Şimdi Ara

★| OnePlus NORD |★ [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
19
Favori
53.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    lenovo hangi cihazı bahsettiğiniz?
  • guneyk kullanıcısına yanıt
    Zuk z2 pro. Ülkemize gelmeyen telefonlardan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10.5.8 dün geldi bana 274 MB civarı bir şeydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wi-Fi yok heralde ondan bana gelmedi. ★| OnePlus NORD  |★ [ANA KONU]

• _Köroğlu_ kullanıcısına yanıt
    yalnız bahsettiğiniz lenovo telefonda sd820 işlemcisi var. sd820, sd765 ten çok çok daha yavaş. sanırım tam tersini yazacaktınız. yoksa sizin cihazda bir sorun var.
  • blkgl B kullanıcısına yanıt
    Evet ben teknik olarak değil, fiziki olarak kullanıcı deneyimimi paylaştım. Teknik olarak dediğiniz gibi ama bazen yazılım çok şey değiştiriyor. Lenovo da ilk aldığımda orjinal yazılımı Türkçe olmadığı için çok sıkıntılar çektik ama daha sonra Türkçe yazılımlar yükleyerek telefon ağırlaştı, kamera sapıttı.. Zaman geçtikçe yazılmı gelişti ve güzel room lar çıktı ve telefon canavar oldu.. Yazılım bazen işlemci ve Rem den daha etkili olabiliyor...
    Bundan da memnunum güzel akıcı bir telefon ama kıyas yaptığım yer remi idi mesela onda 6gb iken bunda 12gb.. Teknik olarak (sadece Rem için) hızı 2 katı olması lazım ama değil.. Aynı bile olsa ki bana göre aynı.. O zaman lenovo önde derim..
    Yoksa söylediklerinize katılmadığım için değil, farklı bir açıdan değerlendirmek için yazdım.
    Sonuç olarak telefonlarımız güzel akıcı bir telefon.. Zaman geçtikçe konu daha güzelleşecekdir.. Kameradan genel olarak memnun olmama rağmen, dün zumlu çekimde çok karıncalı olduğunu gördüm.. Ama normal çekimde çok iyi.. Zoom optik olmadığı için çoğu telefonda aynıdır zaten.. Son çıkan Xiaomi 10 youth hariç.. Onda optik mi? Dijital mi 50x Zoom var, çok memnunlar kullanıcılar.

• Merhaba Arkadaşlar, telefonlarını rootlayan arkadaşlar, yüklemek istese eğer nord uyumlu google cam linklerini sizinle paylaşıyorum. Efsane oluyormuş :)

not: tam olarak bilmemekle beraber, cihazın rootlu olmasına gerek yok sanırım. Config ayarlarını yüklediniz mi tamamdır

https://technolobe.com/google-camera/

Yine Aynı Şekilde
    https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog1346/

bu linktende güncel google cam takip edilebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi repstar33 -- 1 Ekim 2020; 14:56:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Köroğlu_

Bende önceki telefonun lenovo zuk z2 pro idi 6/128 Di pili arıza yapınca bunu aldım 12/256 açıkçası hız hususunda lenovo nın yanına bile yaklaşamaz 12 gb Rem olmasına rağmen. İmkan varsa kargo yaoulmadıysa değiştirin bende.. Ben 4.300 TL ye aldım.. Doların bu seviyede olmasına rağmen 3.850 çok iyi fiyat
    Ram işlemciye ek yük getirir. O 12gb ram i işlemcinin tanıması ayrı 8gbyi ayrı. Yani bu orta segment işlemci için 8gb bile fazla. Sd845 ile benzer performans olsa bile sd845den geri kaşıyor bir tık. Ram işinden çok en önemlisi yazılım...

• Merhabalar.. size bir şey danışmak istedim... ayarlar sistem yedekleme kısmında google Driver a yedekle kısmında yedekleme yapmak istediğimde yedekleme bekliyor diyerekten öylece kalıyor... uzun süre bekledim...

yani yedekleme yapamıyorum...bir fikriniz varmıdır...

One Plus switch üzerinden denedim yedeklemeler tam olarak geri gelmedi...... kullanmam bir daha....

• Oneplus 7 den nord a geçmeye değer mi?

• Max 4 bine kadar ikinci el bakıyordum.
    8 plus istiyordum fakat nord da aklımı çeldi, İstanbul'da elden en uyguna nasıl alabiliriz arkadaşlar

• WSniper10 W kullanıcısına yanıt
    https://sahi.io/s/JVGwNfAd" data-href="http://Mustafa sizinle sahibinden.com'da incelediği arama sonuç listesini paylaştı.https://sahi.io/s/JVGwNfAd">sahibinden. com

Burada var, bakabilirsiniz...

3500 e bulabılsem co kıyı olur aslında, bu bantta daha ıyısı yok sanki, siz kullanıyor musunuz memnun musunuz hocam

Evet kullanıyorum, memnunum bi sıkıntı yok. Gövdenin plastik olmasından başka. Bir tane tank kılıf alacağım ama AliExpress de var. Buralarda rastlamadım.
    Facebook gruplarına bakayım fiyatlar dolardan dolayı nasıl. Haber veririm size.

3.850 TL Hasan Bahar'da (128 olan)
    3.500 TL Ahmet Mardin'de (128 olan) 256 olan 3.850 TL Ahmet Mardin'de..

Hocam gövde plastiği de kaliteli bence.. Şahsen ilk aldığım da metal zannettim:) tok bir malzemesi var yani, öyle dandik plastik gibi değil.

Açık kutu satıyorlar sanırım onlar?

• -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Evet, İmei tamiri yapıp gönderiyor, referansları sağlam ürünler sıfır, sıkıntısız 👍

• -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Aman hocam sakın güvenme. Dikkatli kullanın.
    https://www.youtube.com/watch?v=zCgMbRyRuIc&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Köroğlu_ -- 4 Ekim 2020; 16:30:30 >
    Link çalışmıyor hocam

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.