Şimdi Ara

| OnePlus 7T VE 7T PRO | [ANA KONU & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ) (153. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.318
Cevap
58
Favori
181.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

cevap için teşekkürler...

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar 7aylık Avrupa model orijinal kutusu ve şarj aletiyle sıfırdan farksız 7T Pro 8/256 cihazım satılıktır. İlgilenen olursa p.m

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • viperc V kullanıcısına yanıt
    imei uçmuyor da android 11 de isen oneplus backuptan aldığın yedekler android 10 da gözükmüyor.yedekler gidiyor yani

• 7t 256 gb temiz satan varmı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7T Pro mclaren telefonum vodafone bağlamıyor.

sim kartı görüyor. pin soruyor.

Ama "Ses için telefona izin verilmiyor" diye bildirim çıkıyor.

Numara çevirmek istediğim de "Mobil ağ kullanılamıyor" diyor.

bunun sebebi nedir.

Turk Telekom hattımda sorun yaşamıyorum.

Başkasının vodafone hattını takınca da aynı şeyler oluyor.

Vodafone hattım redmi note 5 telefonum da sorunsuz çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viperc -- 6 Aralık 2021; 12:49:14 >
  • Dostlar 7t kullaniyorum. Bugün itibariyle vodafonedan telekoma geçtim. Internet hızı olarak 4g+ alıyorum. 4.5g veya lte alamıyorum, zaten telefon uyumsuz gözüküyor imeiden dolayi. Ancak telefonu ilk aldığımdaki hattım da telekomdu böyle bir sorun yasamadim. Vodafone'la da 4.5g kullandım hep. Başına gelen veya çözüm önerisi olan var mı?

• Güncelleme geldi.

| OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ)

• bu guncellemeyi yaptıktan sonra hızlı sarj calısmamaya basladı sizde de böyle bir sorun oldu mu ?

• Özellikle, son 1-2 yıldır, benim guncellemelerden anladığım, düzgün çalışan telefonda sıkıntı yaratıp, yenisini aldırmak...

Dunya telefona doydu ama tam tersine, firmalar eskisinden daha çok sayıda telefon üretmeye devam ediyorlar. Tamam bir miktarını talep edenler alacak ama ya gerisi... Meraktan güncelleme yapanlara tabii. Yoksa nasıl eriyecek bu stok.

Özellikle 7 serisi icin gelen son 2-3 guncellemeden bunu anlamak çok kolay. Daha iyi olacagina kimse memnun değil ki OnePlus bu anlamda güçlü destek veren bir firmaydi.

Teliniz düzgün çalışıyorsa aman sakın güncellemeyin derim. Hatta uygulamalar için de bu geçerli. Geçenlerde 70'e yakın uygulamayı güncelledim, telde farkedilir bir yavaslama ve pil tüketimi artışı oldu.

Evde 4 tane tablet var, kullanım dışı kaldılar. Hiçbir fiziksel sorunları yok ama ayni uygulamarin güncel versiyonları maalesef çalışmıyor. Zamanında sıkıntısız çalışan browser bile açılmıyor sürüm nedeniyle. Yenisini al diyor.

Pazarlama stratejileri bunlar. Eskiden Android kendini gelistiriyordu tamam. Güncellemeler ile farklı özellikler geliyordu, ama şu an iş tamamıyla satış amacına döndü.

• madmexx M kullanıcısına yanıt
    Çok haklısınız,bende bu şekilde düşünüyorum

• Arkadaşlar 7t telefonumuma en son güvenlik güncellemesi 1 mayıs tarihinde gelmiş. Bu tarihten sonra güvenlik güncellemesi gelmemesi normal mi. Beta sürüm 5 teyim.

• wincentt W kullanıcısına yanıt

7t pro var bende dostum,beta değil normal sürümdeyim

güvenlik güncelleştirmesi tarihi 2021 aralık

herhangi bi sorun yok

• wincentt W kullanıcısına yanıt

Betaya destek bitti diye biliyorum.

Benimkide 7t stabil sürüm aralık en son güvenlik güncellemesi.

• Selam millet.

2 seneyi geçti 7T ile geçinip gidiyoruz.Hala canavar gibi şu ahizenin tozlanması ve konuşurken ekran ışığının sapıtması dışında.

Yeni yıla girdik hala android 12 den ses yok.Sanırım android 12 ile plakalar uçuyormuş gelse de yükseltemeyeceğiz galiba.

• 7pro Android 11 kullanıyorum, üsenmesem android 10@ dönücem, hem şarj daha uzundu hemde daha stabildi cihaz , 7 prodan sonra da one plus bence dikiş tutturamadı hem yazılım hem cihaz bakımından, 7t pro McLaren gibi bir cihaz daha yapamadılar 😬

• Arkadaşlar OnePlus 7t sıfır iken arka kamera camında ön ekran gibi jelatin oluyormuydu ?

• Hayır hocam

• | OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ)

• Telefon her güncelledigimde daha da yavaşlıyor gibi ama neyse

• 
Sayfa: önceki 151152153154155
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.