Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (2 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil
5 sn
3.092
Cevap
68
Favori
141.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum dün
  • Cevaplayan Üyeler 308
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 51 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 68
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • 44 plaka (457 mesaj) SUPERMAN (224 mesaj) Turgut0676 (92 mesaj) kenanmorbulut (81 mesaj) Hârimi (78 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (833 mesaj) Mobil (1842 mesaj) Mini (30 mesaj) Uygulama (360 mesaj) (27 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> OnePlus >> ★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    936 Mesaj
    8 pro 12/256 gb kutusuz 6600 fiyat nasıldır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    2165 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kheldar

Isınma sorunu yaşayanlar çin modeli kullananlar genelde. Avrupa rom una geçsek bir anlamı olur mu acaba? Rom u değiştirmek gayet kolay oneplus ta.

Alıntıları Göster
    cihazın cin versiyonu oldugunu nasıl anlıyorsunuz...
    bendeki bu 8 pro
    10.5.13.ın11aa
    ın2020
  • Yüzbaşı
    878 Mesaj
    neden piyasada 5-10 günlük oneplus 8 pro cihaz satıcısı çok. alan memnun kalmıyormu acaba.

|
    |
  • Binbaşı
    1559 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Zikuvikuzi

8 pro 12/256 gb kutusuz 6600 fiyat nasıldır?
    iyi fiyat hocam

• Yarbay
    5717 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: spencermila

cihazın cin versiyonu oldugunu nasıl anlıyorsunuz...
    bendeki bu 8 pro
    10.5.13.ın11aa
    ın2020

Alıntıları Göster
    Çin in2020

• Yarbay
    2165 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Hârimi

Çin in2020

Alıntıları Göster
    Anladım bende ısınma yok sadece ben mat yüzeyi begenmedim cam gibi hissettirmedi bana geri kalanda cihaz cok iyi zaten oneplus 7 pro kullanmış biriyisim...oppo find x2 den gectim kırılınca ekranı
    |
    |
  • Binbaşı
    1155 Mesaj
    Isınma konusuna aslında ne kadar sorun denilir bilmiyorum. Normal kullanımda standart dışı bir ısınma sezmedim ben. Ama biraz zorlamaya başlayınca doğal olarak bir miktar ısınıyor. Ama bu kimi telefonda var kimi telefonda yok gibi bir durum değil. Avrupa ve çin versiyonları arasında ısınmaya etki edecek donanımsal bir fark yok. Telefonlar arasında tek fark kullanıcısı. Yani kimi kullanıcı daha fazla zorlar, kimisi o an daha sıcak bir ortamdadır vs.

Telefon çok sıcak uyarısını ben iki kez aldım. İlkinde telefonu yeni almıştım öğle vakti sıcakta arabanın içinde telefonu formatlayıp, güncellemeleri tamamlayıp hartiaları açtım. Ve haritalara girdiğim zaman çok sıcak diye uyarı verdi. İkincisi de yine öğle vakti klimasız bir şekilde navigasyon açıkken oldu. Arabanın göğüs kısmında takılıydı telefon. Direk güneş altı yani. Telefon sıcak dedi ekran ışığını vs kıstı. Klimayı açtım biraz soğuttum daha sonra tekrarlamadı. Yani telefon uyarı verdiğinde gerçekten hava da çok sıcaktı. Bundan önce mi note 10 vardı aynı kullanım senaryosunda o da alev alıyordu ama uyarı vermiyordu. Yazılımsal bir özellik olarak Oneplus böyle birşey eklemiş sanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gs01 -- 20 Ağustos 2020; 23:45:0 >

• Yarbay
    2165 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: oguzmete

iyi fiyat hocam

Alıntıları Göster
    gadgetshieldz buradan kaplama alan varmı dbrand dan alıyorum ülkeye gönderim var lakin bu sitedede gönderim var lakin ödeme yöntemi hatası alıyorum adres bölümünü gecince kart yazmaya ekranı vb hiç cıkmıyor birisi almasada deneye bilirmi...
    |
    |
  • Kurmay Yarbay
    8608 Mesaj

Aynı ısınma şekli benimde başıma geldi, bu durumda bu telefonun aslında ısınma sorunu yok diyebiliriz. Dış etkenler önemli çünkü.

|
    |
    gs01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    157 Mesaj
    Merhabalar, facebookdaki malum satici 1 hafta sonra teslim sekilde 6600 e dusurmua fiyati. 12/256 pro icin. Dayanamadim artik alacagim bir tane. Tek kafamdaki soru isareti mail aplikasyonu olmamasi. Kurum ve sahsi maillerini cok sık kullaniyorum. Var mi bunun bir cozumu acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yarbay
    3339 Mesaj

Evet Isınma oluyor dediğiniz gibi telefonu zorlayınca sıcak ortamlarda benimde daha önce kullandığım Mi 9T Pro da aynı şekilde ısınırdı ama uyarı vermezdi açıkçası sorun değil kullanıma ve ortam sıcaklığına bağlı uyarı vermesi güzel birşey
    @gs01
    @44 plaka

|
    |
    Bahsedilenler: gs01, 44 plaka
  • Yarbay
    3339 Mesaj

Fiyat çok iyi varsa niyetiniz kaçırmayın

|
    |
    Zikuvikuzi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    10709 Mesaj
    oneplus kendi ana ekran düzeninde şu iconları aşağı çekebilse çok çok iyi olacak, 1 parmak kalınlıgında yukarda duruyor, kullanım alanını daraltıyor.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    380 Mesaj

Android gmail kurun. Exchange desteği de var. Hepsini bir yerde toplayabiliyorsunuz.

|
    |
    justery kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3339 Mesaj

Evet bende Gmail kurup kullanıyorum şu anda ilk başta bankada garip gelmişti kendi mail app olmayışı ama şu anda alıştım

|
    |
  • Yarbay
    2980 Mesaj

Outlook

|
    |
  • Yüzbaşı
    380 Mesaj
    Merhaba cihaz bugün elime geçti mardinden aldım. Yanlız kablosunda hiç logo yazı vs yok orjinal midir?

• Yüzbaşı
    878 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: raikkonen21

Merhaba cihaz bugün elime geçti mardinden aldım. Yanlız kablosunda hiç logo yazı vs yok orjinal midir?
    butun firmalar urunlerine mutlaka logo yada ismini yazar genelde..
    |
    |
  • Yarbay
    2165 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: raikkonen21

Bendekindede yok orjinaldir şarj aletinde zaten yazıyor markası logusuda var...
  • Kurmay Yarbay
    8608 Mesaj
    Karanlık ortamlarda çekim fena değil ; burda daha karanlık tı. Gece manzarası modunu kullandım.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
Pubg mobile uc
Radyo Dinle
Cancer Clinical Trials
kripto para haberleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,344
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.