Şimdi Ara

OnePlus 5T [ANA KONU] (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.273
Cevap
35
Favori
106.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dediklerimi inkar etmiyorum ama siz de tam okuyup bağlantı kurmuyorsunuz
    OnePlus güncelleme versin dursun bana özellik lazım dedim ondan sonra hani nerede 6T'nin night scapesi dedim. Güncelleme vermek unutmamak olmuyor.
    Yeni arayüzü , on kamerada portre modunu daha betadan çıkaramadılar. 6T pie ile çıktı OnePlus 6 pie aldı şuan odaklanmaları gereken 2 tane cihaz var 5 ve 5T
    Ne yeni arayüz geldi ne pie geldi ne de stok kamera arayüzüne adam gibi bir iyileştirme ve arayüz yenilemesi geldi. Adamlar yeni arayüzü betadan çıkaramadı bilmem kaç haftadır test ediliyor nerede hani?
    6T'de olan 6'ya gelen night scape hangi donanımsal engele takıldı da 5T için vaat edilmedi ve muhtemelen gelmeyecek ne oldu 835 mı güçsüz kaldı? 8GB RAM mı yetmedi?

Note 8'e 960 FPS desteği getirildi deneme şansım olmadı ama ister yazılımla yapıyor diyin ister donanım destek veriyor diyin var mı var. OP5T'de 120 FPS üstüne çıkamıyor.

Habire güncelleme gönderiyorlar ama unuttular ne icin gönderiyorlar ne işe yarıyor sorusuna cevap verebilen yok. Zaten 5.1.6da gelmedi bana çoğu kişiye de gelmemiş herhalde. 6 çıktığı gibi bu cihazı unuttular. 6 aylık cihazken unuttular bu cihazı.
    Ben dediğim gibi bundan sonra F/P ve kalite bir cihaz alacak olursam büyük ihtimal OnePlus almayacağım. Meizu var , Nubia var var da var. Malı durumum el verirse pixel veya Note

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Murat Burç

Dediklerimi inkar etmiyorum ama siz de tam okuyup bağlantı kurmuyorsunuz
    OnePlus güncelleme versin dursun bana özellik lazım dedim ondan sonra hani nerede 6T'nin night scapesi dedim. Güncelleme vermek unutmamak olmuyor.
    Yeni arayüzü , on kamerada portre modunu daha betadan çıkaramadılar. 6T pie ile çıktı OnePlus 6 pie aldı şuan odaklanmaları gereken 2 tane cihaz var 5 ve 5T
    Ne yeni arayüz geldi ne pie geldi ne de stok kamera arayüzüne adam gibi bir iyileştirme ve arayüz yenilemesi geldi. Adamlar yeni arayüzü betadan çıkaramadı bilmem kaç haftadır test ediliyor nerede hani?
    6T'de olan 6'ya gelen night scape hangi donanımsal engele takıldı da 5T için vaat edilmedi ve muhtemelen gelmeyecek ne oldu 835 mı güçsüz kaldı? 8GB RAM mı yetmedi?

Note 8'e 960 FPS desteği getirildi deneme şansım olmadı ama ister yazılımla yapıyor diyin ister donanım destek veriyor diyin var mı var. OP5T'de 120 FPS üstüne çıkamıyor.

Habire güncelleme gönderiyorlar ama unuttular ne icin gönderiyorlar ne işe yarıyor sorusuna cevap verebilen yok. Zaten 5.1.6da gelmedi bana çoğu kişiye de gelmemiş herhalde. 6 çıktığı gibi bu cihazı unuttular. 6 aylık cihazken unuttular bu cihazı.
    Ben dediğim gibi bundan sonra F/P ve kalite bir cihaz alacak olursam büyük ihtimal OnePlus almayacağım. Meizu var , Nubia var var da var. Malı durumum el verirse pixel veya Note
    ben cihazdan memnunum , değiştirsem bile OnePlusla devam , sen beğenmiyorsan sat cihazı onlardan al niye yoruyonki kendini
    1800TL vereyim hemen?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gacvokem -- 6 Kasım 2018; 12:3:26 >

• Bu cihazın pili yetmiyor diyenler sanırım işsiz, telefon başından kafasını kaldıramayan birisidir.

İphone 7 plus'tan 5t'ye geçtim şarj konusunda kafam rahatladı.

En güzeli dash charge olayı.

takıyorum, gidip bakıyorum kaç oldu diye şarj dolmuş bile.

Şu an da hızlı şarj olayı mate 20 pro ile OnePlus markasında göze batıyor.

ha başka markalarda yok mu var tabi ki ama ben kullanmadım.

Ha geniş açılı ön kamera demişken iphone modellerinin çoğunda bile yok.

OnePlus'ın benim için en büyük eksikliği OIS

Ve baş sar değeri çok yüksek, samsung bildiğim kadarıyla en düşük sar değerine sahip cihazlar üretiyor.

Diyeceğim o ki eksikler kimileri için önemsiz iken kimileri için telefon almama nedenidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ffrisby

Bu cihazın pili yetmiyor diyenler sanırım işsiz, telefon başından kafasını kaldıramayan birisidir.

İphone 7 plus'tan 5t'ye geçtim şarj konusunda kafam rahatladı.

En güzeli dash charge olayı.

takıyorum, gidip bakıyorum kaç oldu diye şarj dolmuş bile.

Şu an da hızlı şarj olayı mate 20 pro ile OnePlus markasında göze batıyor.

ha başka markalarda yok mu var tabi ki ama ben kullanmadım.

Ha geniş açılı ön kamera demişken iphone modellerinin çoğunda bile yok.

OnePlus'ın benim için en büyük eksikliği OIS

Ve baş sar değeri çok yüksek, samsung bildiğim kadarıyla en düşük sar değerine sahip cihazlar üretiyor.

Diyeceğim o ki eksikler kimileri için önemsiz iken kimileri için telefon almama nedenidir.
    Öyle yorumlarda olacak 100 kişide 1 kişi çıkıp beğenmiyorum diye bilir. Normaldir.

• Xda da mevcut pie romlarını yükleyen arkadaşlar varmı varsa anlatabilirler mi ben beceremedim de unbrick yapmak zorunda kaldım yardımcı olabilirseniz sevinirim

• gacvokem kullanıcısına yanıt
    Evet kesinlikle öyle.

Son teknoloji dediğiniz telefon forumunda bile mutlaka beğenilmeyen bir yönü olacak.

• Kardeşim yok şu telefon şöyle, yok bu telefon böyle vs.Telefondan memnun olmayan varsa elden çıkarıp memnun olacağı telefonu alsın burda boş yapmasın.... Kimse One plus kullanın diye kafanıza silah dayamıyor.Kendime şahsıma şu an telefondan gayet memnunum birgün telefondan soğur yada memnuniyetsizlik duyarsam satar başka bir telefon alırım o kadar sayfalarca kafa ütülemem...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi malibo -- 6 Kasım 2018; 18:26:26 >
  • malibo kullanıcısına yanıt
    Gayet doğru söyledin usta. Burası telefon kötüleme yeri değil burası one plus 5t kullananların sorunlarını paylaştığı çözüm aradığı ya da yazılım konusunda merak ettiklerini sorduğu bir platform. Kim ne isterse kullanmakta özgür. Bu konu altında sadece one plus 5t konuşalım.
    Bu arada beta 19 kullanıp da kamerada aksam flaşlı çekimlerde sorun yaşayan varmıdır? Teşekkürler şimdiden.

• hitcheaker kullanıcısına yanıt
    Ne gibi bir sorun?

Beta 19 yüklü, deneme yapabilirim?

• Her zaman değil aksam flaşlı çekimlerde kameradan atıyor. Genelde flaş kullandığım da oluyor. Beta 16 yukledigimde de vardı. 5.1.5 gecmistim tekrar. Sonra beta 17 tekrar geçtim düzelmiştir diye ama arada yine yapıyor.

• Google night sight adam gibi portlanmis sanırım ben daha deneyemedim denemek isteyenler için link

https://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=78073236&postcount=4&fbclid=IwAR0PIX6tHyxc_Ej_9fS1QVWI0pNYxeuE7mC2pBhxDOav4-iL2mYkT6rJjUk

• Elbette begenmeyen olacaktir ama tarafli yorumlarinda onune gecmek lazim. Bu telefonda sarzi 1 gunu hele hele sabah full sarzdan aksam 8 de sarzini bitirebilen varsa agir issizdir nokta. Sacmalikta bi yere kadar belki donanimsal belki yazilimsal bir problem mutlaka vardir. Su ana kadar kullandigim telefonlardan sarz ve ekran suresi en yuksek olan 5t. Hem bitse ne olacak dash ile 15 dakika dolum sonrasi en az yarim gun daha kullanim sunan baska telefon gormedim. Sanirim bundan sonra kullanacagim tek tel markasi oneplus olacak. Zirt pirt degistirmeye gerek yok bir 5t kullanicisi olarak 7t yi sabirsizlikla bekliyorum 😁

• Arkadaşlar 8.1 sürümü efsane derecede şarj yiyor telefonda ben masabaşı çalışan biriyim pek fazla elimde telefon olmaz dün internet paketim bitmişti interneti hiç aktif etmedim telefonuda çok az kullandım ama akşam 6 da eve geldiğimde %45 şarjım vardı evde 1-2 saat kullandım telefonu %5 e indi.

Bu android P ne zaman gelecek herkes P de şarj olayından memnun op6 da. Telefon rootlu 8.1 den 8.0 a falan düşmekle uğraşmakta istemiyorum
  • Murat Burç M kullanıcısına yanıt
    Bugün yükledim linkteki gcam apk yi. Aksam spot ışığında kendi kamera uygulaması ile baya fark var. Bu çok daha iyi. Gece çekim diye bir mod var fakat açtığımda siyah bir ekran. Çek butonuna basiyorum çekiyor galeriye atınca görünüyor. Anlamadım. Tam karanlıkta denemedim ama. Portre ve normal çekim başarılı.
    Yakın görünen gitar one plus kendi kamera uygulaması. Uzak gitar ise gcam ile. Aynı mesafeden gcam daha genis acı ile çekiyor. Yorum sizin

• hitcheaker kullanıcısına yanıt
    8.1'li cihazlarda gece modunda vızor karanlık ama dediğiniz gibi çekince işleyip galeriye gönderiyor o mod gece daha iyi işler çıkarıyor karanlık ortamlarda onu tavsiye ederim zaten kendiniz deneye deneye anlarsınız.
    Portre konusunda gece için konuşuyorum herhangi bir GCam portu stoktan fersah fersah önde zaten

• Aynen gün içerisinde yükledim ama tam denemedim herşeyi. Denedikçe göreceğiz.

• Arkadaşlar allah aşkına efsane derecede şarjım gidiyor 8.1.0 da bana bi custom rom mom bişi söyleyin ona geçim şu gesture navigation olayıda olmazsa olmazım 8.0 a geçmiyorum o yüzden dün 8.1 beta 5 i yükledim ama fayda etmedi 1,5 saat ekran kullanımıyla %50 şarjım kalıyor
  • NakeBenihime kullanıcısına yanıt
    Crdroid 5 kullanıyorum istersen bi dene pil durumu böyle

• quote:

Orijinalden alıntı: NakeBenihime

Arkadaşlar allah aşkına efsane derecede şarjım gidiyor 8.1.0 da bana bi custom rom mom bişi söyleyin ona geçim şu gesture navigation olayıda olmazsa olmazım 8.0 a geçmiyorum o yüzden dün 8.1 beta 5 i yükledim ama fayda etmedi 1,5 saat ekran kullanımıyla %50 şarjım kalıyor
    Hocam bu sorun pek ROM ile alakalı değil gibi Windows 10 portlasan bu kadar az gitmez bu aletin şarjı. Sıfırdan temiz kurulum yapmayı denedin mi hiç ?
  • Konuyu biraz boşladım kusura bakmayın.

Cihaza root attım, font değiştirdim, sistem boyu **** kurdum, gcam için gerekli fixleri aldım. Her şey çok güzel şu an.

Volte'yi beceremedim. Bir kısmı atlıyorum heralde. Biri yardımcı olursa güzel olur.

Ve root gitmeden sıfırlamadan güncelleyebiliyor muyuz? O konuda da biri yardımcı olursa süper olur.

Ve yukarıda konuşulmuş alınır mı diye, bu telefonun 3.5k edeceğini düşünmüyorum ben, her ne kadar çok güzel bir alet olsa da 2.5k ya v30+ çok daha alınası.

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.