Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
228.133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu kablonun resimlerini koyarmısınız arkadaşlar karşılaştıralım detaylı uç kısımlarını

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SUPERMAN -- 21 Ağustos 2020; 23:27:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muRTah

Kısa bir kullanıcı deneyimi... Yeşil ekran sorununa da değinmiş.
    OnePlus 8 Pro - Sizin Yorumunuz (Can Altan):https://www.youtube.com/watch?v=N7yz29_a7bk&feature=youtu.be
    Bu ilan sahtemidir acaba alacagımdan degil elimde varda
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-oneplus-8-pro-kayitlidir-sifirdir-sahibinden-852114614/detay

• Benimki bu

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]

• 8 pro 12/256 alarak aranıza katıldım arkadaşlar. Umarım hepimiz uzun süre performans kaybı yaşamadan kullanırız. Bu kadar para verince insan en az bir 5 sene götürsün istiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MPT-76 -- 21 Ağustos 2020; 23:45:41 >
  • spencermila S kullanıcısına yanıt
    Dün 5200dü kendisine mesaj attım okunmasına rağmen dönüş olmadı. troll büyük ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: malbe

Dün 5200dü kendisine mesaj attım okunmasına rağmen dönüş olmadı. troll büyük ihtimal
    ben 6500 aldım iki gün evvel kimse vermez ama işte birisi kanacak bunlara bunlara diyeceksin seninle aynı memleketteyim gelim elden alim ozaman acıga cıkarlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MPT-76

8 pro 12/256 alarak aranıza katıldım arkadaşlar. Umarım hepimiz uzun süre performans kaybı yaşamadan kullanırız. Bu kadar para verince insan en az bir 5 sene götürsün istiyor.
    o senin kullanımınla alakalı bir süre sen cihazı hor kullanırsan bir senedede gider kimiside ayda bir tel degiştirir bu iş kullanıma bağlı birde firmaya bağlı öldürme politikaları var yenisi cıkınca eskileri...
    Hocam düzgün bir şekilde kullanımdan bahsediyorum. Nasıl kullanacağını bilerek kullanan kullanıcıdan yani. Öldürme politikasına gelecek olursak, oneplus markasının amacı zaten sürekli kullanıcı odaklı güncellemeler getirerek kullanım süresini uzatmak. Eğer oneplus amacından saparsa sıkıntı olur, hayır bu şekilde devam ederse uzun süreli bir kullanım bizi bekliyor olacak. Ayda bir telefon değiştirenlerden bahsetmeye gerek yok. Bizler onlarla bir değiliz.
  • https://twitter.com/hakki_alkan/status/1296867512471126020?s=20
    Hakkı alkan inceleme videosu çekmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: MPT-76

Hocam düzgün bir şekilde kullanımdan bahsediyorum. Nasıl kullanacağını bilerek kullanan kullanıcıdan yani. Öldürme politikasına gelecek olursak, oneplus markasının amacı zaten sürekli kullanıcı odaklı güncellemeler getirerek kullanım süresini uzatmak. Eğer oneplus amacından saparsa sıkıntı olur, hayır bu şekilde devam ederse uzun süreli bir kullanım bizi bekliyor olacak. Ayda bir telefon değiştirenlerden bahsetmeye gerek yok. Bizler onlarla bir değiliz.
    oneplus güzel tamam kötü degil lakin her firma gibi yenisi cıkınca eskisi geride kalıyor bu hayattada böyle yenisi cıkınca eskisi geri pilanda kalır her firmanın yaptıgı bu bana kalsa her yıl telefon cıkarmak cok saçma eldeki cihaz seneye eskimiyorki degiştirende keyiften degiştiriyor
  • Bu oneplus 8 için kılıf alan varmı beyler tr de zaten Yok ama en azından Ali'den falan alan varmı? Bulamadım doğru düzgün bir kılıf.

Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Bu oneplus 8 için kılıf alan varmı beyler tr de zaten Yok ama en azından Ali'den falan alan varmı? Bulamadım doğru düzgün bir kılıf.
    Benim aldığım düzgün çıkmadı, bir tane daha aldım gelecek bakalım. Şimdilik orijinal kılıfını kullanıyorum.

• arkadaşlar oneplus 8 8/128 buldum fakat model in2010 yazıyor. Ne farkı var? alınır mı sizce?
  • sahrud83 kullanıcısına yanıt
    Bendeki de IN2010 hiçbir farkı yok Global Rom yüklüyorsun global oluyor birde priz çeviricisine ihtiyacın var o kadar

• marcoreuss kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hocam.peki güncelleme alma sıkıntısı yaşanır mı? Hard reset atarsam sıkıntı olur mu?
  • sahrud83 kullanıcısına yanıt
    Hiçbir sorun yaşamıyorum hocam herşeyi yaptım imeilerim duruyor. Güncelleme aylık google güvenlik güncellemeleriyle beraber geliyor zaten

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Bendeki de bu şekilde kablo da herhangi bir yazı veya logo bulunmuyor.

• Teşekkür ederim bilgi için işlemi yaptım ayarlardan açtım volte wowifi ama simgeler gözükmüyor ekranda başka bir işlem yapmak gerekiyormu. @zanaks

@Kesn sizde nasıl simgeler çıktı bir yerde hatmı yaptım ben acaba.

@ender ile yaradı ama gözükmemekte simgeler.

• Uzun bir bekleyişten sonra bende 8-128 oneplus 8 sonunda geçtim :) Çağ atlamış gibiyim ilk izlenimlerimde çok güzel telefon. 2010ın modeli var bende de alacak arkadaşlar korkmadan alabilir :)
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.