Şimdi Ara

Oneplus 6 telefonumun ekranı kırıldı yardımcı olabilecek var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.615
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Talihsiz bir kişiyim. Oneplus 6 telefonu aldıktan 2 hafta sonra ekranım kırıldı. (göz değdi kesin) 😔 ürün Türkiyeye ithalatçı garantili olarak yeni giriş yaptı sayılır. Fakat onlar da sadece kendi ürünlerine bakıyorlar. Konuyu açtıM çünkü belki birisinin bu konuda bildiği bir şey vardır veya bir arkadaşımın başına daha gelmiştir ve yaptırmıştır. Ve ya bildiği bir telefoncu vardır.

Var mı yardımcı olabilcek bilgi , deneyim, veya yol gösterecek birisi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Orijinal ekran nasıl bulabilirim. Ve ya orijinal olmasa bile kaliteli ekran önerebilcek kimse var mı?

• İlgin için teşekkürler ama ben Türkiyeden bulmak istiyorum. Yani sipariş verip uzun süre beklemek istemiyorum. Zaten bu ara verdiğim siparişler 2 ayda ancak geliyor aliExpress Ten.

• quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

https://m.tr.aliexpress.com/item/32889573224.html?pid=808_0011_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.32889573224&aff_trace_key=fe538abb8f2b4517a91f4cae1c2b6965-1526997894075-03634-UneMJZVf&aff_short_key=UneMJZVf&aff_platform=msite
    Hocam bunların orjinal olup olmadığını nasıl anlarız ?

Oneplus 5T için aliexpressten sipariş vermek istiyorum

• Hiç bir üretici dışarıya parça satışı yapmaz. Yani hiç biri orijinal değil. Fakat kaliteli ise orijinal gibi aynı zevki alırsın ve yan sanayi olduğunu fark bile etmezsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: nurşirevan

Hiç bir üretici dışarıya parça satışı yapmaz. Yani hiç biri orijinal değil. Fakat kaliteli ise orijinal gibi aynı zevki alırsın ve yan sanayi olduğunu fark bile etmezsin.
    Önerdiğiniz bir satıcı var mı 5T için ?

• Wung-Zhu kullanıcısına yanıt
    AliExpress'ten mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Wung-Zhu

Önerdiğiniz bir satıcı var mı 5T için ?

Alıntıları Göster
    Oneplus 5 T A5010 Için 100% Test LCD Ekran dokunmatik ekran 2160*1080 Digitizer Meclisi 6.01 inç Ücretsiz Temperli cam ve Araçları

http://s.aliexpress.com/umyYfAVf?fromSns=Copy to Clipboard

Orijinal olanı 388 gibi bir fiyata. Bence normal. Yorumlar ise olumlu.

• quote:

Oneplus 5 T A5010 Için 100% Test LCD Ekran dokunmatik ekran 2160*1080 Digitizer Meclisi 6.01 inç Ücretsiz Temperli cam ve Araçları

http://s.aliexpress.com/umyYfAVf?fromSns=Copy to Clipboard

Orijinal olanı 388 gibi bir fiyata. Bence normal. Yorumlar ise olumlu.

Alıntıları Göster
    Hocam bunu gördüm de orjinal mi bilemedim,türkiyede cam değişimi 800 lira bunu alıp monte ettirsem ne kadar montaj ücreti alırlar tahmininiz var mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Hocam bunu gördüm de orjinal mi bilemedim,türkiyede cam değişimi 800 lira bunu alıp monte ettirsem ne kadar montaj ücreti alırlar tahmininiz var mı ?

Alıntıları Göster
    Dostum en fazla 50 tl alırlar. Dersin 50 ye yapıyor musun yapıyorsa yaptır yapmaz ise başkasına gidersin. Uzun bir iş değil zaten hadi en kötü yüz ver yine kardasın. Ayrıca yurt dışından almak istemiyorsan (İstanbulda yaşıyorsan) tahtakale ticaret merkezine(eminönünde) bak önce. Orada olur olursa.

• quote:

Dostum en fazla 50 tl alırlar. Dersin 50 ye yapıyor musun yapıyorsa yaptır yapmaz ise başkasına gidersin. Uzun bir iş değil zaten hadi en kötü yüz ver yine kardasın. Ayrıca yurt dışından almak istemiyorsan (İstanbulda yaşıyorsan) tahtakale ticaret merkezine(eminönünde) bak önce. Orada olur olursa.

Alıntıları Göster
    Çok teşekkürler hocam sağolun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Çok teşekkürler hocam sağolun

Alıntıları Göster
    Sende sağol dostum.

• oneplus modelleri için orijinal ve muadil ekranlar mevcuttur.aynı zamanda xiaomi özel servisliği yapmaktayız.budak ithalat firma ismimiz
  • nurşirevan N kullanıcısına yanıt
    eminönü tahtakale ticaret merkezinde adresimiz xiaomi teknik servisiliği yapmaktayız ayrıca diğer markalar oneplus meizu ve oppo gibi markaların tamiratını yapmaktayız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.