Şimdi Ara

| OnePlus 7T VE 7T PRO | [ANA KONU & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ) (154. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.319
Cevap
58
Favori
181.825
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar one plusta ekranda green tint ve black crush gibi çok fazla sorunlar yaşayanlar gördüm. Özellikle 7 ve 8 serilerinde bu sorun yaygın mı bu sorun yüzünden bu markayı almaya korkuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xxsavasxx2 -- 9 Mart 2022; 16:30:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Android 11 e geçince 7tpro da wifi çekim kalitesi baya bi düştü. Aynı sorunu yaşayan var mı ?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Benim düz 7t herhangi bir sorunum yok. Tek beklentimi karşılamayan yanı bazı xiaomilere eu rom kuruluyordu. O rom çok iyidi şarj konusunda. Bunda öyle şarj odaklı bir rom var mı kuruluyor mu onu bilmiyorum.

• OnePlus 7T/7T Pro için OxygenOS 12 Kapalı Beta Testleri Başlamış.

• Redfortes kullanıcısına yanıt
    İyi hoş ama bir ara beta desteklemeyecegiz. Demişlerdi. Birde bize nasıl faydası olacak tam kavrayamadım. 12 güncellemesi ile zaten bir çok şey yenileniyor.

• O dediğin 11 in betasıydı sonlandırmışlardı.

Şuan Android 12 gelecek bunun için çalışma başladı bu dediğimde kapalı betası yani belli bir gruba güncelleme gidiyo sorunları çözüyolar sonra herkese açık olarak dağıtıma çıkıcak başta yapım aşaması olduğu için hep beta olarak geçer.

• OnePlus 7t ile 60 hz full wifi 9 saati aşkın ekran suresi alıyorum.

| OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ)

• 90 hz resmi varmı

• 90 hz de full wifi 7.20 8 saat arası veriyor. Ancak telefonun pil sağlığı şuanda yüzde 92.. 4 5 aylık cihaz benim ki..

• Pil sağlığına nerden bakıyoruz üstat?

• 7t için bunu indirin, diğerleri 7t için değil..

• Şuanda portekizdeyim üstüne 100 euro daha vererek iphone xs geçilir mi oneplus 7tden

• 7t kullanıyorum batarya sağlığım 84 görünüyor fakat ekran sürem çok düştü oneplus servisi yurt dışı telefonlara da destek sağlıyor mu ücretiyle batarya değiştirmek istesem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lbor -- 14 Nisan 2022; 14:24:22 >
  • | OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ)

• eP_362 kullanıcısına yanıt
    Ben yaptim guncellemeyi hic bisey degismedi heralde guvenlik yamasi

• Merhaba arkadaşlar 7t pro için custom rom tavsiye edebilecek varmı.

• Benim ikinci ve son cihazım olacak 7t.Bir firma nasıl bu kadar kötü yönetilir saçma sapan adımlar atar hayret bişey.Yeni model çıktıkça eskisinin yüzüne bakmıyor adamlar.Bir sonrakinde iphone alıp geçeceğim zaten android ile arasında çok da fiyat farkı kalmadı.8 saat 9 saat 10 saat ekran alanlara inanmayın bu arada bu telefonla normal kullanımda alacağınız ekran süresi maks 5 saattir o da maks.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lemans -- 2 Mayıs 2022; 8:2:3 >
  • Yüzde 84 çok kötü değil , orijinal batarya için kvk ya sormak lazım,7t modelini garantili olarak sattılar. Muhtemelen yedek parça olarak stoklarında vardır. Bunun dışında hiç bir yerden bulamazsınız. OnePlus kendi servisleri dışında yedek parça satışı yapmıyor. Diğer sair satıcıların orijinal diye sattıklarının tamamı sahte..

• Lemans kullanıcısına yanıt

Mobil veride bile 6 7 saatin altina hiç düşmedi 7t. Wifie 8 9 saatleri görüyor. 60 hz ,90 hz de 8 saate yakın. Sizin cihazın pili artik ölmüştür bilemiyorum. İnanmayin derken lafınızın nereye gittiğine dikkat edin lütfen..

| OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ)

90 hz full wifi

• Youtubeden kaç saat video izlediniz merak ettim.Benim kastettiğim gün içi kullanımdır.Yazın şöyle dışarıda güneş altında ekranı göremeyince bir parlaklığı fulleyin bakalım 4g vs bir yandan beklemede yediği şarj bir yandan 4 saati geçecek mi :) bende de aynı cihaz var 2.5 senedir kullanıyorum ama gereksiz övmeye de lüzum yok.

• 
Sayfa: önceki 152153154155156
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.