Şimdi Ara

OnePlus 9 [ANA KONU] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.919
Cevap
78
Favori
115.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Önceden hızlı çıkması için önce telefon gönderiliyordu. Şimdi aynı anda geliyor ikisi. Sadece İngiliz dönüştürücü almanız gerek.

• corsairms kullanıcısına yanıt

A51 ekran koruyucu denediniz mi hocam. Birde redmi note 9 uyuyor dediler ama bayide denedim ekranın üzerine koyarak yapıştırmadan. Pek uymuyor gibi geldi bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CXath1 C kullanıcısına yanıt

deniyemeden cihazı sattık hocam :) a51 baktım ekranına falan uyacak gibi duruyor gidip telefoncuda denemek lazım

• corsairms kullanıcısına yanıt

Hayırlısı olsun hocam. Ben bakarım artık. Başka tel mi aldınız

• Merhaba arkadaşlar. ahmetmardin sitesinde yapılan indirime kayıtsız kalamadım, mor rengini aldım  Kuzey Amerika versiyonu, en ve kalınlık biraz fazla. Buna göre kılıf / kapak, ekran koruyucu tavsiyeniz var mı? Kılıf alttaki linktekini buldum ama sadece beyaz ve kırmızı renk var. Ekran koruyucu da çok yüksek; vergi hariç yaklaşık 12$. Tavsiyesi, tecrübesi olan paylaşırsa sevinirim.

For Oneplus 9 Case Nillkin Super Frosted Shield Case Anti-fingerprint Hard Back Protection Shell For One Plus 9 Pro 9r Cover - Mobile Phone Cases & Covers - AliExpress

• Ahmet mardinden siparişi geçtik bizde bekliyoruz ne kadar sürer acaba ulaşması

• avanak_abdi kullanıcısına yanıt

Merhaba hocam. Ben de telefonu almayı planlıyorum. Sizden rica etsem telefon geldiğinde genel bir foto çekip atabilir misiniz? Telefon hangi kutu ile geldi, yanında ne geldi gibisinden?

• azimhan51 kullanıcısına yanıt

Tabi. Ama gönderim geç olabiliyormuş. O sürede stok bitebilir. Pro bitmiş mesela.

• şu anda istesem de alamam hocam. Stokda eninde sonunda yenilernir herhalde.

• azimhan51 kullanıcısına yanıt

Muhakkak. Ama şuan indirimli satıyor. 7300TL, kutusuz idi. Şuan 6800TL, orjinal kutulu.

Kutulu alınca ücret farkı oluyor mu? Ben de bugün alacağım sanırım.

• seffa S kullanıcısına yanıt

Telefon 7300tl iken orjinal kutu için 280tl daha ödenmesi gerekiyordu. Şuan 6800tl ve orjinal kutu ile geliyor. Dikkat etmeniz gereken ürün sayfasında orjinal kutuyu seçmeniz. Anladığım kadarıyla o seçilmezse kutusuz gönderecek.

Anladım hocam. Ne zaman sipariş verdiniz elinize geçti mi?

Dün Facebook sayfasında indirim yaptığını gördüm. Akabinde siparişi verdim. Dekontu kontrol etmişler, sabah “sipariş onaylandı, hazırlanıyor” diye mail geldi.

• Yd olarak almak istiyorum fiyatlar çok değişken güvenilir bir satıcı var mı? İmei artırırken sıkıntı yaşar mıyım

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

Ben de sipariş verdim şimdi. Hayırlı olsun. Sırada kılıf işi var.

Size de hayırlı olsun. Yukarda arkadaş söylemişti, siyahı da var. Muhtemelen kamera kısmı açık olanı alırım.

for Oneplus 9 9R 8T 8 Pro Case Nillkin CamShield Case Slide Camera Case Super Frosted Shield for OnePlus 9 9R 8T 8 8 Pro Case|Phone Case & Covers| - AliExpress

Teşekkürler. Şeffaf tercihim ama bunlar da güzelmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seffa -- 16 Ocak 2023; 20:58:11 >

bende ahmetmardinden aldım umarım imei vs sorunu olmaz atıp göndermişlerdir persembe teslim diyor kargo istanbul için

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.