Şimdi Ara

★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU] (146. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.237
Cevap
48
Favori
197.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt

ben telefonu alırken ahmet mardin den almışıtm, ordan orjinal şarj aletim var. hepsiburada satıcısındanda oppo 30 watt aldıydım, 165 tl. yedek şarj aleti için bunu geri verip başka alsam hep bu civarda fiyatlar zaten. yavaş şarj yapıp telefonu ısıtmayan uygun fiyatlı bir şarj aleti öneriniz varsa açığım ?

80 tl ye baseus aldıydım 20watt, telefonda kendide ısınıyor misal.

• Warp destekli en az 1.5m tercihen 2m kablo var mı arkadaşlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar bende 12 GB 256 olan KB 2003 modeli var hat şu anki sürümüm oxugen os 11.0.13.13.KB05BA şarjı çok çabuk gidiyor ve şebeke problemim var 4.5 g ye alınca. şebeke sorunu yaşıyorum yeni bi sürüm atmak istiyorum, en kararlı olan sürüm sizce ne android 12 de denedim hat problemi oldu şarjı iyi giden optimizasyonu en iyi olan sürüm sizce ne bir bilgi verirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar bu telefona oneplus dialer kurabiliyormuyuz? Google arama ve mesaj ı hiç sevmiyorum ona göre almayı düşünüyorum.

• Batarya ömrü üzmeye başladı artık. Tamam yarım saatte doluyor ama biraz fazla gidiyor 5 saati geçmiyor artık ekran sürem.

• Kızın adı gortce K kullanıcısına yanıt

Oneplus 1, Oneplus 2, Oneplus 6 ve son olarak 8T sahibiyim. Batarya süresi yeni Android sürümü ile her zaman daha kötü oldu. Tabiki batarya yıpranması da var ama bence kasıtlı olarak bataryanın erken bitmesi isteniyor.

• MMistanbul kullanıcısına yanıt
    8t de sürüm nedir hocam android olarak??

• excalibur00 E kullanıcısına yanıt

C.21

• Son güncellemeyi yapan varmı ben bilerek bekletiyorum ama ne kadar uygun

• f@ithline kullanıcısına yanıt
    Var mcdodo kabloları var 100wata kadar destekleyen ayrıca warpta oluyor bı ara kullanmıştım

• Ben hala android 11 avrupa son sürümde kullanıyorum, guncellememi önerir misiniz sonuçta güvenlik yaması eski kaldı artık iyice

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sudafed kullanıcısına yanıt

Evet kuruluyor. Bende o şekilde kullanıyorum android 12 ye güncellemedim ama. Onda durum nedir bilmiyorum

Reddit'te çok farklı yorumlar var bununla ilgili. 12'ye güncelleyip çok fazla hatayla karşılaşan da olmuş, yine aynı şekilde hiçbir sorun yaşamayan da olmuş. Hatta şöyle bir post gördüm, sizinle de paylaşayım.
    https://www.reddit.com/r/OnePlus8T/comments/whui5a/did_a12_work_out_for_you_poll/?utm_medium=android_app&utm_source=share

• Öğrenen kullanıcısına yanıt
    Çok fazla şikayet varmış. Ben normalde güncelleme meraklısı değilim ama batarya performansı baya düştü belki etki edermi diye düşündüm dertsiz başa dert almayalım :)

Batarya performansı olarak çok bir iyileşme yokmuş, ama siz yine de bu attığımla yetinmeyin. Bir sürü konu var reddit'te bununla ilgili.

• Öğrenen kullanıcısına yanıt
    Yok hocam ya yenilik olarak neler var ki

Bilmiyorum, Android 12 ile gelenler var, onun haricinde YouTube'dan izleyin derim yeni halini.

• herkese merhabalar. yaklaşık 1,5-2 yıldır çok severek kullandığım telefonumun arka cam kısmı kırıldı. yaptırma şansım var mıdır acaba ?

• Elf Mariachi kullanıcısına yanıt

Bu cam modası çok kötü. En sevmediğim yanı arkasının cam olması.

• A11 avrupa son sürümden a12 son sürüme (c.33) güncelledim, sıfırlama yapmadım. Gayet güzel görünüyor, animasyon farkı nedeniyle 11 daha akıcı görünüyor ama yine de cok fark yok. Guncellemek isteyenlere tavsiye ederim. Pil kullanımı 8 saatlik şu şekilde:

★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU]

★| OnePlus 8T |★ [ANA KONU]

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 144145146147148
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.