Şimdi Ara

| OnePlus 7T VE 7T PRO | [ANA KONU & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.319
Cevap
58
Favori
181.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonun ahize sesinden memnun olmayan var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7t ile 7 pro yu kullanan var mı?.
    Hangisini tercih etmeliyiz

• besiktasjk87 kullanıcısına yanıt
    Oneplus 7T için konuşuyorum;

İlk başlarda bana da sesi az gibi geldi. Acaba telefonda donanımsal bir problem mi var diye düşündüm hatta. Daha sonra telefonun tutuşuna alışınca (Oneplus 6 kullanıyordum. Ondan bir tık daha uzun) ve kulağınızı ahizeye denk getirince ses problemi olmuyor. Şu an benim için bir sıkıntı yok. :)

Telefona gelince Oneplus 6'dan sonra yine bildiğimiz Oneplus ama kasanın kalitesi artmış. Mavi rengi çok güzel. Kamerası gayet iyi. Kılıf ve ekran koruyucu şu an bulmak pek mümkün değil sanırım. Yine aliexpress'ten sipariş vericez gibi. Eğer ülke içinde bulabilen varsa link atarsa sevinirim.
  • Recepali55 R kullanıcısına yanıt
    7 pro kullanmadım ancak aralarındaki en belirgin iki fark 7pro da aşağıdakilerin olması.
    - Şelale ekran
    - 2k ekran

Geri kalan neredeyse tüm özellikleri aynı.

7t nin avantajı ise direk Android 10 ile geliyor olması.

Ben şelale ekran istemediğim için 7t'yi seçtim.
    2k erkan harikadır tahminen ama benim hiç ilgimi çekmedi.
    7t den önce Iphone 7 Plus kullanıyordum. Ahize konusunda bence hiç bir fark yok. Sesli yerlerde dahi karşıdakinin sesini rahatlıkla duyuyorum.
    Kendi arayüzü içinde bildirimlerin sayısı görünmüyor. Sadece nokta olarak görünüyor.

Not programı var. Takvim uygulaması içerisinden hatırlatıcı yapabiliyorsun. Ama bu tip zilyon tane uygulama var markette.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FyKy

7 pro kullanmadım ancak aralarındaki en belirgin iki fark 7pro da aşağıdakilerin olması.
    - Şelale ekran
    - 2k ekran

Geri kalan neredeyse tüm özellikleri aynı.

7t nin avantajı ise direk Android 10 ile geliyor olması.

Ben şelale ekran istemediğim için 7t'yi seçtim.
    2k erkan harikadır tahminen ama benim hiç ilgimi çekmedi.
    7 pro'da Android 10 ile geliyor youtube'da volkan manav videosunda gördüm.
    Bu arada şelale ekran nasıl oluyor?

• Selamlar, 7T almayı düşünüyorum daha önce bu markada deneyimim olmadı paylaşır mısınız?
    Kutu içeriğinden extra ekran koruyucu çıkıyor mu ve telefonun üzerinde zaten var mı?
    Ne derecede tavsiye edersiniz?
    Size "iyi ki bu cihazı aldım" dedirten nedir?
    Size "keşke almasaydim" dedirten bir durum oldu mu
    Teşekkür ederim

• Merhaba arkadaşlar, 7T modelini düşünüyorum. Yurt içinden alacağım için kayıtlı cihazlar ileride sıkıntı çıkartır mı acaba ? Bir de Emin YILMAZ isimli satıcıya güvenebilir miyim, daha önceden alışveriş yapan var mı ?
  • 7pro ya yüklenebiliyor Android 10. Güncelleme aldı. Kutudan Android 10 ile çıkmıyor.

şelale ekran demek yanlardan eğimli olan ekran.
  • Ben yeni aldım 7t daha önce deneyimim yok bu marka ile. Ama yorumlara göre sürekli güncelleme alan ve az sorun çıkaran bir cihaz. Neticede elektronik biraz şans işi.

Emin Yılmaz'ın grubunu uzun süredir takip ediyorum. Güvenilir bir satıcı olduğunu düşünüyorum. Bir çok alıcısı var facebook grubu da çok aktif.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FyKy

Ben yeni aldım 7t daha önce deneyimim yok bu marka ile. Ama yorumlara göre sürekli güncelleme alan ve az sorun çıkaran bir cihaz. Neticede elektronik biraz şans işi.

Emin Yılmaz'ın grubunu uzun süredir takip ediyorum. Güvenilir bir satıcı olduğunu düşünüyorum. Bir çok alıcısı var facebook grubu da çok aktif.
    Dün 7T 8/128'i 3350 TL'ye sattı da yetişemedim. Kafamdaki tek soru işareti bu cihazların kayıtlı olması problem yaratır mı ?
  • Yıllardır herkes bu yöntemle kayıt ettiriyor.
  • stbil çalışan gcam ve config dosyası olan varsa yardımcı olabilir mi ?
    bir de config dosyasını nasıl yüklüyoruz
    Bu adresten detaylı olarak ulaşabilirsiniz.

https://www.reddit.com/r/oneplus/comments/de5ctn/gcam_for_the_oneplus_7_series_a_mini_guide/
  • Bende 6T'den 7T'ye geçme aşamasındaydım. Fakat 7T'nin ekranında sorun varmış ve cihazlar değiştiriliyormuş. Türkiye'de bu cihazın garantisi olmadığından değişimde yapamayız. 6T ile devam edeceğim herhalde.

https://forums.oneplus.com/threads/oneplus-7t-display-tint-issue-uneven-oled-not-uniform.1122487/page-19

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar one plus 7t de sıvı soğutma yok di mi? One plus 7 pro ve 7t pro daki gibi. Youtube da ve nette buna bağlı ısınması yüksek olduğuna dair yorumlar var, kullanan arkadaşlar ne durum nedir? One plus 7 pro ya göre ısınma durumu? Çünkü 7t alan birisi cihaz çok ısınıyorsa amoled yanığı da bi 7 pro’ya göre daha erken olmaz mı?(not 7t almayı düşünen biriyim?

• MrOguzhan M kullanıcısına yanıt
    Youtube daki videodu paylasabilirmisin bilgi adına ben bulamadım şahsen.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • autebay A kullanıcısına yanıt
    Ne gibi sorunlar oluyormuş hocam.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.