Şimdi Ara

★| OnePlus NORD |★ [ANA KONU] (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
19
Favori
53.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    True Phone kullanabilirsiniz hemen sizin üstünüzdeki mesajda konuştuk arkadaşlarla, apk olarak kuran var ancak ben 39,99 tl ödeyip full sürüm aldım. Mesaj olarak çok uygulama var. Ben ücretsiz textra sms kullamıyorum. Sade ve basit. Yazı tipi daha güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaslar google arama vs nedır bılmedıgım ıcın soruyorum aydınlatırsanız sevınırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: slayer34

arkadaslar google arama vs nedır bılmedıgım ıcın soruyorum aydınlatırsanız sevınırım
    Google phone... hani birisini aramak için,tuşlara basarak numarayı tuşladığımız telefon işareti olan program..

Mesajlaşma programı olarak bende Pulse yi tavsiye ederim...denemek isterseniz diye bahsetmek istedim...
  • Herkese merhaba elimde oneplus 5 var miladını doldurmaya başladı. Sizce norda geçmeli miyim? Kamerası ve pili beni yarı yolda bırakır mı?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bugün telefonum geldi şimdilik çok iyi geldi umarım bir sorun yaşamayız

• Bu telefon sizce ocak ayina dogru 3000 tl bandini gorur mu?....heralde su anda en ucuz 5g li telefon

• moskow_ist M kullanıcısına yanıt
    O kadar düşeceğini zannetmiyorum. Oneplus da fiyat çok düşmüyor, kaldı ki ilk defa orta segment cihaz çıkardılar. Piyasa koşulları da ortada, döviz böyle giderse zor düşer.

• arkadaşlar Cuma gününe kadar Ahmet Mardin'de 8/128 3500 tl , şahsen bende sipariş verdim. Bilginize
  • repstar33 kullanıcısına yanıt
    Çok fark yoksa 12/256 alsaydınız keşke.

• quote:

Orijinalden alıntı: realjackal

Merhaba,
    Telefon dün elime ulaştı. Bana gelen cihaz AC2001 modeli.
    Mi9T ile kıyasladığımda ekran boyutu aynı, sadece genişliği biraz dar.
    Ayrıca kamera delikleri olduğundan Mi9T'deki tam ekran deneyimini aratmadı değil.
    Fakat yazılım konusunda çok akıcı olduğunu söyleyebilirim.

Dün uğraşarak Volte yazısını aktif etmeyi başardım, ilgilenenler için aşağıdaki linkte ne yapılması gerektiği bilgisi paylaşılmış.
    Yalnız kendi win10 pc'de yapamadım, iş pc win7 x64 idi onda başarabildim.
    Bilginize.

VOLTE AKTİF ETME

Ayrıca telefonda bildirim ışığı bulunmuyor biliyorsunuz. Ben aşağıdaki videoda anlatılan olayı yaptım fena olmadı.

Alıntıları Göster
    Bu ayar çok iyiymiş hocam, teşekkürler. Gelsin cihaz, direk bildirim şeysini kullanacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: _Köroğlu_

Çok fark yoksa 12/256 alsaydınız keşke.
    oda 3850 idi hocam. 6/64 olan mi note 3 cihazımla her türlü idare eden biri olarak, beni 8/128 de götürür diye düşündüm mi note 3, hala sapasağlam, artık annenin telefonu olacak

Son olarakta, bir kaç güzel uygulama paylaşılmış. Konu baş yazısı güncellense süper olur bence. Kullanıcı sayısı artacak gibi duruyor yavaş yavaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi repstar33 -- 30 Eylül 2020; 15:54:47 >
    Bende önceki telefonun lenovo zuk z2 pro idi 6/128 Di pili arıza yapınca bunu aldım 12/256 açıkçası hız hususunda lenovo nın yanına bile yaklaşamaz 12 gb Rem olmasına rağmen. İmkan varsa kargo yaoulmadıysa değiştirin bende.. Ben 4.300 TL ye aldım.. Doların bu seviyede olmasına rağmen 3.850 çok iyi fiyat

• _Köroğlu_ kullanıcısına yanıt
    biraz önce kargolama yapıldı hocam. Sağlık olsun diyelim :)
    Hayırlı olsun, güle güle kullan inşaAllah 👍

• 3500 iyi fiyat ben de 3550 ye hasan bahardan aldım
    5 yıldır Samsung note5 kullanıyordum
    Şimdi nord a geçince telefon çok hızlı ve süper görüntü gibi geliyor
    Oneplus in oxygen os unu da çok beğendim

• OxygenOs AOSPun isim değişmiş hali olarak aklımda kalmıştı.Yani bir nevi saf android. O yok bu yok denilen her özellik için bir uygulama yazılıyor sonra efendim OneUI , MIUI telefon alıyorsun boş telefonda systeme kurulu 300 tane uygulama var. Ya kullanmayacağım özellik için niye uygulaması arkada çalışsın sistemi yorsun.
    Oneplus'ta marketteki uygulamalardan faydalanmak gerekecek anlaşılan. Müzik, video , vs . Gerçi dediğim gibi istediğim uygulamayı yüklerim :)

Bu arada güncelleme gelmiş arkadaşlar

★| OnePlus NORD  |★ [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi repstar33 -- 30 Eylül 2020; 21:51:10 >

10.5.7 güncel sürüm.. Siz telefonu yeni alınca düştü heralde... Hayırlı olsun mardin li hızlı gönderiyor..

• quote:

10.5.7 güncel sürüm.. Siz telefonu yeni alınca düştü heralde... Hayırlı olsun mardin li hızlı gönderiyor..
    Yok hocam, cihaz daha gelmedi. Özellikle Hindistan'da bu cihaza talep var. Onların gruplarından takip edip atmıştım. Sizdeki sürüm kaç mesela. Şu an 10.5.8 güncelleme geldi diye yazmışlar misal. (2.72 Gb :)

Güncelleme İçeriği de Şöyle. Çeviri programı kullandığım için idare edin :)

Sistem
    Yeni eklenen ′′ Durum çubuğunda sessiz bildirimleri gizle ′′ özelliğini önemsiz bildirimleri filtrelemek için uygulama bildirim yönetimini kolaylaştırır (Rota: Ayarlar>Apps & Bildirimler> Bildirimler> Advanced> Durum çubuğunda sessiz bildirimleri gizle)
    Genişletilmiş ekran görüntüsü kullanıcı deneyimini bazı sahneler için optimize ettim
    Bilinen sorunlar ve geliştirilmiş sistem istikrarını düzeltti
    Android güvenlik yaması 2020.09 olarak güncellendi
    Kamera
    Optimize edilmiş görüntü sabitleme performansı
    Ekran
    Geliştirilmiş genel ekran kalibrasyonu

Ağ istikrarını optimize et

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi repstar33 -- 1 Ekim 2020; 10:27:49 >

10.5.7 kontrol ettim yeni güncelleme yok uyarısı verdi.

• quote:

10.5.7 kontrol ettim yeni güncelleme yok uyarısı verdi.
    Ülke bazında, kullanılan roma göre dağıtım değişiyor biliyorsunuz, pek yakında gelecektir size de. Boyutu beni şaşırttı açıkçası, nerdeyse 3 gb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi repstar33 -- 1 Ekim 2020; 10:32:42 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.