Şimdi Ara

★| OnePlus 8 PRO |★ [ANA KONU] (160. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.966
Cevap
56
Favori
228.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler artık satmam aldıktan sonra

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar, acaba Turkcell'den alan var mı? Garanti nasıl oluyor ve global sürüm müdür?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aurica -- 25 Nisan 2021; 16:34:26 >
  • Yurtdışı oneplus 8 pro 12/256 istiyorum. En uygun nereden alabilirim?

• kendorf kullanıcısına yanıt
    Özelden yazdım.

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    Banada yazarmısın özelden :)

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Hocam nasılsınız 8T 12 256 aldım bende 8 pro tercih etmedim bu sefer :)

• 8 pro 12/256 aldım bende galaxy s6 dan sonra hangi telefonu elime alsam uçuyor zaten.

• Dostlar selam,

Amerika'dan ikinci el veya refurbished Oneplus 8, 8 pro, 7T ya da 7T Pro' dan 1 veya 2 cihaz almak gibi bir düşüncem var. Tecrübeli arkadaşların bileceği üzere; bu modellerin kendi içlerinde farklı model kodları mevcut. Oneplus 8 için örnek; IN2010, IN2011, IN2013, IN2015, IN2017, IN2019 gibi. Bu model kodlarının "uluslararası, hindistan, çin, amerika" gibi bölge kodları olduğunu gözlemledim. ebay'de ilanlara baktığımda çoğunlukla T-Mobile kod sonu "7" ile biten (örnek: Oneplus 8 IN2017) telefonlar görüyorum ve çoğu tek sim. Kod sonu "5" ile biterse (örnek: Oneplus 8 IN2015) yine USA model, T-Mobile olabiliyor fakat bu kez dual sim görünüyor. Bu kodlamalardan yola çıkarak aşağıdaki konularda sizlere danışmak istedim.

• T-Mobile unlocked IN2017 tek sim alırsak bu telefona Imei repair yapabilir miyiz? Yapılabilirse ilgili cihazı çift sim haline dönüştürebilir miyiz? Bu kodlar donanımsal farklılıklar getiriyor mu acaba?
    • IN2019 Verizon unlocked bir cihaz International yapılabilir mi? Imei repair olur mu?

Bilgi verebilecek arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler.

• Selamlar. Dubaiden bu cihazı getirme şansım var, imei işi nasıl çözülür?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Basit bir işlem, siz de yapabilirsiniz YouTube dan bakarak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SUPERMAN

Hocam nasılsınız 8T 12 256 aldım bende 8 pro tercih etmedim bu sefer :)

Oo hocam hayırlı olsun, nasıl cihaz? İyiyim şükür

• volcy123 kullanıcısına yanıt

Peki şu modeli al alma dediğiniz bi versiyon vs var mıdır?

• Hocam şarj cihazı hariç fark olmuyor, o yüzden benim tavsiyem herhangi birini alabilirsiniz aksesuarlar orijinal olmak kaydıyla.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Teşekkür ederim İyi cihaz gayet hızlı her işimi görüyor edge ekran olmadığından kullanım daha rahat gibi

• quote:

Teşekkür ederim İyi cihaz gayet hızlı her işimi görüyor edge ekran olmadığından kullanım daha rahat gibi

Evet ya, gerçekten edge ekran bıktırdı, kırılmaz cam, ekran koruyucu daha rahat yapıştırılır. Kamera nasıl ; sadece kamera olarak eksi si var galiba pro ya göre

Evet gerçekten daha rahat kamera olarak daha iyi 8pro ama 8T kamerasıda iyi işler çıkarıyor 8 pronun ekran kalitesi daha iyi tabiki biraz daha canlı 8 pro ama inan arada çok büyük bir fark yokmuş 8T gayet yeterli bir cihaz

• quote:

Orijinalden alıntı: corp8slave

Selamlar. Dubaiden bu cihazı getirme şansım var, imei işi nasıl çözülür?

Kayıt işi en kolay cihazlardan biridir. 10 dakikada hallediyorlar uzaktan bağlanarak

• quote:

Evet gerçekten daha rahat kamera olarak daha iyi 8pro ama 8T kamerasıda iyi işler çıkarıyor 8 pronun ekran kalitesi daha iyi tabiki biraz daha canlı 8 pro ama inan arada çok büyük bir fark yokmuş 8T gayet yeterli bir cihaz

Anladım kardeş güle güle kullan

Sağol teşekkürler bakarsın 8 pro veya 9 pro alırım tekrardan

• eroerg E kullanıcısına yanıt

T mobile olanlar güncellemeyi 2 ay sonra felan alıyolar.Normal cihazlar gibi beta felan yüklenmiyor ve ya eu global versiyonlar arası geçiş yapılamıyor.İmei atmada sorun yaşanmaz.Verizon alma ama o başka cihaz alıyor tamamen farklı.

• 
Sayfa: önceki 158159160161162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.