alıyoruz ?
  • hocam türkiyeye ne zaman gelecek en büyük soruyu cevaplamadınız :D

• quote:

Orijinalden alıntı: assasin34

quote:

Orijinalden alıntı: Biggest Star

Ben şunu anlamıyorum;

iPhone, Apple'ın donanımhaber e ürün göndermemesinden dolayı incelenmedi deniyor fakat oneplus one gibi bir model inceleniyor. İkisi de ilgi çeken, bir o kadar da kullanıcı kitlesi olan (hatta Apple ın kitlesi daha fazla) telefonlar fakat durum Apple marka bir cihaz olduğunda, video inceleme yapmak nedense pek istenmiyor.

Umarım bu taraflı düşünce daha fazla devam etmez.

apple urun gondermiyorsa donanimhaber calisaninin 2500 tl cebinden odeyip iphone incelemesimi yapmasinimi bekliyorsunuz?adam 600tl kaydi dahil 750-800tl'lik cihazi alir ve tabiki incelemesini yapar.burnu buyuk apple'da gondersin bir zahmet,,

telefonu incelemek için satın almak gerekmiyor eminimki çevresinden hiç olmadı forumdan telefona sahip olan kimseler incellenmesi için telefonunu ödünç verebilir.
    sponsor bile alır onbinlerce izlenecek iphone incelenmesi eminim bir reklam bunu karşılayabilir.

iphone nin incelenmemesi tahminimce ulaşılamamasından değil apple şirketinin umursamaz tavrına bir karşılık diye tahmin ediyorum.
    bu seferde insan düşünüyor apple etkinliklerini olduğunda gün bey de dahil canlı yayın yapıyorlar

ilginç bir tezat

• Haberin altına editörün seçimi, tavsiye eder falan denmiş de millet nereden bulup alacak.

• herşeyi boşver herkesin elinde olamayacak bi telefon.benim almama neden olan şey buydu.türkiyedeki fırsatçılara paranızı kaptırmayın.alabiliyosanız davetiye ile alın.

• Tasarım kötü ama ülkemize gelse yine de alırım sanırım.Sıkıldım aç gözlü firmalara deli paralar yatırmaya.G3 Z1 S5 yapıp da one plus'ın yapamadığı ne var..

• bide şu her telefonun tasarımına kötü diyen arkadaşlar bi kara kalem telefon tasarlasınlarda bi not verelim....nasıl bi tasarım anlayışıymış bu.

• Uzun zamandır telefonlar heyecan vermiyordu bu telefon beni heyecanlandırdı sevdim keratayı..Ayrıca özellikler arasında 3 mic iyi düşünülmüş taktir ettim firmayı(Y) + Küçük bir detay Sony exmor sensör var demiş mesut abide araştırırken aşağıdaki fotoda kamera sunny üretimi olarak görünüyor...
    http://cdn3.pcadvisor.co.uk/cmsdata/features/3525881/OnePlus_One_Inside.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: Fx_57,5

quote:

Orijinalden alıntı: assasin34

quote:

Orijinalden alıntı: Biggest Star

Ben şunu anlamıyorum;

iPhone, Apple'ın donanımhaber e ürün göndermemesinden dolayı incelenmedi deniyor fakat oneplus one gibi bir model inceleniyor. İkisi de ilgi çeken, bir o kadar da kullanıcı kitlesi olan (hatta Apple ın kitlesi daha fazla) telefonlar fakat durum Apple marka bir cihaz olduğunda, video inceleme yapmak nedense pek istenmiyor.

Umarım bu taraflı düşünce daha fazla devam etmez.

apple urun gondermiyorsa donanimhaber calisaninin 2500 tl cebinden odeyip iphone incelemesimi yapmasinimi bekliyorsunuz?adam 600tl kaydi dahil 750-800tl'lik cihazi alir ve tabiki incelemesini yapar.burnu buyuk apple'da gondersin bir zahmet,,

telefonu incelemek için satın almak gerekmiyor eminimki çevresinden hiç olmadı forumdan telefona sahip olan kimseler incellenmesi için telefonunu ödünç verebilir.
    sponsor bile alır onbinlerce izlenecek iphone incelenmesi eminim bir reklam bunu karşılayabilir.

iphone nin incelenmemesi tahminimce ulaşılamamasından değil apple şirketinin umursamaz tavrına bir karşılık diye tahmin ediyorum.
    bu seferde insan düşünüyor apple etkinliklerini olduğunda gün bey de dahil canlı yayın yapıyorlar

ilginç bir tezat

Apple'ye karşı bu sitenin farklı bir ilgisi var zaten, canlı yayınlar falan bana da hep ilginç gelmiştir.

• İnceleme için teşekkürler, aynı incelemeyi kullanıcı gözüyle Lenovo Vibe Z2 Pro içinde yaparsanız sevinirim, benim bu sene en çok merak ettiğim telefon.
    http://www.gsmarena.com/lenovo_vibe_z2_pro-6396.php

• Speed-Step kullanıcısına yanıt
    Telefonu nasıl aldığınızı çok kısa geçmişsiniz detaylı olarak anlatabilir misiniz ? Ayrıca aliexpresste de bu telefonu ve xiaomi yi satanlar var ordan almak ne kadar güvenilirdir ?
  • "Tam bir seri katil" bu bir yalan ...

IPHONE 5S siz mi bulamayip incelemiceksiniz :) güldürrdünüz..

• quote:

Orijinalden alıntı: mX-L4S3R

Telefonu nasıl aldığınızı çok kısa geçmişsiniz detaylı olarak anlatabilir misiniz ? Ayrıca aliexpresste de bu telefonu ve xiaomi yi satanlar var ordan almak ne kadar güvenilirdir ?

Merhaba,

Çin'den arkadaşım getirdi :)

Sitelerden alırsanız gümrükten geçmez. Cep telefonu yasaklı ürünler arasında.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

"Tam bir seri katil" bu bir yalan ...

Peki sen kendi elinle one plus one inceledinmi?

• Sağolsun Mesut abinin sayesinde telefonu elime alma fırsatım oldu, efsane bir cihazı en azından elime almış oldum :D

Tek eliyle ekrana istediğim gibi hakim olamayınca sinirlerim bozuldu doğrusu, otobüste metrobüste tek elle nasıl kontrol edilir bilmem :P

Batarya performansını merak ediyordum ki inceleme sayesinde sorularımın cevabını aldım.

Emeğin için teşekkürler abi.

• İkonlar da degisiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: mementopolis

"Tam bir seri katil" bu bir yalan ...

Merhaba,

349$'lık cihazı görüp 700$'lık telefondan dem vurdunuz ya asıl siz bizi güldürdünüz :)

64GB iPhone fiyatına OnePlus One + Xiaomi mi3 + Xiaomi Redmi Note alınıyor :) araştırın bakın ne kadar komik gelecek bu konuya iPhone yazmak.

Sevgiler,
    Mesut Çevik

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.