Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
77
Favori
481.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, ben de 3-4 tane kadar baktım pro ama olmadı. Hayalet ekrana dikkat et bence en çok o can sıkar gibime geliyor. Benim baktıklarım birtanesi hariç hepsinde ghost screen vardı. Play storda dead pixel di sanırım adı uygulamanın o uygulamayı yükleyip test edebilirsin uygulamayı çalıştırıp ekrana dokundukça ekranın rengi değişiyor ve ghost bariz belli oluyor görürsün zaten öyle bişi varsa.
    İmei sorarsınız zaten kayıtlımı kapanma ihtimali olurmu diye ama problem olacağını sanmam imei olayının. Kayıtlı değilse bile 100 lira civarına garantili yapanlar var. Ama tabi cihazın durumu nedir öğrenin kutusunda ki yazan ile cihazda yazanı kontrol edebilirsiniz.
    Root olayınında birşeyi etkileyeceğini sanmıyorum yazılımsal bişi arsada geri alabilirsiniz almasanızda bişeyi etkilemez zaten. Aklıma gelenleri yazdım işin erbabı arkadaşlarında tavsiyeleri olur diye düşünüyorum iyi bayramlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Dostum selam ben şundan sipariş verdim çarşamba gelecek.Deneyimimi aktarırım.
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/oneplus-7-pro-on-arka-lensun-esneyebilen-nano-ekran-koruyucu-P422449848
  • regasoft kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam yorumunuzu bekliyorum..

• ★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU] arkadaşlar merhaba. Ekranın sol üstünde şebeke sembolünün üzerinde bir çarpı (x) işareti var. Bunun anlamı nedir acaba. Bu arada şebeke var. Arama yapabiliyorum. Ama telefonun kendi İnterneti yok şu an. O mu acaba.

• egitimsart29 E kullanıcısına yanıt
    Hücresel Ağ'ı kullanmadığınızda öyle olur hocam. Hücresel Ağ'ı açtığınız zaman 4G, H+ gibi şeyler yazar. Sorun yok yani hocam.
  • Merhaba
    daha önce yazan olmuştur belki.
    7 Pro kullanıyorum. 1 sene oldu.
    8 Pro ya geçilirmi sizce?
    değermi yanı?
  • dicanio kullanıcısına yanıt
    Merhaba dostum,

Öncelikle telefonu kullanmanda ki amaç nedir?Genel olarak en çok ne için kullanıyorsun bunları göz önünde bulundur.Daha sonra ise elbette bütçe geliyor eğer bütçen seni zorlamıyorsa ve gerçekten de teknoloji tutkunu her yıl telefon değiştiren bir teknoloji tutkunu isen açıkcası 8 Pro ya geç derim.

Sana artıları elbette kullandıkça kendin yaşayacak göreceksin.Ama dürüst olmak gerekirse şuan bir telefon almak akıl mantık işi değil.Dolar almış başını gidiyor.Yurt dışından teelfon getirenler üzerlerine inanılmaz kar koyup satmaya çalışıyor.

Kısacası param var sorun yok alırım diyorsan 8 Pro al ama yok ben kredi çekicem ya da birşeyleri satıp alacağım dersen sakın alma.Elin deki telefon zaten hala canavar gibi bir telefon bende 7 Pro kullanıyorum ve çokta memnunum.Tek sorun diyebileceğim pop-up kamerasından dolayı ağır olması biraz.Ama lışıyor insan zamanla.

Merhaba hocam ürün gelince bi bilgilendirme yaparmısınız? Çünkü şuana kadar 5.ci ekran koruyucu soyulmak üzere. Kenarlar açıldı yaklaşık en fazla 3 ay kullanabildim. Diğerleri 1 ay da söküldü. Eğer uygulaması kolay ve yapıştı zaman çıkmayacak gibi görürseniz bizlerde almak isteriz. Son çare olmayacak olursa koruyucusuz kullanacağım 😳iyi bayramlar

• quote:

Orijinalden alıntı: SelmanTatarOğlu

Merhaba hocam ürün gelince bi bilgilendirme yaparmısınız? Çünkü şuana kadar 5.ci ekran koruyucu soyulmak üzere. Kenarlar açıldı yaklaşık en fazla 3 ay kullanabildim. Diğerleri 1 ay da söküldü. Eğer uygulaması kolay ve yapıştı zaman çıkmayacak gibi görürseniz bizlerde almak isteriz. Son çare olmayacak olursa koruyucusuz kullanacağım 😳iyi bayramlar
    Telefix diye bi yer var izmirde ben orda seffaf kaplama yaptirdim 6 aydir sorun yok tabi cam filmi kadar saglam korumuyordur ama en azindan hic bisey olmamasindan iyidir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Konyada da bi mağaza da görmüştüm telefona komple kaplama yapıyordu. Baktım elinde bi 8 plus var onu yaparken gördüm. Valla işçilik berbat maket bıçağı ile ekran kenarını resmen keserek yapıştırdı. İçime sinmedi önce kesip sonra uygulansa belki olur. Sizin ki nasıl oldu bilmiyorum ama benim dedim bu arkadaşa boy ve yanları tamamen ekran hizasından maket pıçağı ile ciddi şekilde keserek yaptığını gördüm. Telefona zarar verme ihtimali çok yüksek bence

• SelmanTatarOğlu kullanıcısına yanıt
    Valla adam baya uzmandi sikinti olmadi

https://www.instagram.com/p/Bv127-6HRm8/?igshid=1f6lmt96eveay

Benimkini biraz daha arkaya dolandirdi full kaplatmadim cok istedi full kaplamaya..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrbaronx -- 27 Mayıs 2020; 1:33:40 >
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    İşinin ehli birine denk gelmek lazım. Benim gördüğüm eleman gibi olursa kesinlikle yapmadan kullanırım

https://www.instagram.com/p/Bv127-6HRm8/?igshid=1f6lmt96eveay

Ben biraz daha arkaya kadar kaplattim..full kaplamaya cok istedi..kivrimlarin arkasina gelecek kadar...

• Sanki bana mı öyle geliyor yoksa ben de mi sorun var? Şuan eleman ekranın yan kısımlarına baya bi köşeden giriyor gibi geliyor maket pıçağı nın ucu? 🤔

Ben kendiminki yapilirken senin gibi dusundum gelip eve iyice inceledim herhangi bi sorun yok adamlar alismis artik demek ki..Zaten baya dukkan dolastim İzmir de yok buna uygun ne ekran koruyucu var ne de bu islemi yapan baska dukkan..Ustelik toptancilari bu isi yapan buyuk dukkanlari da gezdim bi tek burasi var biraz tuzlu yapiyor bunlarda 6 ay once full kaplamaya 150 ön kaplamaya 100 demisti 75 e yaptirdim..simdi ne kadar bilmiyorum..

• Bana da ful kaplama 120 demişlerdi ocak veya şubat da sanırım tam bilmiyorum.

İyiymis 120..Aralikta 150 demisti bana bu dukkan baskada yapan yer yoktu..

• Kaplama için dbrand a bakabilirsiniz kargo dahil 140-150 ye geliyor ama çok orjinal kaplamalar var ben sipariş verdim gelmek üzere benimkisi.

Çok teşekkürler
    Herhangi bir sorunum yok aslında çok memnunum.
    Sadece bu aralar biraz tutuk davranıyor anlamadım ama sebep du değil tabiki.
    Burdan almam seyahat başlar denk gelirsem yurt dışından alırım ama can alıcı bir fark yok gibi geldi bana.

Çok teşekkürler bilgi için.
  • Sizce hangisi daha iyi ve uzun süre koruyor?

OnePlus 7 Pro Ön-Arka Lensun Esneyebilen Nano Ekran Koruyucu 69,00 TL yerine 49,00 TL
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/oneplus-7-pro-on-arka-lensun-esneyebilen-nano-ekran-koruyucu-P422449848

ONEPLUS 7 PRO- 7T PRO FULL UV LIQUID UV IŞIK 3D KIRILMAZ CAM EKRA 58,75 TL yerine 48,75 TL
    https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/oneplus-7-pro-7t-pro-full-uv-liquid-uv-isik-3d-kirilmaz-cam-ekra-P377764617

• 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.