Şimdi Ara

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°° (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.091
Cevap
28
Favori
118.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Son versiyon yükledim,wifi sorunu oluştu wifiye bağlı olduğum halde sağ üst köşede ibaresi çıkmıyor
    Bende bi alt sürüm indirim ama uyarı veriyor
    Hiçbir veriyi kaybetmeden nasıl geri yükleme yapabilirim

°°° ONEPLUS 6 [ANDROID 11 GELDİ] °°°

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar acaba type c girişli kulaklık kullanan arkadas aranızda var mı ?
    HTC u11 orijinal kulaklığını almayı düşünüyorum HTC Max 320 asıl ismi bu kulaklık oneplus 6t cihazında ve üstü oneplus modeller de çalışıyor fakat oneplus 6 da 3.5mm Jack girişi var üst modeller de yok. Araştırdığım kadarıyla 3.5mm Jack telefonlarda HTC type c kulaklıkları sıkıntı çıkarıyor.
    HTC u11 kulaklığı kullanan var mı aranızda ?

• Merhaba arkadaşlar,Bugün itibariyle Oneplus 6 kullanmaya başladım 8/128 GB modeli ile aldığım arkadaş Samsung Hızlı Şarj ile gönderdi cihazı ben daha kaliteli bir Şarj Cihazı arıyorum herhangi bir önerisi olan var mnı?Eğer Oneplus orijinal şarj aletini satan varsa pm atabilir.
  • Iyi gunler mdtools Ile unbrick yaptim eskiden yaptigimda guncelleme bulundu diyerek oxygenos 10 a kadar yukselirdi simdi surum 5 cihaziniz gubcel diyor yerel depolama Ile de guncellemiyor cozum nedir

• quote:

Orijinalden alıntı: CemreYzcc

Iyi gunler mdtools Ile unbrick yaptim eskiden yaptigimda guncelleme bulundu diyerek oxygenos 10 a kadar yukselirdi simdi surum 5 cihaziniz gubcel diyor yerel depolama Ile de guncellemiyor cozum nedir
    Hangi sürümdesiniz ? Android 10 güncellemesi gelmesi gerekiyor aslında.
  • son güncelleme sonrasında status bar otomatik olarak hide oluyor. tarih şarj durumu vs görmek için illaki dokunup aşağı çekmem gerekiyor. var mı bu problemi yaşayan ve çözen acaba?

• Oksijen os 10.3.5 rom'a temz bir kurulum ile geçtim. Mcd kernel + Dolby Digital Plus + Stereo mod + AAC şeklinde kullanıyorum. Şuana kadar memnunum :)

Dileyen olursa kurulum adımları için yardım edebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lazye

Oksijen os 10.3.5 rom'a temz bir kurulum ile geçtim. Mcd kernel + Dolby Digital Plus + Stereo mod + AAC şeklinde kullanıyorum. Şuana kadar memnunum :)

Dileyen olursa kurulum adımları için yardım edebilirim.
    Dolby için link atabilir misiniz? Viper ile birarada bir türlü kullanamadim
    Bu arada telefona Windows 10 armyi yükledim biraz daha stabil olunca kurulum dosyalarini buraya atarım isteyen olursa

• quote:

Orijinalden alıntı: Nowhere.Man

Dolby için link atabilir misiniz? Viper ile birarada bir türlü kullanamadim
    Bu arada telefona Windows 10 armyi yükledim biraz daha stabil olunca kurulum dosyalarini buraya atarım isteyen olursa

Alıntıları Göster
    Viper ile bende hiç kullanmadım hatta viperandroidfx kullanmayı bilmiyorum :) Windiows 10 güzel görünüyor.

Magisk şart yalnız. Önce acdb ardından dolby'i flaşlarsan sorunsuz çalışacaktır.

Dolby --- >https://drive.google.com/drive/folders/1e_x69ZWFforhkA-WSCJY4KDFDhBCTwDk

Acdb ---- >https://forum.xda-developers.com/attachment.php?s=8b188e48e535d2947d0915c9437bdb68&attachmentid=5019067&d=1589512502

Bu arada mcd kernel den radioactive geçtim. Harika pil ömrü var kesinlikle tavsiye ederim ve performans olarak da stock çekirdekten daha iyi.

• lazye kullanıcısına yanıt
    Tşkler Dolby çalışıyor artik

• quote:

Tşkler Dolby çalışıyor artik
    Rica ederim hangi romu kullanıyorsun ? farklı bir kernel kullandın mı ?
    Yok. 3-4 aydır Syberia os kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nowhere.Man -- 10 Eylül 2020; 22:22:16 >
  • gün güncelleme geldi ama yükledikten sonra ekranda takılmalar yaşıyorum. bir kere back tuşuna basmam gerekiyor tekrar eski haline gelmesi için. benzer bir problem yaşayan var mı?

• Yaşadığınız sorun bazen ekranı açtığınızda telefonun 20-30 fps gibi çalışması ise ben uzun süredir yaşıyorum. Telefonun ekranını kapatıp geri açınca düzeliyor.

• Cihazıma imei atılı eğer reset atarsam telefona imei gider mi?

• Gehinnomm kullanıcısına yanıt

imei gitme ihitmali %0 dır.

Hocam telefonunuz ram 6gb yoksa 8gb mi?Windows için uefi dosyası var elimde. test için 8gb ramli telefondan bir komut yazıp,çıkan sonucun bir ekran görüntüsü lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nowhere.Man -- 2 Aralık 2020; 0:51:55 >
  • quote:

Hocam telefonunuz ram 6gb yoksa 8gb mi?Windows için uefi dosyası var elimde. test için 8gb ramli telefondan bir komut yazıp,çıkan sonucun bir ekran görüntüsü lazım

Hocam cihazım 8gb lakin meşgulum maalesef deneme ihtimalim yok.

• Arkadaşlar bir telefoncuda iyi bir cihaz buldum. P30 litre ile takas yapacağım. Yalnız dash şarjı yokmuş. Bulmakta zor ne yapayım ne ile şarj edilebilir ne tavsiye edersiniz
  • Çinden alırsınız. Ne kadar iyi olur bilmiyorum. Benim sarj aleti bozuldu. 5v 2a lik şarj cihazi kullanıyorum. Bana yetiyor.

• 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.