Şimdi Ara

OnePlus 9 Pro [ANA KONU] (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6.548
Cevap
193
Favori
593.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
53 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Android 12 Oneplus 9 Pro pil durumu. Genel olarak sosyal medya, kamera kullanımı ve oyun oynama yok.
    OnePlus 9 Pro [ANA KONU]
    OnePlus 9 Pro [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ARIDEMES -- 6 Ağustos 2022; 23:54:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhabalar. Muhtemelen önceden yazılmıştır ama çok aktif bir forum olduğundan çok fazla mesaj var bulamadım. Bende cihaz alacağım, satan kişi Avrupa ve l2125 olduğunu söylüyor. Kullanımda ve guncellemede IMEI sorunu yasamayacagimi soyluyor. Alınabilir mi yoksa 2 kati fiyata Türkiye garantili mi almak mantikli. Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih.celebi -- 7 Ağustos 2022; 12:29:24 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fatih.celebi F kullanıcısına yanıt
    Satan kişiden al 2 kat para az değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • glumerna G kullanıcısına yanıt
    2125 modelinde IMEI sorunu yok diyor doğrumu peki bir bilginiz varmı acaba

• Hocam var mı bir gelişme? L2120 için? Android 12 ime

• fatih.celebi F kullanıcısına yanıt

O Amerika modeli Avrupa modeli L2123

• Musical Otopsi kullanıcısına yanıt

Hocam bende 9 pro var günde 20 otuz kez suya sokup çıkarıyorum soğusun diye bazen difrize atıyorum ama bende bir sıkıntı olmadı.

• Bakalım Android 13' te şu illet sorundan kurtulabilecek miyiz?
    Public beta açılacakmış.. Cevap için çok beklemeyiz heralde..

https://www.donanimhaber.com/amp/hangi-oneplus-cihazlari-android-13-guncellemesini-alacak--151366

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayals -- 7 Ağustos 2022; 20:47:56 >

• hayals kullanıcısına yanıt
    13 sürümünün görselleri çok iyi duruyor yalnız.

• Ben bir daha oneplus almayı düşünmüyorum bu imei ve güncelleme işi yüzünden tiksindim resmen telefondan

• mansurmarsak kullanıcısına yanıt
    Aynı fikirdeyim, satıp s21 ultra alacağım.. bu başlık bile ölü, imei sorunu da cihazı çok sıkıcı bir hale getirdi.

• mansurmarsak kullanıcısına yanıt

Maalesef benimde son oneplus telefonum olacak. Yazık ettiler. Eski heyecanı kalmadı

• Allah cidden belasını versin bu telefonun. Arama geliyor, ekran simsiyah, görüntü gidip geliyor, açamıyorum, her seferinde arayanı geri aramak zorunda kalıyorum.

Birini aradım, hemen iptal edip sonlandırmak istiyorum ama yapamıyorum çünkü ekran yine kapanmış.

Bir daha çin telefonlarına asla elimi sürmem, samsung'un orta seviye cihazını alın s20 fe falan, bundan bin kat iyidir.

• Merhaba,

LE2125 cihazım var. İmei sebebiyle cihazım kapandı ben imeisi atılmış sanıyordum. OxygenOS Android 12 yüklü. Nasıl imei atılabilir cihaza? Bilen birilerinden yardim rica ederim

• egemenism E kullanıcısına yanıt
    Her halükarda 11 e donulecek, imei atılma ise 11 de iken paralı programlar, box vs aracılığı ile atılıyor. Uzak yardım ile herhangi bir programcı ya ücreti karşılığı attirabilirsiniz

• eyupgucluer kullanıcısına yanıt

Çok kötü oldu bu :(

• Merhaba, 2 aydır 9 PRO 2123 modelini kullanıyorum. Geçen hafta IMEI numarasını kendim hallettim. Ancak merak ettiğim bir konu var;

Telefonu ColorOS'a geçirirsem IMEI numarası ne olacak? Fabrikasyon haline mi döner?

• y.emrecicek Y kullanıcısına yanıt
    Le2120 modeli harici bütün modellerde istediğiniz roma geçebilirsiniz, atılan imei gitmez

• istanbul içi avrupa sürümü 9 pro satan arkadaşlar tekliflerini mesaj ile iletebilir. sadece avrupa sürümü

• hayals kullanıcısına yanıt

oxygen os olmasada color os 13 çıktı :)

https://yun.daxiaamu.com/OnePlus_Roms_2/%E4%B8%80%E5%8A%A09%20Pro/ColorOS%2013.0.0%20F.03/

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.