Şimdi Ara

| OnePlus 7T VE 7T PRO | [ANA KONU & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.319
Cevap
58
Favori
181.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    https://forums.oneplus.com/threads/oneplus-7t-display-tint-issue-uneven-oled-not-uniform.1122487/page-19

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi autebay -- 9 Kasım 2019; 22:27:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: autebay

https://forums.oneplus.com/threads/oneplus-7t-display-tint-issue-uneven-oled-not-uniform.1122487/page-19
    Bu cihazın ekranında problemden mi bahsediliyor.
    Tint renk tonlaması demek galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Recepali55 R kullanıcısına yanıt
    Sanırım siyah ekranlar da grimsi ve yeşilimsi görüntüler çıkıyor bazı kullanıcılar da. Ancak bu acaba zamanla mı oluyor onu anlamadım. Diyelim alacağımız cihazı denesek baktık sorun yok alsak acaba ilerde ekranda sorun çıkar mı. İngilizcesi iyi olan Arkadaşlar bakarsa konuya belki yardımcı olur.

• bu sorun sadece 7tde mi var 7t proda da var mı
  • vizjerei V kullanıcısına yanıt
    Evet sanırım sadece 7t de var. 7t pro nun ekranı 7 pro ile aynı o ekranda sorun olduğunu yazan olmadı hiç.

• Benim 7t de ekran sorunu falan yok.

• Yasa yürürlüğe girmiş
    | OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ)

• Karakama K kullanıcısına yanıt
    Yasa girmiş
    Geçmiş olsun.
    En kötü 8 ayda bir imei atılır.

• Karakama K kullanıcısına yanıt
    keşke bu yılı tamamen kapsasaydı, en azında 250tl den kayıt altına aldırırdık.
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Karakama K kullanıcısına yanıt
    7 senedir sinyal alınmayan telefonları kapatıyorlarmış.
    Bir de klona düşenleri kayıt yaptırma zorunluluğu oluyor.
    Yani iki aynı imei sinyal alınca klona düşüyor.
    Birisini 250 tl ye kayıt altına alıyorlar.

Hem de Temmuzdan beri telefonu kapanan var mı?

• Btk yı aradım. Bu konu ile ilgili cihaza mesaj gelecektir diyorlar. Mesajda ne yapacağınız yazılıdır diyorlar.

Bu tarz bir mesaj alan var mı?

Biraz önce btk yı aradım ikinci imei söyledim. Bir problem var mı dedim kaydında.
    Herhangi bir problem gözükmüyor dediler.
    Cihaz kayıtlı dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recepali55 -- 12 Kasım 2019; 14:38:15 >
  • Bu yasa IMEI repair cihazları ilgilendirmiyor diye biliyorum. Sonuçta siz üzerine yazılı cihazın imeisi ile sinyal alıyorsunuz ve bunun oneplus olduğunu btk anlamaz.

Bu yasa IMEI klonlanmış halde kullanıma devam edilen cihazlar. Bu şekilde bir 8 plus bizde var. Birileri bi şekil imeimizi buldular bizim cihaz klona düştü kapandı. Bizde tek kişi üzerine tanımlayıp kullanmaya devam ettik. Bu tanımlama işlemi ücretli oldu işte olay bu benim bildiğim.

• Öyle bir sistemleri yok...merak etmeyin...sadece faturalı cihazı olup klonlanmış olanlar artık e devletten 250 tl ye kayıt yapacak... eskiden form doldurup servise veriyorlardı servis açıyordu o işleme para koydular...
  • oneplus 7t netflix uygulamasini kullanan var mi goruntu kalitesi dusuk ve eski surum vesaire yorumlar gordum.

• beyler 7t prolarda da imei 7ler ile aynı mı. android 10 mu yüklü gerekiyor downgrade mi gerekiyor, bilgi sahibi olan varsa paylaşsın lütfen
  • Merhabalar ben de oneplus 7t almayı düşünüyorum. Çin’den gelen cihazların çekim kalitesi nasıl acaba (band20 destekliyor gözüküyor imeı atıldığı zaman bu durumda değişiklik oluyor mu ?) Bu cihazlara yapılan imei işlemlerinde sıkıntı oluyor mu bilgilendirebilirseniz ve cihazdan memnun musunuz iphone 8 den geçmeyi düşünüyorum.

• arkadaşlar bugün 7 t pro alacağım ürünün global olduğunu nasıl anlarım birde ürüne imei atmada vs bir sorun varmı satııcı böyle kullan sonra imei atalım felan diyor..

• 7t pro yu p30 ile takaslamak isteyen olursa öm atabilir.
  • Oneplus sitesinde support download bölümünde 7t pro oxygen sürümü hala yok. Ama 7t pro oxygen güncellemesi aldı haberleri okuyorum. Nereden bulacağım ben bu dosyayı bir türlü bulamadım. Hydrogen os ile kaldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheFormul -- 17 Kasım 2019; 1:43:41 >
  • | OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ)

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.