Şimdi Ara

| OnePlus 7T VE 7T PRO | [ANA KONU & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ) (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.319
Cevap
58
Favori
181.824
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 7t veya 7t pro da 5g uyumu varmı? yoksa,güncelleme ile bu sorun çözülürmü?
    illa 5g li bir telefonmu almalıyız?
  • Zyvox kullanıcısına yanıt
    5g donanımsal bir şeydir yazılımla olacak bir şey değil 5g özellikli cihaz olması şart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Qcy T2Pro kullanıyorum.Mi9 da aldığım sesi 7t de alamıyorum arkadaşlar.
    Ayarı vs. var mıdır?
    Ayni şey kablolu kulaklığımda da geçerli. CX 2.00

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeThauS kullanıcısına yanıt
    Bizde bizzat bu ürünler mevcut ama sahibinden uzerinden direk satış yapıyorum stok anında eriyor ozellikle 7T gri renk olani vede makul fiyata veriyorum kayitsiz ama bilginiz olsun.
    Guven konusuna gelince telefoncu degilim satışlarım hep sahibindende ve 3 hafta icinde 17 telefon sattim 1 adet gri var elimde isteyen olursa Mecidiyeköy de oturuyorum. | OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ) | OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• aliexpressten kimden alabiliriz? amerikaya yollatacağım.
  • JackWondo kullanıcısına yanıt
    5 kullanıyorum bende ama tek sorun bana göre şu anda yavaştan bataryasının artık bitmeye yaklaşması eskiden 6-7 saat ekran süreleri alırken 3-4 saat alıyorum bakalım 10 gelince ne olacak merak ediyorum.

Ama ben batarya dan şüpheleniyorum sadece. Bende 7t veya 7 pro falan düşünmüyor değilim ama şu anda para yok olunca anca. Kasma olayı kesinlikle olmaz zaten bunlarda.
  • gençler 7 proya uygun uv ekranı tam kaplayan koruyucular 7t proya da uyuyor mu biri denemişti sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: F-138

5g donanımsal bir şeydir yazılımla olacak bir şey değil 5g özellikli cihaz olması şart
    hımmmmmm, o zaman artık 5g li telefon almak daha mantıklı gibi geldi bana.
    hali hazırda 5g li telefonlarda çıkmaya başladı, az daha sabır o zaman,kendi adıma.
  • Oneplus 7t yi, oneplus ın kendi sitesinden sipariş verdiğimizde,gümrükten sorunsuz geçipte satın alan varmı?

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Gümrükten telefon geçmiyor. Yurt dışından gelen bir yolcu ile getirebilirsiniz anca

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende aranıza katıldım..ilk sorunum font deyistiremiyormuyuz 7 prodada yoktu sanırım bundada yok..rootlamak istemiyorum

• altunkeser kullanıcısına yanıt
    Türkçe dil seçeneğinde değişmiyor hocam İngilizce kullanacaksanız değiştirebilirsiniz.
  • Lemans kullanıcısına yanıt
    Eyvallah deniyim

Şimdi ben de denedim dili ingilizce yaptım oneplus fontuna çevirdim.Daha sonra Türkçe yr döndüm geri normalde font da değişiyordu ama bu sefer değişmedi.

| OnePlus 7T VE 7T PRO |    [ANA KONU  & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ)

Ben yapamadım hocam.ingilizce yaptım ama fontu nerden değiştiricem bulamadim

Kişiselleştirmede en altta font style var hocam.

Tamam hemen deniyorum..

Denedim..çok alternatif yok..diğer fontuda begenmedim...eskiye döndüm .. rootsuz zor anlaşılan...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altunkeser -- 29 Kasım 2019; 16:49:2 >
  • Gençler 2 sorum olacak
    Root edersem cihazı güncelleme alirmiyim ota
    Fabrika ayarlarına dönersem root gidermi op7t pro cihaz
    Şimdiden tesekurler

• Ben mclaren edition modelini takip ediyorum ama bunda 5g var mı yok mu arkadaşlar emin olamadım

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.