Şimdi Ara

★| OnePlus 6T |★ [ANA KONU] (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.137
Cevap
43
Favori
180.130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    batarya performansı kullanıma göre değişkenlik gösteren bir parametredir.Şahsen oyun oynamam sadece sosyal medya haberleşme uygulamaları falan kullanıyorum ortalama şarja 3 günde 1 falan takarım benim için çok iyi.Kamera performansıda normal 6T ile aynı çok iyi değil kötü de değil ancak gcam apk ile biraz daha iyileşiyor.
  • cHemical.react C kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkür ederim ilginiz için bu kadardı soracaklarım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DeadLiftt kullanıcısına yanıt
    rica ederim pişman olmayacağınızı düşünüyorum
  • Eğer başka cihaz almazsam fiyat performans olarak alabilirim 6t yi. Xiaomi mi 10 pro ne kadara gelecek diye bi yandan onu bekliyorum

TR garantili şekilde alacaksanız 5 bin den aşağı olacağını pek sanmıyorum o kadar limitlere çıkabilecekseniz de yine tavsiyem OnePlus olur yeni modelleri ekran ses ufs 3 depolama falan gayet güzel cihazlar ki mart veya nisan başlarında oneplus 8 serisini piyasaya sürecek diğer markalarla yarışa aynı anda dahil olabilmek için buda 7t/7t pro fiyatlarının gerilemesi demek neyse fazla uzattım aklınızı karıştırmıyayım tekrardan iyi günler olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cHemical.react -- 18 Şubat 2020; 12:45:35 >
    p30 pro ikinci el kovalıyordum 5 küsüre zaten de sonra dedim o kadar çıkmasam da olur heralde. 7t pro 4500 ama garantisi yok mate 20 pro garantili 2. Eller de 4500 kafam karışık zaten estafurullah. 8 serisini belki beklemeyebilirim

eğer fabrikasyon birşey yoksa ki fabrikasyon hatalara karşı kimi satıcılar 15-30 gün birebir değişim yapıyorlar,bunun dışında cihazı düşürdün ekranda sıkıntı çıktı vb. TR garantili de olsa cihaz kullanıcı hatası diyip yolluyorlar maalesef ülkemizdeki garanti anlayışı yahut bizim anlayışımız farklı ghost screen denilen olay bir bakıma kullanıcı hatası amma velakin komple sen ödyorsun.Yani işin özü cihazı temiz kullandıktan sonra garantisizde olsa olur diye düşünüyorum ben 1 yıldan beri bu şekilde kullanıyorum ve ilk defa çekine çekine aldım ancak kesinlikle pişman değilim.Şükür problemim olmadı cihazda sağlam olduğu için uzun süre beni götürür diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cHemical.react -- 18 Şubat 2020; 14:16:32 >
    Zaten şu an 7 plus kullanıyorum benimki de garantisizdi yurtdışından aldığım için. Şu aralar bekliyorum işte mi 10 pro iyi fiyata gelirse garantisiz de olsa alırım eğer çok olursa fiyat olarak 7t pro alıcam gibi.
  • Arkadaşlar 2.el olarak imei kayıtlı 6t alınır mı sizce mi9tpro kullaniuorum şu anda android 10 ile stabil çalışmıyor.bu yüzden geçeyim diyorum.oneplus da rahat edermiyiz teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biohazard kullanıcısına yanıt
    Kimden alırsanız alın, büyük ihtimalle imei kayıtlı olarak alacaksınız zaten. 6T resmi olarak Türkiye'de satılmadı, harç ücreti bu kadar yüksekken de kimsenin pasaport kaydı yaptığını sanmıyorum. Bunlardan bağımsız olarak OnePlus'a imei atmak çok kolay, ve istediğiniz gibi rom/root vs atın imei'ye hiçbir şey olmuyor. O yüzden gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Kullanım performansı olarak 6T herhalde Pixel telefonlardan sonra en iyi/saf deneyimi sağlayan Android cihaz. Belki kamerada geniş açı olmaması sizi üzebilir ama özellikle gcam ile performansı hala çok iyi. Genel performans/hız ve sorunsuzluk olarak zaten çok güzel bir telefon. Öndeki ufak kamera çentiği rahatsız etmeyecekse geçmenizi tavsiye ederim.
  • teşekkürler
  • Merhaba arkadaşlar. Oxygen OS 10.3.2 gelmiş kullanan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bullent

Merhaba arkadaşlar. Oxygen OS 10.3.2 gelmiş kullanan var mı?
    Ben yükledim biraz daha stabil olmuş

• Merhaba
    One plus 6t için xperia albüm apk bulamadım hepsi hata verdi çalışan apk varmı acaba paylaşırsaniz çok sevinirim

Xperia albüm çok güzel bütün fotoları tek hanede görünüyor

• Benim gibi gün içinde ara sıra takılma veya yavaşlama yaşayan var mı?
    Os 10.3.2

• Ben de yaşıyorum hocam

• Arkadaşlar telefonu sallayınca çıkır çıkır ses geliyor. Normal mi? Başka duyan var mı

• hasanhuseyines kullanıcısına yanıt
    samsung cihazlardan biliyorum yüksek olasılıkla kameradaki yaylardan geliyordur.
    Normal mi yani hocam

• 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.