Şimdi Ara

★| OnePlus NORD |★ [ANA KONU] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
778
Cevap
19
Favori
53.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ben biraz saf androidciyim hocam. google yazılımda google kamera da var. kamera bambaşka bir seviyede. gerçekten mukayese edilemiyor :) vowifi her güncelleme sonrası giderdi. açmak için PDC tool ile girip aktive ediyorduk. Onları maalesef custom romda yapamıyoruz. ColorOs karışımı olması hoşuma gitmedi. ama stabile gelince bir deneyeceğim hocam. Yorumlar için teşekkürler :)

• Arkadaşlar ac2003 sürüme ne zmn 12 güncelleme gelicek bilgisi olan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ynsylkn kullanıcısına yanıt

hocam daha alfa sürümü yeni yayınlandı tahminim yıl sonuna kadar bir sürüm cıkabilir kurdum denedim güzel görünüyor bataryası falan da iyi durumdaydı sadece volte wowifi işini çözemedim 2-3 gün kullandım sonra 11 e tekrar döndüm

• Arkadaşlar bu telefona kılıf hiçbir yerde yok kafayı yiyeceğim nerden buluruz cam ve kılıf bu telefona aliye bakıyorum kargo ürünün fiyatından yüksek bu ne iş ya

• realjackal R kullanıcısına yanıt

Fransa'dan bir arkadaşım gelecek amazon.de den Oneplus Nord 2 8/128 gb almasını isteyecektim de bu modele imei atılıp atılmama konusunda bilgisi olan var mıydı

• nirvana08 kullanıcısına yanıt

s.a,

ankarada bu arkadaşta (Mobax Aksesuar) varmış ama depodan mı bir yerden getirtmesi gerekiyor muş.. sizde yazıp sorarsanız işleryişi hızlandırabilir.

★| OnePlus NORD  |★ [ANA KONU]
    ★| OnePlus NORD  |★ [ANA KONU]www.n11.com
    MOBAX - n11.com
    https://www.n11.com/magaza/mobax
  • guduk68 kullanıcısına yanıt
    Nord 2'lere imei atılmıyor hocam.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • burhan0660 B kullanıcısına yanıt

hocam konu dışı olacak ancak bu volte ve wowifi nedir ne işe yarar yokluğunda ne olur varlığı ne kazandırır söyler misin?

• volte 4g üzerinden arama diyelim hocam eger cihazınızda volte yoksa arama gelince veya gidince telefon 3g ye düşer ve konusma sırasında eger internet ihtiyacınız olursa internete baglanamayabilirsiniz veya arama gelirken eger bölgenizde 3g çekmiyorsa telefonunuza ulaşılamayabilir açıksa 4g üzerinden konusmaya devam edersiniz ve internete aynı anda girebilirsiniz wowifi nedir derseniz eger telefonunuz kapsama alanı dışındaysa baz istasyonuna baglanamıyorsa veya bodrum kattaysanız çekim sorunları olur ama evde internetiniz var veya bir internete baglısınız telefon tüm aramaları mesaj ve datayı modem üzerinden yapar hatta telefonu ucak moduna alıp wifi ye baglanırsanız telefonunuz yinede çalacaktır aramalar gelir

• burhan0660 B kullanıcısına yanıt
    Hocam süpersiniz çok teşekkür ederim.

• Oxygen Updater üzerinden Android 12 stable sürüm yayınlanmış, indirip kullanan var mı arkadaşlar, imei problemi gibi problemler var mı Nord için?

• Biraz önce android 12 güncellemesinii indirip kurdum baya değişimler olmuş.

@the_tourist imei de değişme olmuyor. Rahatlıkla kurabilirsin.

@nirvana08 dolap uygulamasında biri satıyor 3 renk var mavi turkuaz gri. Kendi orjinal seffaf kılıfı sapsarı olduğu için aldım

• @the_tourist NordOxygen_14.O.11_OTA_2110_all_2205021357_41f0205911771.zip
    Bu güncelleme android 12 mi arkadaşlar

• Ben bulamadım güncellemeyi.

• Uygulamadan indir yerel güncelleme ile kur

• ynsylkn kullanıcısına yanıt
    ★| OnePlus NORD  |★ [ANA KONU] ★| OnePlus NORD  |★ [ANA KONU]
    Nerede hata yaptım ? Güncelleme yok görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r.yilmaz4545 -- 29 Mayıs 2022; 10:4:51 >

• Iyi günler,
    Nord Ce 5g ye Android 12 çıktı mı?

• ender E kullanıcısına yanıt

Çıkmamış olabilir çünkü çıksa oxygen updater de görünür du en azından

• r.yilmaz4545 R kullanıcısına yanıt

Nord ile nord ce farklı cihazlar

• 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.