Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (161. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
57
Favori
228.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Godric1461

T mobile olanlar güncellemeyi 2 ay sonra felan alıyolar.Normal cihazlar gibi beta felan yüklenmiyor ve ya eu global versiyonlar arası geçiş yapılamıyor.İmei atmada sorun yaşanmaz.Verizon alma ama o başka cihaz alıyor tamamen farklı.

Bilgi için teşekkürler. Bir tane kutusu açılmış ancak kullanılmamış unlocked 7T sipariş geçtik, 200 USD. Adam dolandırıcı çıkmazsa bakacağız :) Biraz deneyimledikten sonra uyarsa bir cihaz daha alabilirim.

xda'de biraz araştırdım, cihaza göre patchli msmdownloadtool ile internationala dönüş yapılabiliyor görünüyor (8, 8T için de sonuç alınmış benzer konular var). Hatta tek sim cihaza dual sim tepsisi alarak çift hat kullanılabildiğinden bahsetmiş insanlar. Cihaz ulaşınca deneyimleri 7/7T Pro başlığında aktarırım artık. Tekrar teşekkür ederim.

• 8 pro kullanan arakadaşlar bi sorum olacak.bu cihazlara coloros gelecek deniyordu.geldi mi acaba,geldiyse ne durumda gelmediyse ne zaman gelecek.bilgi verebilirseniz sevinirim.iyi forumlar herkese...

• kadirsu kullanıcısına yanıt
    8 için beta olarak sunuldu.Haziran sonu deniliyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • volcy123 kullanıcısına yanıt

OnePlus 8 için Google hizmetlerini içeren global ColorOS sürümü gelecek mi. Bu konuda bir bilginiz var mı.

• kemalboran kullanıcısına yanıt
    Maalesef, color os sadece çin icin gelecek ve Gapps barindirmayacak(ayrıca yüklenebilir). Ama bir şekilde globale portlanacaktir (custom rom) Google servisleri dahil edilerek benim görüşüm.

• Güzel bir haber paylaşayım; Android 12 ile tema mağazasınin geleceği duyuruldu :)

Artik substratum kullanmaya gerek kalmayacak :)

https://www.xda-developers.com/oneplus-android-12-theme-store/amp/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 6 Mayıs 2021; 23:36:37 >
  • Arkadaşlar selam,

şu bildirim ışığı uygulamasını son zamanlarda kullanıp deneyimleyen oldu mu? Şarja etkisi nedir, memnun musunuz? Kullanan varsa yorumlarını paylaşabilir mi?

• Woody WP W kullanıcısına yanıt
    AodNotify icin;

Saat başına batarya tüketimi ~:
    • LED - 7.5%
    • LED & INTERVAL - 5.5%
    • LED & ECO ANIMATION - 3.5%
    • LED & ECO ANIMATION & INTERVAL - 2.5%

Sarj sizin için önemli ise ben kullanmamanızı tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volcy123 -- 7 Mayıs 2021; 1:7:19 >
  • Arkadaşlar merhaba bu güncellemeyi indiremiyorum. Sebebi ne olabilir?
    ★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU]

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok güzel bir şey fark ettim bu cihazda. Herhangi bir uygulamadan mikrofona ve kameraya erişim olunca uyarı veriyor. Güzel bir gelişme olmuş. Android cihazlarda böyle bir şey görmemiştim. Colorosda da böyle bir şey yok. Coloros gelmesi pek mantklı gelmedi bana.

• maxi6161 M kullanıcısına yanıt
    Çin harici gelmiyor zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: volcy123

Çin harici gelmiyor zaten.

Ben onu farketmemiştim teşekkürler.

• Selamlar arkadaşlar. Yılların iphone kullanıcıs olarak One plus 8 pro almaya karar verdim. Yurtiçi garantili olmadığını biliyorum ama alırken tam olarak neye dikkat edeceğimi bilmiyorum. Dikkat etmem gereken kronik sorunu var mı bilmiyoum? 5G desteği olacak mı bilmiyorum?

Eminim arka sayfalarda cevaplanmıştır ama beleşçilik yapıyorum biraz :)

Zamanı olup beni yönlendirecek birisi varsa çok sevinirim.

• ReJim kullanıcısına yanıt
    Yurt içi garantili var dostum ,turkcell de 🙂

• ReJim kullanıcısına yanıt

4 yıllık iPhone 7 den sonra oneplus 8 aldım. Gayet memnunum açıkçası. Tr garantili aldım. KVK garantili galiba. 5g desteği mevcut gelince otomatik alacak diye biliyorum. Ayarlarında da seçenek olarak mevcut. In2013 model numaralı olanı aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhabalar, 8proyu uygun fiyata nerden bulabilirim? sıfır olmazsa da ikinci el temiz de düşünüyorum.

• Ahbârî kullanıcısına yanıt

Merhaba . Face de gruplar var . Zahter, ahmet mardin , teknoes ..Buralara bakabilirsiniz .. İstanbul'da iseniz Teknoes'e gidip elden de teslim alabiliriniz ..

• arkadaşlar telefonun batarya performansından memnun musunuz?

• İşim gereği bolca telefon görüşmesi ve internet kullanımım var. Günü kurtarıyor diyebilirim. Zaten 30 watt adaptörü ile 20 dakikada 0 dan %50 ye şarj imkanınızda var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendorf -- 17 Mayıs 2021; 14:40:1 >
  • 
Sayfa: önceki 159160161162163
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.