Şimdi Ara

ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.515
Cevap
86
Favori
297.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

Orijinalden alıntı: -AhmtOzdmR-

quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

quote:

Orijinalden alıntı: akulata

Ben swiftkey kullanıyorum ve gayet memnunum.. Hem normal yazmada hemde kaydirark yazmada mükemmel

üstat onu da kullandım. ancak inanılmaz hata oluyor yazarken. ben mi beceriksizim dokunmatikde mi bir şey var çözemedim. sinir bir durum

Dokunmatik sorunu incelemelerde sürekli belirtilen bir sorun zaten hocam. Oppo 7a için driver yayınlamış.

Bizim güncelleme de gelse de batarya ve dokunmatik olayını çözseler.

Evet ya yeni guncelleme gelsede gorsek.. Yoksa 25Ra geri doncem.. Bilgisi olan varmi peki yeni guncellemeyle ilgili.. Ne zaman gelebilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dunku davetiyemi iptal ettim. Kusura bakmasinlar, neredeyse 6 aydir fellik fellik davetiye aradim durdum, dun sistem tarafindan davetiye gonderilmis dalga gecer gibi. 1 telefon icin 6 ay sadece alabilme hakki icin bekleyeceksem, ucuz olmasinin hicbir anlami yok benim icin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Dunku davetiyemi iptal ettim. Kusura bakmasinlar, neredeyse 6 aydir fellik fellik davetiye aradim durdum, dun sistem tarafindan davetiye gonderilmis dalga gecer gibi. 1 telefon icin 6 ay sadece alabilme hakki icin bekleyeceksem, ucuz olmasinin hicbir anlami yok benim icin.

Davetiyeyi 6 ay bekleyipte almayan ilk kişi sizsiniz muhtemelen,opo'nun forumunda milletin elinde kalıyor davetiyeler verecek kişi bulamıyorlar,davetiye arayıpta bulamayan yok.Sizin durum ilginçmiş doğrusu.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kemalwebnet

quote:

Orijinalden alıntı: -AhmtOzdmR-

quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

quote:

Ben swiftkey kullanıyorum ve gayet memnunum.. Hem normal yazmada hemde kaydirark yazmada mükemmel

üstat onu da kullandım. ancak inanılmaz hata oluyor yazarken. ben mi beceriksizim dokunmatikde mi bir şey var çözemedim. sinir bir durum

Dokunmatik sorunu incelemelerde sürekli belirtilen bir sorun zaten hocam. Oppo 7a için driver yayınlamış.

Bizim güncelleme de gelse de batarya ve dokunmatik olayını çözseler.

Evet ya yeni guncelleme gelsede gorsek.. Yoksa 25Ra geri doncem.. Bilgisi olan varmi peki yeni guncellemeyle ilgili.. Ne zaman gelebilir

Bu hafta sonuna kadar bekleniyor.

https://forums.oneplus.net/threads/oneplus-one-new-update-coming.128417/page-5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MMistanbul -- 30 Eylül 2014; 16:27:07 >

• Arkadaşlar konu sahibi konuyu güzelce derlese nasıl olur fastboot üzerinden nasıl rom yüklendiğini falan şikayetleri çözümlerini kullanıcıların isimlerini güncel tutsada bizlerde yararlansak ve derlemesine yardımcı olsak burası anakonu ama hiç telefonla ilgili şeyler yok devamlı davetiye muhabbeti dönüyor son 2-3 sayfadır
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardlove_72

Arkadaşlar konu sahibi konuyu güzelce derlese nasıl olur fastboot üzerinden nasıl rom yüklendiğini falan şikayetleri çözümlerini kullanıcıların isimlerini güncel tutsada bizlerde yararlansak ve derlemesine yardımcı olsak burası anakonu ama hiç telefonla ilgili şeyler yok devamlı davetiye muhabbeti dönüyor son 2-3 sayfadır

Arkadasa hak veriyorum.. Konu davetiye muhabbeti ile kirletiliyor.. Davetiye arayan veya dagitacak, satacak olan arkadaslarin diger konu oneplus almayi dusunenler konusu üzerinden konusmalari daha yerli olur.. Burdada telefon sahipleri bilgi alisverisinde bulunur rahatlıkla

• Önceki sayfalarda fastboot ile nasıl 25R romu kurulur, linkleri, programları vs ile paylaştım ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratai

Önceki sayfalarda fastboot ile nasıl 25R romu kurulur, linkleri, programları vs ile paylaştım ben.

allah razı olsun kardeşim ben faydalanmaya çalıştım ama OPO_Toolkit diye bir tool buldum 33r yükledim onun üzerinden ayrıca senin paylaşımların çok anasayfaya eklense arayan kolaylıkla bulsa daha iyi olmazmı
  • Arkadaslar bugun aldigim oneplus one 64gb versiyonu sim karti goruyor fakat servis yok uyarisi aliyorum. Sim karti ilk taktigimda 3 yada 4 dakika kadar gordu fakat simdi ne arama yapabiliyorum ne de SMS atabiliyorum. Odadaki diger arkadaslarin avea hatlari full cekiyor. Sorun ne olabilir acaba

• herzelaid kullanıcısına yanıt
    Kayıtlı deil ise aramalara kapanmıştır pasaport kaydı yapmanız lazım.
  • Arkadaslar bana 1 adet davetiye verebilecek hayirsever ariyorum :)
  • Beyler Franco Kernel R21 Kurdum.
    Pil sorununu çözmüş gibi?
    Dün akşam 8 gibi %75 olan şarj (sabah şarjdan çekmiştim, ancak baya telefon ekranı açık olarak viber - messenger ile konuştum) bu sabah %70 de.

Grafik eğrisine baktımda standby da telefon pil yemiyor gibi bişi olmuş.
    Wifi açık, 3g data açık, wifi uykudayken kapalı (3g data yı kullanıyor push için)
  • Arkadaşlar davetilerin Son 2 günü kaldı. İsteyenler için sanalpazar linkini PM gönderebilirim.

• Arkadaşlar bu cift tiklama olayi guncellemeden sonra calismiyor. Nasil duzeltebiliriz?
    Edit: Hallettim. Ayarlardan kapaliymis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 1 Ekim 2014; 22:11:00 >
  • Bu telefonun Türkiye'ye gelene kadar fiyatı ne oluyor?
  • Nexus 6 mi, bu cihaz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: GulfStream

Nexus 6 mi, bu cihaz mi?

Söylenenler doğruysa nexus yaklaşık 6" (5.92) olacak. Karar vermende tek kıstasın bu olabilir. Hangi boy sana uygunsa o telefonu seç. Diğer kıstaslarda (işlemci, ram, malzeme...) şekil hariç çok bariz bir fakları olmayacak görünüyor. Snapdragon 805 öyle aman aman bir fark yaratmıyor çünkü. bu sebeple nexus 6 günlük kullanımda farkedilecek bir hızlanma göstermeyecektir. Eğer beklemek istemiyorsan OnePlus al kafan rahat etsin. Yok sabırlı isen bekle karşılaştırmaları incele öyle karar ver.
  • Kulübe Benide Ekleyin 15 gün sonra kısmetse elimde olacak :)

Ayrıca Davetiyeyi oneplus forumdan sadece 3 saat gibi bir vakit ayırarak aldım , hollandaya siprişi verdim kargo siparişimin 5. günü ulaştı ama 15 gün sonra gelecek olan akrabam getirecek : ) sabır deyip bekliyorum.
  • Arkadaşlar yıl sonuna doğru arkadaşımın akrabası yurtdışı'ndan gelecek. Arkadaşıma ve bana gelirken üzerinde telefon getirecek. Sizce Oneplus alınır mı? Limitim 250-300 Dolar. Veya 250-300 Dolar'a ne tavsiye edersiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.