Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (280. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
77
Favori
481.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekran koruyucu önerebilecek olan varmıhttps://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/oneplus-7-pro-full-ekran-5d-glass-temperli-ekran-koruyucu-siyah-cerceve_pdp_578288792

bu linkteki ürünü aldım, ürün kırık geldi. yurt içi kargo ile iade ettim kargomu kaybettiler 50 tl boşa para verdik.
  • dellopos kullanıcısına yanıt
    Mi store den oneplus 7 pro için mi 10 ekran koruma uyguladım çok iyi kapladı fakat sol üst de kamera deliği dışında bi sorun yok. Çok iyi. Ben 1 aydır kullanıyorum memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • dellopos kullanıcısına yanıt
    Bir önceki sayfaya bakarsan 2 kere paylaştım dostum ekran koruyucu. Şuan alıpta kullanabileceğiniz en iyi kırılmaz ekran koruyucu.
  • Arkadaşlar merhaba
    Telefon görüşmesi bitince çıkan bir beep sesi var.
    Bu beni çok rahatsız ediyor. Kapatamadim.
    Varmı nasıl yapılacağını bilen acaba?
    Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SelmanTatarOğlu kullanıcısına yanıt
    Selman Bey merhaba. Gcam ı kurdunuz mu memnun musunuz? Benim bu son güncellemeden sonra Gece çekimleri oldukca rahatsız edici ve sanki düşük megapikselle çekiyor gibi bunla ilgili bir ayar da bulamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi peşimist -- 19 Eylül 2020; 11:14:53 >
  • hakancil1 H kullanıcısına yanıt
    ben lensun kaplattırdım
  • autebay A kullanıcısına yanıt
    hocam sayfa başında anlatılan şekilde mi yapıyoruz bunu nasıl kuruyoruz bi anlatırmısınız?
  • peşimist kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Evet kurdum ve yükledim. Hem gece modu olsun hem astronomi olsun denedim çok mmenumum versiyon ve configs dosyası ekte gördüğünüz isim ★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU] ★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU] dilerseniz bana bu linki atan arkadaşın mesajını bulup oradan indirmenize yardımcı olabilirim 👍🏻

apk yı indirdim. atmış olduğunuz fotodaki config dosyasını da indirdim klasör oluşturmayı sayfa başındaki gibi mi yapacagız indirmem gereken başka bişey var mı changelog dosyası diyo ne işe yarıyor?
    sayfa başındaki gibi yaptım da hiçbir config dosyanız yok uyarısı veriyor
    Hayır gcam klasörü oluşturun. Ardından kamera uygulamasını açıp ayarlardan yapılandırma. Kaydet seçeneğine boş tıklayın ve oluşturduğunuz g cam klasörüne gidip bakın configs 7 klasörü gelmiş olacak o yapılandırma klasörüne atıp gerisini bildiğiniz gibi yapabilirsiniz 👍🏻 olmayacak olursa özelden veya telefon ile görüşerek tarif edebilirim

çok teşekkür ederim hangi yapılandırmaları kullanıyorsunuz acaba ?
    Sadece o ekranda gördüğünüz var ya pixel4 yazan onun dışındakileri denedim memnun olamadım. Bunu çok sevdim

Sadece ilk sıradan 4 tanesini denedim. Ayrıca bunun dışında deneyip memnun olduğunuz yapılandırma olursa bilgi verin indireyim bende 🙃🙃🙃

tamamdır hocam ben de şimdi onu yükledim bi ara bakıp değerlendirelim.
  • Beta 18 de Twitter uygulamasında sorun yaşayan var mı?
  • Arkadaşlar merhaba. Makro çekim yapmak istiyorum, nasıl yapabilirim?

• Dün gece böyle bir mesaj geldi. Telefonu aldığım yere mesaj attım bakalım. Daha önce başına gelen oldu mu?

★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU]

Sizin telefonunuza yazılan imei başka cihaza yazılmıştır. Yeniden yazdırmanız gerekecek. Toplu imei yazdırılan yerlerde bu tarz durumlar oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onkuba -- 23 Eylül 2020; 8:51:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • onkuba kullanıcısına yanıt
    bunun için telefonu göndermek gerekiyor mu uzaktan yapılabiliyor mu?
  • 
Sayfa: önceki 278279280281282
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.