Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (270. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
78
Favori
481.174
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    3-4 aydır kullanıyorum öyle bir sorun yaşamadım hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hukukbey kullanıcısına yanıt
    Evet arkadaşımda da var 5-6 aydır bir sorun yok, zaten onda görüp beğenmiştim telefonu fakat almaya kalktığım telefonlarda ölü pixel test programı ile kontrol ettiğimde bariz belli oldu, şüphe uyandırdı içimde. Şöyle bir sorum var ghost screen garanti kapsamına girer dimi? Eğer giriyorsa garantili sıfır olarak bulgaristandan alıcam cihazı resmi olarak satılıyor orada. Düzenli olarak her ay gidip geliyorum zaten bir sorun olma durumunda servisine bırakabilirim diye düşündüm.

• Allahın Cezası kullanıcısına yanıt
    Hocam Oneplus için bilemeyeceğim lakin Samsung kullanırken kullanıcı hatası diyip gönderdiklerini çok gördüm. Araştırmak lazım

• hukukbey kullanıcısına yanıt
    Hadi ya onu da kullanıcı hatasına bağlarlarmı dersiniz acaba. Çokta beğeniyorum telefonu almazsam aklımda kalacak.

• 8/256 7 pro almond ile aranıza katıldım dostlar..

• -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun dostum sıfır mı aldın cihazı?

Yok hocam 2. El 3 aylık.. sıfır gibi cihaz, satın aldığım adam temiz kullanmış.. iyi denk geldi. İlk defa 2. El aldım, temiz olunca alınabiliyormuş :)

• -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam kazasız belasız kullanın)) bi ben alamadım)) bulgaristanda yeğeni aradım sabah alsın bitane 12 gb olandan göndersin dedim oda poco f2 pro geldi ondan göndereyim dedi karıştırdı kafamı))

Ben Oneplus 6 kullanmıştım ilk çıktığı zaman.. o zamandan biliyorum Oneplus performansını.. Kaçak işler diye çok bulaşmak istemem. Ama pro 7 aldım ki forumda belki görmüştür birileri birçok cihazı deneyimledim. Şu Oneplus ın performansı, stabilitesi hiçbirinde yok. Premium hissiyatı bile başka cihazda..

• Bende 7 pro almayı düşünüyorum ama bir türlü bulamadım istediğim gibi. Bildiğiniz güvenilir İstanbul da elden teslim alabileceğim bir yer var mı?

• hoodt H kullanıcısına yanıt
    Dostum ben 3 yere baktım olmadı forumda adı geçen referansı sağlam satıcılara yazdım facebooktan elimizde yok gelecek dediler ama fiyat yüksek gelecekmiş bayramdan sonra. Sıfır olarak bulgaristandan almaya karar verdim garantili servisi var kapalı kutu 12 gb versionu 4900-5000 civarı

• quote:

Orijinalden alıntı: -KuTLuBeY-

Yok hocam 2. El 3 aylık.. sıfır gibi cihaz, satın aldığım adam temiz kullanmış.. iyi denk geldi. İlk defa 2. El aldım, temiz olunca alınabiliyormuş :)
    Hayırlı olsun ne kadara aldınız
  • KemaloS kullanıcısına yanıt
    3750₺

• Arkadaşlar gözümüz aydın mı desem yoksa başka birşey mi bilemedim.

Dün itibari ile Oneplus resmi olarak Türkiye ye giriş yaptı.Yani Oneplus Türkiye garantili olarak Hepsiburada üzerinden 7T ve 7T Pro satışları başladı. Ama ne yazık ki Türkiye vergi şartları altında adamlarında yapabileceği birşey olmadığı için fiyatlar çok ama çok yüksek.Düşünen olur mu bilmiyorum ama bakabilirsiniz.

Şahsen 8 aydır 7 Pro kullanıyorum Amerika dan aldım ve hiç garantilik sorun çıkmadı ve yaşamadımda.
  • regasoft kullanıcısına yanıt
    Bende tam gününde almışım :) bu zamandan sonra yurtdışı cihazlarında fiyatlarıda yükselecek tıpkı Xiaomi de olduğu gibi.. Oneplus ın Türkiye'ye gelmesine çok sevinemedim.

• ★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU]

Bu şekilde olan Son Uygulamalar görünümü alttaki gibi oldu ama ne yaptımda böyle oldu hiç bilmiyorum eski haline nasıl getirebilirim.

★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: xside28

Bu şekilde olan Son Uygulamalar görünümü alttaki gibi oldu ama ne yaptımda böyle oldu hiç bilmiyorum eski haline nasıl getirebilirim.

yeni launcher güncellemesiyle bu hali almış arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: xside28

yeni launcher güncellemesiyle bu hali almış arkadaşlar

Alıntıları Göster
    Bence çok spesifik bir fark yok. Ben sıkıntı yaşamadım açıkçası.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar selamlar, iyi bayramlar.

Ekran koruyucu jelatin arıyorum alan, duyan var mı? Uv koruyuculu olandan aldım, uyguladım güzelde oldu lakin uzun süre kullanımda ekrana yapışıyor, kalıyormuş. Bu yüzden tam oturan jelatin işimi görür. Cam olanlar zaten tam kaplamıyor, kaplayanda çok kötü.

• Merhaba arkadaşlar,

Çarşamba günü 2. el 7 pro alicam, cihazin dışı gayet temiz kullanılmış bir problemi yok. Bunun dışında alırken nelere dikkat etmeliyim?

1. Hayalet ekran veya amoled yanığı gibi problemler yasanabiliyor takip ettigime göre, bunu nasıl test edebilirim?

2. IMEI ile ilgili kontrol etmem sormam gereken birşey var mı? Daha önce hep yasal kayıtlı cihaz kullandım.

3. Root olaylarını çok anlamıyorum ve öyle bir değişikliğe de ihtiyaç duymam alırken bu konuda kontrol etmem gereken birşey var mı?

4. Son olarak donanımsal olarak sunu da kontrol et dediğiniz neler var?

Tüm kullanıcılar aklına gelenleri yazarsa sevinirim.

• 
Sayfa: önceki 268269270271272
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.