Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (279. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
77
Favori
481.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Düzgün ekran koruyucu var mı 7pro için?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hakancil1 H kullanıcısına yanıt
    Buyur dostum mükemmel bir koruyucu tavsiye ederim.
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/nillkin-3d-ds-max-oneplus-7t-pro-ekran-koruyucu-temperli-cam-P425570499
  • regasoft kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler

• Rapz01 kullanıcısına yanıt
    Telefona bildirim olarak gelen güncellemelerden bilgilerine bir şey olmaz. Güncelleme gelmiyorsa OnePlus sitesine girip oradan manuel olarak indirerek bile yapabilirsin

• marksman07 kullanıcısına yanıt
    Otomatik parlaklık, QHD, 90Hz, full dark mod, 7 saat

• Erenozkan16 kullanıcısına yanıt
    Bir gündür kullanıyorum. Şimdiye kadar gördüğüm farklar:
    - azıcık farklı şebeke ikonları
    - telefon çaldığında eline alıp kendine yaklaştığında telefonun sesi azalıyor, güzel düşünmüşler
    - siyah kilit ekranına iki kere dokununca normal kilit ekranına geçiş yapıyor

• ygecesefa Y kullanıcısına yanıt
    elinize saglık,
    bir kaç sorum olacak,her iki slota kuracagımız romların android Q olmasımı gerekiyor,şu an bende miui 11 android 9 kurulu ,hali ile twrp de android Pie olarak kurulu,eger linklerdeki dosyaları indirip flashlarsam ,diyelimnki a slotu android 9 olarak ,b slotuna ise kurarsam OOs android 10 kurulabilirmi
    android 10 lu miui 12 bir türlü alışamadıgım bir rom bana göre halen sorunlu bu nedenle şu an çin miui 11 kullanıyorum ,bana hem stabil hemde pil dostu geliyor,
    eger her iki tarafın android sürümü aynı olmalı ise ,sanırım dual boot recovery image in android 9 olanı yok yada ben bulamadım ,belki ikinci slota eski android 9 lu OOs kurabilirim diyecektim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mudur1998

elinize saglık,
    bir kaç sorum olacak,her iki slota kuracagımız romların android Q olmasımı gerekiyor,şu an bende miui 11 android 9 kurulu ,hali ile twrp de android Pie olarak kurulu,eger linklerdeki dosyaları indirip flashlarsam ,diyelimnki a slotu android 9 olarak ,b slotuna ise kurarsam OOs android 10 kurulabilirmi
    android 10 lu miui 12 bir türlü alışamadıgım bir rom bana göre halen sorunlu bu nedenle şu an çin miui 11 kullanıyorum ,bana hem stabil hemde pil dostu geliyor,
    eger her iki tarafın android sürümü aynı olmalı ise ,sanırım dual boot recovery image in android 9 olanı yok yada ben bulamadım ,belki ikinci slota eski android 9 lu OOs kurabilirim diyecektim.
    Hocam zevkler vs. tartışılmaz tabi ama bu kadar miui beğeniyorsanız bence üst seviye bir xiaomi telefona geçerseniz aldığınız deneyim çok daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

• onkuba kullanıcısına yanıt
    miui ya bir lafım yok bana göre en iyi arayüzlerden biri,(huawei,samsung,meizu,xiaomi arasında)ancak xiaomi artık kabak tadı veren bir marka oldu,her ay üç beş telefon çıkarırsan yazılıma yetişemezsin bunu samsungda yapıyor,ayrıca xiaomi tellerde antirolback ve yetkili kullanıcı derdi varki ,telefonuna kendin yazılım atamazsın bunun için 250 lira vermek zorundasın.
    hali ile asla yazılım olarak brick edemiyecegin bir oneplusda sevmedigim aosp arayüzü yerine miui kullanmak daha işime geliyor.
    bu arada yeni sattım redmi note 8 vardı şu an MI 9SE var,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mudur1998 -- 7 Eylül 2020; 13:12:42 >
  • arkadaşlar cam koruyucu konusunda çoğunlugun memnun kaldıgı bişey hala bulabilmiş değilim çok bir seçenek de yok açıkcası

1- uv liquid (akıllıphone)
    2- lensun
    3- ıpg 5g görünmez (hepsiburada) hangisi daha kullanışlı ve koruyucu olur ?

spigen bulamıyorum bulabilsem alacağım
  • Arkadaşlar merhaba ,

Oneplus 7 pro hala iyi bir cihaz mıdır ? sıfır op 8 pro ile 2.el temiz op 7 pro arasında neredeyse 2 kat fiyat farkı var ise op 7 pro tercih edilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oemci32

Arkadaşlar merhaba ,

Oneplus 7 pro hala iyi bir cihaz mıdır ? sıfır op 8 pro ile 2.el temiz op 7 pro arasında neredeyse 2 kat fiyat farkı var ise op 7 pro tercih edilir mi ?
    Tercih edilebilir bir telefon halen. Özellikle böyle bir fiyat farkı varken.
  • Sayfa başındaki Gcam i yüklemeye çalışıyorum HDR+ işleniyor diye kalıyor. yardımcı olabilir misiniz?
  • peşimist kullanıcısına yanıt
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/nillkin-3d-ds-max-oneplus-7t-pro-ekran-koruyucu-temperli-cam-P425570499

kesinlikle bundan almanı tavsiye derim dostum ben 2 aydır kullanıyorum ve mükemmel
  • regasoft kullanıcısına yanıt
    stokta bir adet kalmasa alabilirdim :) Yine de teşekkürler tavsiye için...
  • Kızım 3 ay kullandığım 7 proyu suyun içine attı ekran gitti tamir için 3 yere gönderdim iyi kötü görüntü geri gelmiş dokunmatik filan sorunsuz ama telefon sim kart görmüyor ilk geldiğinde görüyordu ama arama yaparken donuyordu. Youtubeda bazen video açılmıyor. Ses hiç çıkmıyor. İlk geldiğinde yine iyi kötü fotoğraf çekiyordu şimdi kamerada ekran donuyor. Oyunlar açılmadan kapanıyor. Yok mu şu telefonu adam akıllı tamir edebilecek gerekirse anakartini değiştirebilecek bir yer. 8 aydır tamir olmadı gitti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar iyi geceler. sizi bir konuda rahatsız etmek istedim kusura bakmayın. 7pro ma twitter da takılmalar oluyor diye güncelleme sonrası hard reset atıp daha sonrada ön bellek temizlemesi yaptım. gcam ve configs dosyalarım yedek almadığım için kayboldu . şuan için kullanım konusunda ve kalite yönünden memnun olunan Gcam linki ve yapılandırma dosyalarına ihityacım var. konu başındaki linkten indirdim lakin fotoyu çektikten sonra HDR işleniyor diyerek ana ekrana saatlerce gitmek bilmeyen bir bildirim geliyor ve atıyor.
    iyi bir g cam linki ve yapılandırma coınfigs doyasına nereden ulaşırım? saygılar.

• peşimist kullanıcısına yanıt
    Aynı konudan muzdaripiz hocam bende bulamadım

• SelmanTatarOğlu kullanıcısına yanıt
    Ben linkini eklediğim Gcam'ı kullanıyorum ve memnunum.
    https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/f/changelog1343/

• autebay A kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam deniyorum şimdi. Yapılandırma dan ilk 3 ünü indirdim bakalım

• 
Sayfa: önceki 277278279280281
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.