Şimdi Ara

★| OnePlus NORD |★ [ANA KONU] (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
19
Favori
53.541
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    12 hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • r.yilmaz4545 R kullanıcısına yanıt
    Hocam oneplus 9 modellerinde 12 güncellemesi ile imeinin orijinale döndüğü söyleniyor. Bu rom olduğu için sorun olacağını sanmıyorum ama, sizde durum nasıl? İmeiye birşey olmadı değil mi? Bir de genel olarak nasıl rom? Çok merak ediyorum android 12 de hoşuma gidiyor. Yeterince stabil mi? Geçmeye değer mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir sorun yok IMEI duruyor. Stabilliği güzel ancak şunu fark ettim yüz tanıması yok. Rom güzel kesinlikle denemelisiniz.

• ★| OnePlus NORD  |★ [ANA KONU]

Bunu yükleyince İmei gidiyor mu arkadaşlar?
    👉 Android 11 olduğu için gitmiyor heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Köroğlu_ -- 13 Şubat 2022; 0:41:48 >
  • _Köroğlu_ kullanıcısına yanıt

hayır gitmiyor hocam yükleyebilirsiniz.

• Arkadaşlar cihazın şebekeler kısmında 5g seçeneği görünmüyor sizde de öylemi acaba çünkü sim birde 5g de var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrıca cihaza ne zmn resmi 12 güncelleme gelir bilgisi olan varmı

• ynsylkn kullanıcısına yanıt

bende de aynı sanki ilk aldığımda vardı. belki güncelleme ile gitmiştir. alamadığı sinyali göstermiyordur

• oKsyqeN kullanıcısına yanıt

Hocam one plus nord mu nord ce 5g mi kullanıyorsunuz? 5g ye fazladan 700 tl falan vermek mantıklı mı

• @melodrama11 Ben 5G olsun olmasın CE veya N modellerini önermiyorum. Paraya kıyıp düz Nord modelini alıcaksın kafan rahat edicek en güzeli budur. Zaten düz modellerde standart olarak 5G destekli geliyor.

• Nord 12 256 ve samsung m52 arasında kaldım hangisi alınmalı

• fox5578 kullanıcısına yanıt

Nord 12-256 tavsiyenm

• Arkadaşlar cihazda kamera açınca yada mod değişince oisden ses geliyorum cik cik diye ses yakından dinleyince sesi alabiliyorsunuz baktığımda kamera ileri geri oynuyor bu normalmi

• digitech kullanıcısına yanıt
    Şunu kullanıcam ancak mobil ödemeleri açtım NFC ile ödeme yapıyorum o yüzdem rootlamak istemiyorum. :(

• Son bir iki haftadır telefonla konuşurken sesimin az yada boğuk gittiği şeklinde şikayet almaya başladım
    Böyle bir durum yaşayan var mı?

• Hint versiyonu için açık beta android 12 dağıtıma başladı .. Hayırlı olsun.. Dün kurdum bakalım şimdilik fena değil .. tabi ufak tefek alışma süreci olacaktır :)

• metalinca M kullanıcısına yanıt
    İmei gider diye gözüme çarpmıştı bir yerlerde.. İnşaAllah gitmezse bizde yükleriz.

• Valla bende gitme durumu yapmadı . bende okumuştum ama anladığım kadarıyla oluyorsa çin versiyonlarında meydana geliyormuş bütün modeller için gerçerli olan durum buymuş oneplus için .. tabi tam emin olmadan bişi demek zor .. ben 11 in son betası olan 6 dan direk buna geçiş yaptım . ne veriler ne imei gitme yapmadı . ilerleyen zamanda pilin ve telefonun durumuna göre belki temiz bir kurulum yaparım ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalinca -- 10 Nisan 2022; 14:6:20 >
  • metalinca M kullanıcısına yanıt

ben android 12 rom kullanıyorum. Aşırı memnunum ama nfc ve wowifi çalışmıyor tek sıkıntı bunlar. OOS 12 nasıl? Android 12 deki material you gibi güzel özellikler var mı? Ya da stabilite vs. nasıl sizce şuan? bende oos 12 denemek istiyorum fakat imeiden korkuyordum. oneplus 9 serisinde imei uçması oldu oos 12'de. clean flash ile geçersek bizde de olur mu korkuyorum. Siz direkt OTA olarak mı yaptınız?

• zaomss kullanıcısına yanıt

updater kullanarak geçiş yaptım . beta sürümdeyim.. bana gayet güzel geldi ..takılma kasma yok ..pil bi tık iyi gibi duruyor .. . nfc sıkınısı yok ama volte ve wowifi vodefone için varken açmıştım o gitti .. şimdilik çok yeni ve söyleyebileceğim fazla bişi de yok açıkçası ..durum bundan ibaret benim tarafımda :) he birde 10 sürümden olmayan 5g seçeneği yeniden görünür hale gelmiş .. artık ne işimize yarıcaksa bakalım . ayrıca şu ram arttırma olayıda gelmiş 12gb tı+7 19 gb ram oldu telefonda :)) . camera da 1 tık iyi geldi gözüme . color ve oos karışımı bir yazılım olduğu baya belli oluyor :))

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.