Şimdi Ara

| OnePlus 7T VE 7T PRO | [ANA KONU & KULLANICILAR KULÜBÜ](GÜNCELLENDİ) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.319
Cevap
58
Favori
181.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Manzara,gece çekimleri vs. çok fark yok ama insan çekimlerine gelince detayda portrede falan iphone önde.Aradaki fiyat farkı için değer mi dersen sosyal medyada çok aktif değilseniz kesinlikle değmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

Manzara,gece çekimleri vs. çok fark yok ama insan çekimlerine gelince detayda portrede falan iphone önde.Aradaki fiyat farkı için değer mi dersen sosyal medyada çok aktif değilseniz kesinlikle değmez.
    Sosyalim aşırı değil fakat asıl korkum 1.5 yıl en kötü donma vs uygulama takılması yaşamamam lazım.

• RioDeJaneiro kullanıcısına yanıt
    Şu an 7t kullanıyorum evde 5 var abim kullanıyor.
    7T yi eline aldığında aynen cümle " la o kadar da hızlı değilmiş" oldu.
    5 çıkalı piyasaya 2 yılı doldurdu ve hala canavar gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JackWondo -- 25 Kasım 2019; 23:13:46 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Donma takılma vs yapmaz oneplus cihazlar , kamerada iPhone 11 1 tık daha önde , daha doğrusu iPhone 11 pro önde.

Apple tarafındaiPhone xs dahil top seviye tüm Android cihazları kullandım ,

Gece çekiminde p30 pro
    Gündüz çekiminde iPhone 11 pro ve note 10
    Portre de pixel

Herşeyi kusursuz sunan bir telefon Yok maalesef o kadar cihazdan sonra bunu anladım ve oneplus a geri döndüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: JackWondo

Şu an 7t kullanıyorum evde 5 var abim kullanıyor.
    7T yi eline aldığında aynen cümle " la o kadar da hızlı değilmiş" oldu.
    5 çıkalı piyasaya 2 yılı doldurdu ve hala canavar gibi.
    Ama bi uygulama güncellmesi ile uygulama hata veriyor burası düşündürüyor.

Şu anda android 10 tam anlamıyla stabil değil bence.Whatsaptaki aramalar titreşim modundayken titremiyor en büyük sorunum bu.Diğer mesele beklemede giden şarj.4g açık 8 saatte %12 yiyor uyurken.Ben çinden 2600 e 8 256 7t aldım.Bu fiyata bu telefon bence çok çok iyi.Ön kamera düşük ışıkta iyi değil ama gündüz ışığında üzmüyor.Arka kameralar da kabul edilebilir seviyede.En güzel yanı 0 dan 100 e 1 saatte şarj olması.90 hz ekrana rağmen iphonun akıcılığını yakalayamadığı düşüncesindeyim.Dediğim gibi ip11 e 3 katı para verecek bir fark yok bence.Op7 den geçtim bu arada 7t ye.

• quote:

Şu anda android 10 tam anlamıyla stabil değil bence.Whatsaptaki aramalar titreşim modundayken titremiyor en büyük sorunum bu.Diğer mesele beklemede giden şarj.4g açık 8 saatte %12 yiyor uyurken.Ben çinden 2600 e 8 256 7t aldım.Bu fiyata bu telefon bence çok çok iyi.Ön kamera düşük ışıkta iyi değil ama gündüz ışığında üzmüyor.Arka kameralar da kabul edilebilir seviyede.En güzel yanı 0 dan 100 e 1 saatte şarj olması.90 hz ekrana rağmen iphonun akıcılığını yakalayamadığı düşüncesindeyim.Dediğim gibi ip11 e 3 katı para verecek bir fark yok bence.Op7 den geçtim bu arada 7t ye.
    Şuanda X kullanıyorum.Açıkcası kararsızım.

• Türkiye'de resmi satan var mı?
  • Rindaman kullanıcısına yanıt
    resmi satış yok. Bu gidişle de olacağını sanmam. Olmaması daha iyi. Yoksa bu telefonu 6 bin TL'ye alırsın.
  • Aynı grubun diğer markası Oppo geldi resmi olarak ama iyi donanımlı cihazlarının fiyatı ortada. Ek vergilendirmeydi, personelin gideriydi, reklamıydı derken 2ye katlanıyor telefonun fiyatı. Varsın garantili olmasın ama böyle uygun fiyatla yurt dışından getirebilelim telefonları. Ben de 7T kullanıyorum. Note9'un ardından bir aylık mi9t pro macerasından sonra 7T'ye geçtim geçen ay. Şarj performansı dışında herşeyde önde önceki telefonlarıma göre.
  • Ailede 2 kişiye birer 7t alma arifesindeyim. Black Friday i bekliyorum. Şu anda fiyat $599 ama belki biraz düşer cuma günü diye az da olsa ümitliyim.

Kullanan kişilere sorularım:

1- 60hz de hafif kullanım ile sizce ne kadar ekran süresi alırız? (kişilerden biri 70 yaşında kayın peder)

2- Hangi gcam şu anda daha az sorunlu?

3- Telefonla gelen kılıf arka kameradaki çıkıntıyı düz hale getiriyor ve yeterince kamerayı koruyor mu?

4- Bende 6t var, kamera kıyasla daha iyi midir sizce?

Şimdiden teşekkür ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crusht -- 26 Kasım 2019; 13:32:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: crusht

Ailede 2 kişiye birer 7t alma arifesindeyim. Black Friday i bekliyorum. Şu anda fiyat $599 ama belki biraz düşer cuma günü diye az da olsa ümitliyim.

Kullanan kişilere sorularım:

1- 60hz de hafif kullanım ile sizce ne kadar ekran süresi alırız? (kişilerden biri 70 yaşında kayın peder)

2- Hangi gcam şu anda daha az sorunlu?

3- Telefonla gelen kılıf arka kameradaki çıkıntıyı düz hale getiriyor ve yeterince kamerayı koruyor mu?

4- Bende 6t var, kamera kıyasla daha iyi midir sizce?

Şimdiden teşekkür ederim.
    1- Oyun oynama yoksa 6-8 saat arası rahat kullanır. Bildirim ve konum kullanımı optimizasyonlarını yapmak kaydıyla.
    2- Ben 7.2.010 Urnyx versiyonu kullanıyorum. Sorun görmedim.
    3- Tamamen kapatıyor koruyuculuğu gayet güzel.
    4- Kıyaslama şansım olmadı ama dağlar kadar fark olacağını sanmıyorum.

• Teşekkürler. Karar vermemde yardımcı oldunuz.
  • crusht C kullanıcısına yanıt
    Ekranı 60hz de kullanacaklarsa direk 7t gereksiz kalır. Mi9t alabilirsiniz hem fiyat daha uygun hem pil performansı inanılmaz iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FyKy kullanıcısına yanıt
    Selam, 6-8 saat ekran süresi, dış ortam koşullarında, ekran parlaklığı 100%, Bluetooth ve GPS sürekli açık ve fotoğraf çektiğiniz bir gün için ne kadar değişir? Bir de tam tersi, tum gun ofiste yarı parlaklıkta, gps kapalı durumda daha fazla olabilir mi? Teşekkürler

• Ekran parlaklığı yüzde 100 kullanırsan 3saat zor ekran süresi alırsın 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bangez

Ekranı 60hz de kullanacaklarsa direk 7t gereksiz kalır. Mi9t alabilirsiniz hem fiyat daha uygun hem pil performansı inanılmaz iyi.
    Abd de yaşıyorum, o yüzden Xiaomi bant zenginliği açısından uygun değil. 7t ve Pixel 4xl arasında gelip gidiyorum ama sanırım 7t olacak.
  • madmexx M kullanıcısına yanıt
    Sürekli çift hat açık, gps açık, 4g açık şekilde kullanıyorum.
    90hz her zaman. Yarı arlaklık. Karışık kullanımda 5-6 saat arası ekran süresi şu an.
    buradan pay biç
    X kullanıyorsanız 11 e geçince ekranda hayal kırıklığına uğramayın.Mağazada bir kontrol etseniz iyi olur.

• quote:

X kullanıyorsanız 11 e geçince ekranda hayal kırıklığına uğramayın.Mağazada bir kontrol etseniz iyi olur.
    İşte kamerası için yoksa çeken bi yanı yok beni.iPhone dan sıkıldım açıkcası oneplus 7t geçim dedim internette baktım uygulama kapatırken vs bug çok var.En azından iphone stabil gidiyor.X in ekranı canlı ama kamera olarakda 11 üstün arada kaldım.

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.