Şimdi Ara

OnePlus 5T [ANA KONU] (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.273
Cevap
35
Favori
106.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benimde sıkıntım yoktur batarya süresi felan çok iyi ama Vakıfbank ve letgo yu sürekli kullanıyorum çalışmamaları sıkıntı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bortecoder

Bildirimlerle ilgili sıkıntı yaşayan var mi? Pie da
    İlk başta yaşadım bir aç kapa yaptım düzeldi bu ara whatsappın kapanmasını engelledim belki ondan da düzelmiş olabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Var. Bundle gibi uygulamalarda bildirim gelmiyor. Ne yaptıysam düzelmedi. Derin uyutma otomatik açık geliyor onu kapattım yine düzelmedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsiburada spigen kılıfta indirim yapmış. İhtiyacı olan kaçırmasın.Kılıf çok kaliteli ben 3 aydır kullanıyorum tavdiyede ediyorum.

https://www.hepsiburada.com/spigen-oneplus-5t-kilif-rugged-armor-black-k05cs22712-p-HBV00000CPY7Z?magaza=Hepsiburada

• Peaky kullanıcısına yanıt
    Arka planda yenilenmeyi kapatıyor sanırım. Elime alir almaz geliyor hepsi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Galiba buldum arka plandaki kısıtlamanın sebebini. OnePlus 5T [ANA KONU]

Bildirimler gecikebilir diye not düşmüşler zaten. Gözden kaçırmışım bunu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bortecoder -- 11 Aralık 2018; 21:53:37 >
  • Merhaba arkadaşlar. Öncelikle pie geçiş yapanlar çin sürümüne bir müddet kullanın derim. Ben bugün eski sürüme geçmek istedim ama sonuç felaket. Stabil sürüm yükleniyor fakat başlatıcı durduruldu deyip açılmıyor telefon ve simler görünmüyor. Tekrar dönüş ise o da tam bir kaos. Stabil sürümden pie sürümüne geçiş yapamadım. Zoraki beta 19 yükledim ve sonunda tekrar pie çin sürümüne geçtim. Eğer stabile başarılı bir şekilde geçen olursa lütfen paylaşsın. İyi akşamlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: malibo

Hepsiburada spigen kılıfta indirim yapmış. İhtiyacı olan kaçırmasın.Kılıf çok kaliteli ben 3 aydır kullanıyorum tavdiyede ediyorum.

https://www.hepsiburada.com/spigen-oneplus-5t-kilif-rugged-armor-black-k05cs22712-p-HBV00000CPY7Z?magaza=Hepsiburada
    Ali de ne kadar bu

• quote:

Orijinalden alıntı: xxSpecter

Ali de ne kadar bu

Alıntıları Göster
    aliexpresde bulunmuyor .burdan almak daha hesaplı.
  • Arkadaşlar beta kullanıcılarına Oxygen Os Pie beta gelmiş diyorlar kontrol eden var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat Burç

Arkadaşlar beta kullanıcılarına Oxygen Os Pie beta gelmiş diyorlar kontrol eden var mı?
    evet betaya gelmiş pie 9.0 şu an indirmedim akşam bakacam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gacvokem -- 12 Aralık 2018; 11:29:51 >
  • gacvokem kullanıcısına yanıt
    Stabilden betaya geciş nasıl yapılıyor ? Veri kaybı oluyor mu ona göre ben de geçeyim diyorum.
    Hakikaten sıkıldım su 8.1den

• 9.0 geldi ama beta sürümü beta 20.

Şuan için baya güzel

• Çin betadan buna nasıl geçecegiz sorun yaşamadan?? Direkt wipe yapıp flashlayalim mi bilemedjm

• Ve arkadaşlar çin pie den normal beta 20 geçiş yaptım sorunsuz. Türkçe oldu her şey. Ayrıca letgo ve vakıfbank mobile uygulamalar yüklendi. Çin sürüm mü bir daha asla...
  • Arkadaşlar,

9.0 gelmiş beta kullanıcıları için.

Şu anda beta 19 kullanıyorum şöyle detaylı bir inceleme yapacak olan var mı?

• ffrisby kullanıcısına yanıt
    Ben çin pie sürümünü kullaniyordum sonunda normal pie beta geçiş yapabildim. Efektler felan çok başarılı. Batarya suresi de uzadı. Ben şimdilik memnunum.beta 19 kullanıyorsanız geçin derim

• Peaky kullanıcısına yanıt
    Usta indirdim ben telefona attım. Direk kapatıp guc ve ses kisma dan install kismindan yolu gösterdim ve gecis yaptim sonra wipe yaptim simdilik sorunsuz. Kurtuldum çin pie den.

• Pie betaya sadece full romu twrp den flashlayarak geçebiliyor muyuz?

Telefon rootlu, sürümüm open beta 18

• Johan Elmander kullanıcısına yanıt
    Geçemezsin orijinal recovery lazım.

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.