Şimdi Ara

| OnePlus 7T VE 7T PRO | [ANA KONU & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.318
Cevap
58
Favori
181.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önceden klon olduğu tespit edilen cihazlar için geçerli yani bu saatten sonra klon olduğun tespit edilsede ise yaramaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7T Pro Oxygen sürümü sonunda official olarak yayınlandı. Hydrogen'i terkettim ve global sürüme geldim.

Her şey yolunda, temiz kurulum yaptım.

Tekrar söylemek isterim ki şu ana kadar kullandığım en iyi telefon budur. Böyle bir tatlı, sade arayüz ve akıcılık hiçbir telefonda görmemiştim. Nazar değmesin beğenmediğim "ulan of be şu şöyle olsaydı iyiydi" dediğim tek nokta yok hala.

Şarjı günü bitiriyor ve yeterli. He bi su geçirmezlik durumu var onu da idare ediyoruz dikkat edicez artık yapacak bir şey yok.

• Arkadalar merhaba, yarın itibari ile aranıza katılmış bulunacağım. Telefon şuan yolda Çin'den geliyor yavaş yavaş. İlk olarak size global room ve google uygulamalarını nasıl yükleneceğimi sormak istiyorum. Birde benim gibi Çin'den getirden başka bir arkadaş varsa bir öm atarsa iyi olur bu tamir işini dertleşiriz Bu arada Huawei Mate 10 cihazımda satılıktır, düşünen olursa onun içinde yazabilir. :)
  • Kamera konusunda aydinlatabilecek var mı, xs ile karşılaştırırsak hangisi daha iyidir veya net bir karşılaştırma yapabilir miyiz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hialp

Arkadalar merhaba, yarın itibari ile aranıza katılmış bulunacağım. Telefon şuan yolda Çin'den geliyor yavaş yavaş. İlk olarak size global room ve google uygulamalarını nasıl yükleneceğimi sormak istiyorum. Birde benim gibi Çin'den getirden başka bir arkadaş varsa bir öm atarsa iyi olur bu tamir işini dertleşiriz Bu arada Huawei Mate 10 cihazımda satılıktır, düşünen olursa onun içinde yazabilir. :)
    kaça aldınız ?
  • ender E kullanıcısına yanıt
    2600 e gelmiş oldu vergiler dahil, 128 gb olan cihaz.
  • imei konusunda deneyimli bir arkadaş var ise p.m'ye bekliyorum
  • quote:

2600 e gelmiş oldu vergiler dahil, 128 gb olan cihaz.
    çok çok iyi, hayırlı olsun bende mi9 pro 5g aldırmıstım geçen hafta çinden.. yakında oneplus store yokmuş olandan al demiştim
  • cihazı ben de yeni aldım. hiç bir sıkıntı yok cihazda . yalnız camera kenarinda hafif sanki kabarcık var. çizik mi kabarcık mi anlamadım resim çekmeye zararı yok zaten lens üstünde degil. camera modülünde koruyucu falan mı var o mu kabarık duruyor öyle değilse çizilmiştir diyecem ama çizik gibi de değil altında hafif buhar gibi en. cameranin en dış kısmında .

• Bu da batarya kulanimi. hep 4g aktif kullanıldı .

| OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ)

• Bugüne kadar çok büyük bir memnuniyetle kullandığım birinci nesil Google Pixel önceki hafta vefat edince bugün itibariyle ben de 7T Pro'ya geçtim. Arayüz Pixel ile epey benzeşiyor. Adaptasyon kolay oldu. Umarım Pixel kadar uzun soluklu kalır ve memnun eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilodemir

Bende yeni oneplus 7t aldım. xiaomi hayranlık derecesinde 4-5 yıldır çoğu ürününü takip edip kullanıyordum. OnePlus ı gerçekten çok beğendim. Telefona verilerimi kopyaladım şahsi dosyam çok fazla. Sadece 1 saat felan çay içeriz incelemek istersen yardımcı olurum. İstanbul fatih

Alıntıları Göster
    Peki mi9 pro 5g ile 7t kıyaslamaniz nasıl olur, eski xiaomici olarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ender -- 20 Kasım 2019; 20:21:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknonuri

cihazı ben de yeni aldım. hiç bir sıkıntı yok cihazda . yalnız camera kenarinda hafif sanki kabarcık var. çizik mi kabarcık mi anlamadım resim çekmeye zararı yok zaten lens üstünde degil. camera modülünde koruyucu falan mı var o mu kabarık duruyor öyle değilse çizilmiştir diyecem ama çizik gibi de değil altında hafif buhar gibi en. cameranin en dış kısmında .
    sadece lekeymis kusura bakmayın kirlilik yaptik.

• Hialp H kullanıcısına yanıt
    Çinli çalışma arkadaşıma getirttim oneplus sitesindeki aynı fiyata aldı.2600 e 8 256 geldi bana da.

• quote:

Arkadalar merhaba, yarın itibari ile aranıza katılmış bulunacağım. Telefon şuan yolda Çin'den geliyor yavaş yavaş. İlk olarak size global room ve google uygulamalarını nasıl yükleneceğimi sormak istiyorum. Birde benim gibi Çin'den getirden başka bir arkadaş varsa bir öm atarsa iyi olur bu tamir işini dertleşiriz Bu arada Huawei Mate 10 cihazımda satılıktır, düşünen olursa onun içinde yazabilir. :)
    Selamlar uzun zamandır kullanıyorum.

Oxygen yeni sürüm daha yeni yayınlandı link olarak.
    https://forums.oneplus.com/threads/oxygenos-10-0-4-for-oneplus-7t-pro.1139808/

bu sayfadaki ikinci posttan indirip, telefonun hafızasına atıyorsunuz zip.'i.

Sonra da software update kısmından local upgrade seçip hafızaya attığınız zip'i çalıştırıyorsunuz. Bu kadar.

(ben 7t pro olarak konuştum 7t ise aynı forumun diğer konusunu bulursunuz)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheFormul -- 21 Kasım 2019; 2:43:6 >

• ender E kullanıcısına yanıt
    teşekkürler, sizinkide güzel cihaz. illa op diyorsanız bir şekilde takas yapabilirsiniz.
  • TheFormul kullanıcısına yanıt
    telefon gelince ilk olarak bunu yapıcam bakalım hayırlısı yarın gelmiş olur büyük ihtimalle. ilk defa op kullanıcam var mı başka öneriniz şuna dikkat et yada şunu kullanabilirsin diğer telefonlardan farklı olarak dediğiniz ?
  • Arkadaşlar merhaba. Yüklü gelen Netflix uygulaması çalışmıyor bende. Nasıl çalıştırabilirim? Telefonum 7T..

• iyi günler. 7t pro almayı düşünüyorum. bu telefonda 7 pro'nun spigen kılıfını kullanan var mı? arka kameranın yanında 7 pro'da olmayan ayrıca bi sensör var sanırım (ne sensörü bilmiyorum).
  • xTheXx X kullanıcısına yanıt
    Uygulamayı silin, google Netflix apk olarak yazın (play store'da çıkmıyor) birde böyle deneyin büyük ihtimalle çalışacaktır.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.