Şimdi Ara

ONEPLUS ONE KULLANICILARI KULÜBÜ (Official Android 6 Geldi ) (78. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.515
Cevap
86
Favori
297.164
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • An itibari ile elimdeki davetinin Son 18 saati kaldı. İstek arzular için PM lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon ile görüşürken karşı tarafın sesi boğuk ve kısık geliyor. Cm en son sürümü kullanıyorum aynı problemi yaşayanlar var mi acaba ?

Iyi bayramlar

• quote:

Orijinalden alıntı: mahzensarap

Telefon ile görüşürken karşı tarafın sesi boğuk ve kısık geliyor. Cm en son sürümü kullanıyorum aynı problemi yaşayanlar var mi acaba ?

Iyi bayramlar

Bende bir sorun yok. Sizlere de iyi bayramlar...

• barish kardeşime davetiyesinden dolayı cok tesekkur edıyorum.Telefon gelsın bızıde eklersınız kullanıcılara :)
  • arkadaşlar kullandığınız romlar nedir? özel rom var mı? miui veya başka hangi romu önerirsiniz? telefonun dokunmatiğinden memnun değilim
  • Davetiye arayanlar varsa haberim olsun.
    Not: Davetiye verilmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bakura_tr -- 6 Ekim 2014; 0:24:42 >
  • bakura_tr kullanıcısına yanıt
    Davetiye işi nasıl oluyor?
    Hesabı mı veriyorsunuz yoksa kod mu veriliyor? Ben de almak istiyorum ama bu işe yabancıyım biraz...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: duduco

Davetiye işi nasıl oluyor?
    Hesabı mı veriyorsunuz yoksa kod mu veriliyor? Ben de almak istiyorum ama bu işe yabancıyım biraz...

Sadece kod veriyorum
  • Arkadaşlar nexus 5 ile bu cihaz arasında kaldım, beni en çok düşündüren internette duyduğum sesin karşı tarafa boğuk gitmesi, dokunmatik ekran sorunları, acaba alıp bu sorunları yaşayan var mı ?
  • TheKane kullanıcısına yanıt
    var.

bende n5 vardı. dokunmatik sadece hızlı mesaj atarken sorun. ses sıkıntısı yok bende
  • S. A. Arkadaşlar benim telefonu PC görmüyor. Şarj oluyor fakat USB bellek olarak görmüyor. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler İyi bayramlar

• Arkadaşlar Ankara'da one plus one için imei tamir hizmeti veren güvenilir olan birisi var mı ya da tanıdığınız? Bilen varsa yardımcı olabilir mi çok makbule geçer. Iyi bayramlar herkese

• Sebeke sorunu ve market sorunu aliyorum tele root atilmis oneplusnone 16 gb nasil giderebilirim ?

• YEK67 Y kullanıcısına yanıt
    Şebeke sorunu mu ,sinyal düşüklüğü sorunu mu var? Sinyal düşüklüğü için son Color OS modemi ve bant açma işlemlerini yapmanızı önreririm.Ben de gerçekten işe yaradı.İkisi de XDA'da var.Hayırlı bayramlar.
  • Beyler rehberden toplu silmeyi bir türlü beceremedim. Bilenler bi zahmet anlatsın delirtti beni
  • Arkadaşlar 1 günlük 64Gb Sandstone davetiyesi geldi. Telefonu zaten almıştım. İsteyen olursa pm atsın bedava vericem. Acele edin
    Edit:Forumdan bir arkadaşa verildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XsaNx -- 7 Ekim 2014; 12:11:39 >
  • Banada 2 adet 64gb lık davetiyesi geldi nasıl alacam bilemiyorum yardımcı olabilecek varsa sevinirim almanya stutgartta akrabalarım var alış işlemini burdan yapıp adres olarak orayı göstersem olurmu?. ekim 21 de ordan gelecekler var bu sebeple kaçırmakta istemiyorum acilen yardım bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

Banada 2 adet 64gb lık davetiyesi geldi nasıl alacam bilemiyorum yardımcı olabilecek varsa sevinirim almanya stutgartta akrabalarım var alış işlemini burdan yapıp adres olarak orayı göstersem olurmu?. ekim 21 de ordan gelecekler var bu sebeple kaçırmakta istemiyorum acilen yardım bekliyorum.

Tabikide olur. Acele edin, son güne bırakmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratai

quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

Banada 2 adet 64gb lık davetiyesi geldi nasıl alacam bilemiyorum yardımcı olabilecek varsa sevinirim almanya stutgartta akrabalarım var alış işlemini burdan yapıp adres olarak orayı göstersem olurmu?. ekim 21 de ordan gelecekler var bu sebeple kaçırmakta istemiyorum acilen yardım bekliyorum.

Tabikide olur. Acele edin, son güne bırakmayın.

hocam akrabalarımla görüştüğümde vergi falan alırlar dedi varmı böyle birşey bilginiz var mı? herhangi bir ücret talep ediyorlarmı? yoksa sadece kargo ücretimi
  • 
Sayfa: önceki 7677787980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.