Şimdi Ara

★| OnePlus 7 Pro |★ [ANA KONU] (273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.974
Cevap
77
Favori
481.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben ekran yenileme hizini 60 hz yaptim 2 gun gidiyor sarj

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzporti kullanıcısına yanıt
    Hocam sahibinden de ilanlara bakarsan genel olarak 4250-4750 TL arasında satabilirsin.Ime kayıt 150 ya da 100 tl falan .
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    Bende 60hz çektim. Çift hatlı kullanıyorum. Muhtemelen bu yüzden şarj tüketimi çok oluyor.. Corona salgını yüzünden hep evdeyim, elden düşmüyor telefon. Tüm gün normale dönünce anlayacağım günü çıkarıp, çıkarmadığını :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • regasoft kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, vakti zamanında 750 dolara almıştım Amerika'dan. Iphoneye geçme niyetim ama bakalım.

• ★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU]

BLue/Grey/GoLd mevcuttur .
    7 Pro /7T Pro Ses ve Güç Tusuna ihtiyacı olan özelden ulaşabilir

Hocam açıkcası nacizane tavsiyem bu cihazı satıp iphone geçmeyin.Pişman olursunuz daha sonrasında yine dönmek istersiniz Oneplus a. Eğer bütçeniz uygun ise bence Oneplus 8 Pro alın ve yola kusursuzca devam edin.
  • mrbaronx kullanıcısına yanıt
    90'dan 60'a düşünce çok fark ediyor akılıcıkta hocam ya
  • KWGT ile Oneplus 7 pro için yapılmış widget çalışması.

★| OnePlus 7 Pro  |★ [ANA KONU]

• Arkadaslar 7t pro aldim. Kirilmaz Ekran olarak ne onerirsiniz

• Oneplus 7 Pro'ya 10.3.3. sürümü geldi.

• autebay A kullanıcısına yanıt
    Pilin hızlı gittiğini söylüyorlardı. Tecrübe edindiniz mi hocam bu konu da?

• tomb.raider kullanıcısına yanıt
    Ben 1 haftadır bu sürümdeyim ve evet doğru pil eski sürüm göre hızlı gidiyor ama öyle abartılacak kadar değil.
  • Telefon için bu ekran koruyucu ve kılıfı aldım. Kılıf kalite ve deliklerin uyumu açısından çok iyi. Arka kamerayı çok iyi şekilde koruyor ve telefonun rengini gösterdiği içinde bence duruş olarak olarakta en ideal kılıf.

Ekran koruyucu kalite olarak bence çok iyi ve uygulaması da videoyu izleyince kolay oldu. İlk uyguladigimda 20ye yakın baloncuk vardı ancak sabah hepsi gitmişti. Yan kenarlar ve üst kısım inanilmaz güzel oturdu ama alt kısmı biraz kısa ve yamuk kesmişler. Siyah yerine denk geldiği için gözü rahatsız etmiyor ama aşağıdan yukarı çekme hareketi sebebiyle zamanla kalkma yapabilir. Tabi bu bana denk gelmiste olabilir ama genel olarak degerlendirdigimde tavsiye ederim.

https://urun.n11.com/cep-telefonu-kiliflari/oneplus-7-pro-kilif-kamara-korumali-seffaf-silikon-P389490554

https://urun.n11.com/ekran-koruyucu/oneplus-7-pro-on-arka-lensun-esneyebilen-nano-ekran-koruyucu-P422449848

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodt -- 4 Haziran 2020; 11:49:55 >

• tomb.raider kullanıcısına yanıt
    Net birşey söyleyecek kadar tecrübe etmedim henüz ama sanki aynı gibi.

• Dostlar bu cihazdan neye geçilse memnun eder insanı? Sırf kıvrımlı ekran yok ye 7t ye geçesim var fakat ondada ekran fhd. Xiaomide daha iyi bir cihaz yok sanırım fiyat olarak muadili

• Hocamlar selam 3 cihaz arasında kaldım 7pro almond , 7T pro ve düz 8. En pahalı olanı sizce ne önerirsiniz? 7 pro ciddi anlamda diğerlerinden ucuz 1000-1200 lira kadar. 7pro ve 7T pro güncelle olarak aynı sürüme kadar mı güncellenir? teşekkürler.
  • Güncellemeyi yükleyenlere sorum var. Klavyenin altına saçma bi şerit geldi mi sizde de ? Gboard

Hayır dostum gelmedi sorun yok güncelleme ile ilgili cihazım da.
    Klavyenin altında ki "klavyeyi kapatma butonu" kasdediyorsunuz sanırım? Ben güncellemeden önce kapatmıştım onu ama güncellemeden sonra ne kadar baktıysam bulamadım kapatmayı..

• -KuTLuBeY- - kullanıcısına yanıt
    evet hocam ondan bahsediyorum

ben de bulamadim
  • 
Sayfa: önceki 271272273274275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.