Şimdi Ara

OnePlus 9 [ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.919
Cevap
78
Favori
115.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bende de o şekilde gelmişti ama kağıt gibiydi. Değiştirdim bende. Kırılmazlara Amazon.com.tr den bakıyorum yurtdışı satıcılarına. Kimisi çok memnun kimisi iyi değil diyor.

Burada nano diye satılanlar var. Onlarda yine ince mi oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CXath1 C kullanıcısına yanıt

Nanolar ince hocam kağıt gibi. Temperli olanlar dokunmatik hassasiyetini etkiliyor ben sevmiyorum. Nano iyidir

• byAndroid kullanıcısına yanıt

yıllardır iphone da kullanıyorum. hiç dokunamatik problemi yaşamadım. xiomi de kullandım. ilk defa başıma böyle bir problem geliyor. bu telefonda kimse kırılmaz kullanmıyor mu?

peki hocam nano koruyucular kırılmaz gibi ekranı koruyor mu?

Korumaz hocam. Anca çizilmeye karşı koruma var.

• Ekran süreleriniz ne durumda arkadaşlar ben sabah 8 de çektim şarjdan şuan %55 pilim 3 saat ekran süresi verdi. Geceye kadar kurtarır beni gibi duruyor. Günlük olarakta 5-6 saat verecek ekran süresi. Kullanım olarakta 120 hz açık Bluetooth açık(bileklik bağlı) parlaklık ortada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byAndroid -- 30 Aralık 2022; 16:35:15 >
  • Slm alykm herkese..OP8'in üstüne 0P9'la devam edeyim dedim üçüncü günü bizim hatun telefonu elimde görünce "ver bakim bu neymiş?" dediiii, ve telefona el koydu :) Ulan daha kılıf bile bulup takamadan mal uçtu. Neyse hatunun canı sağolsun, cihaz o kadar şık ve şeker duruyor ki (mor renk) sahiplenmesi çok normal. Şimdi maalesef bir tane de kendime almam gerekecek.OnePlus her modelde kendini biraz daha aşıyor. Bunu nerden biliyorum?,çünkü 3T'den bu yana (arada farklı bir kaç marka model hariç) sadece OnePlus kullandım 5T, 6T, 7, 7 PRO, 8..ve şimdi 9. Hepsi bir öncekini unutturdu gerçekten. Hepinize iyi gecelerihayırlı seneler...

Bende aynı mi band 5 bağlı 6 saat civarı alıyorum ama 60hz ve hiç oyun oynamı yorum. 120hz ile o kadar alacağımı sanmıyorum

Bugün 6.30 saat ekran süresi verdi. 120 hz. İlk defa bu kadar çok aldım. Yavaş yavaş pil oturuyor sanırım. Oyun bendede yok. Wp, telegram, instagram, Twitter ve chrome ağırlıklı. 65 wattlik şarj aleti de yok daha gelmedi. 27 wattla dolduruyorum evdeki

• Hatta şuan 7 saati gördüm hocam şarjım 11. Sabah 8.20 de şarjdan çektim. Turkcell kullanıyorum ve wifi ile aldığımı belirtmek isterim

• Güncelleme geldi.
    OnePlus 9 [ANA KONU]https://community.oneplus.com/thread/1235565876712308742

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eP_362 -- 8 Ocak 2023; 14:24:29 >

• eP_362 kullanıcısına yanıt

Hocam yaptınız mı? Bende şimdi kontrol ettim banada geldi. Güvenlik yaması ve birkaç hatayı düzeltmişler anladığım kadarıyla

Yaptım. Şu an için sıkıntı görünmüyor. RAM genişletmeyi kapatma ve 5 GB'a yükseltme özelliği tekrar aktif edilmiş. Kilidi açar açmaz bildirim çubuğu arada aşağı inmiyordu bende, onun da düzeltildiği yazıyor, zamanla bakacağız.

• eP_362 kullanıcısına yanıt

Arada bende bug yaşıyorum. Bende yapayım bu güncellemeyi 😁

• Merhaba arkadaşlar.

Babama Oneplus 9 almayı düşünüyorum.

1-Hangi versiyonu almamız lazım? le2115 amerika versiyonu sıkıntı olur mu?

2-Plaka değiştirme işlerinde sorun oluyor mu? Güncelleme yada format atmada silinme sorunu yaşar mıyız?

3-Nereden temin edebilirim? Ahmetmardin isimli satıcı güvenilir midir?

4-5g türkiyede aktif olduğunda 5g li olarak kullanabilir miyiz ?

son olarak türkçe dil desteği var değil mi?

• Th3_SpiRitLEsS kullanıcısına yanıt

Bende dediğiniz kişiden aldım. Şarj cihazım daha gelmedi. LE2115 benimki de. Her hangi bir sorun yok. Güncelleme sıfırlama plaka işlemi de sorunsuz. Türkçe dil. Yağ gibi akan bir cihaz. 7 yıllık Xiaomi kullanıcı olarak bu cihazdan Xiaomi 13 veya pro modeline geçerim anca. Cihazdan memnunum

Merhaba.

Avrupa zaten şuanda satışta yok amerika modeli le2115 avrupa ile aynı sadece tek hatlı

plaka güncelleme vs sorun olmaz

en ucuz satan ahmet mardin bende dün ondan aldım okularım araştırmalarım sonucu güvenilir gelince cihaz görecegiz.

5g bnatlarına bakıldıgında destekliyor bir sorun olmaz 2115 modeli.

Tabiki türkçe mevcut.

Oneplus 9 ile çekilmiş resimlere buradan bakabilirsiniz kamerasını degerlendirmek isterseniz.

OnePlus 9 [ANA KONU]www.gsmchoice.com
    Photos taken by OnePlus 9 :: GSMchoice.com
    https://www.gsmchoice.com/en/catalogue/oneplus/9/photos/

Dediklerinizin hiçbirinde sıkıntı yok. Sadece şarj aleti için İngiliz dönüştürücü alacaksınız, sonra normal kullanıma devam.

• Günaydın arkadaşlar 2115 için kılıf tavsiyesi alabilirmiyim şeffaf olursa sevinirim.

• Merhaba;

Cevaplarınız için teşekkür ederim, Oneplus 9 siparişini verdim.

Ekran koruyucu ve kılıf önerisi bende bekliyorum.

Bu kablosuz şarj'dan dolayı incelik kalınlık farkı varmış sanırım. Tam oturan kılıf lazım.

Önerileriniz için şimdiden teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.