Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.753
Cevap
103
Favori
447.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: balekoglu

hepsiburadadan cevap geldi. telefon ayin 6sinda yola çıkacakmış.

arkadaşlar iptal etmek istemiyorum ama, 6 sı da çok uzak oldu yaa..

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-oneplus-5-128gb-8gb-ram-plusglobal-plusk.karti-plustakas-plusavrupa-bilisim-486763595/detay

bu satıcı güvenilir mi dersiniz?

alternatiflerimizi buraya yazalım bari

• Bende bi gelişme yok ama daha dün bile 29unda gönderilecek denmişti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • avrupa bilişim diye yeni firma, ne kadar güvenilir araştırmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: pinarbey

quote:

arkadaşlar iptal etmek istemiyorum ama, 6 sı da çok uzak oldu yaa..

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-oneplus-5-128gb-8gb-ram-plusglobal-plusk.karti-plustakas-plusavrupa-bilisim-486763595/detay

bu satıcı güvenilir mi dersiniz?

alternatiflerimizi buraya yazalım bari

Buradan alan birinde parmak izi var ekranda falan diyordu. Sanırım buradan almıştı tam emin değilim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• arkadaşlar telefon alma arefesindeyim xiaomi mi6 ve bu cihaz arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz xiaomi biraz küçük kalıyor ama tam karar veremedim kullanan arkadaşlar hangisi tavsiye eder özellikle pil ve ahize ve hoparlör sesi önemli benim için yorumlarda okuduğum kadarıyla pilde bir tutarsızlık var gibi

• http://s.aliexpress.com/mIFv2yAb

Arka kamera için bu tarz bi temperli cam alıp kullanan varmıdır. Nasıldır iş yapar mı merak ettim

• quote:

Bana da aynı mesaj geldi.Ben bekliycem mecburen.
  • Arkadaşlar garantisiz olarak alınır mı bu telefon? Sonradan başıma iş çıkar mı? Sıfır olarak yurtdışından aldıracağım.
  • Sahîpkıran kullanıcısına yanıt
    Ben aldırdım üstad Çarşamba perşembe gelecek Çin den geliyor umarım bişey olmaz :)

Bu arada hb de Spigen de indirim var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sahîpkıran kullanıcısına yanıt
    Yıllardır garantisiz telefon kullanıyorum. Şuanda Nubia Z17 bende, eşimde de One Plus 5 var. Aldığın satıcı sağlam olsun yeter, sorunluysa zaten geri alıyor cihazı ama satıcı sağlam olsun. Önerim Bayram Kaya ve Sefa. Tabi ki daha bir çok güvenilir satıcı var ama ben bu iki isimden alış veriş yaptım kafam rahat, her aradığımda anında destek var.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar şu 3 ürün hakkında ne düşünüyorsunuz?

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kemalex1907 kullanıcısına yanıt
    Yanlız hocam dikkat ettiysen usb belleğin bir ucu micro usb, yani oneplus 5'e takmak için çevirici adaptör lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: lektonstar

Videodaki kamera uygulaması

• quote:

Orijinalden alıntı: PoseiDon^

Yanlız hocam dikkat ettiysen usb belleğin bir ucu micro usb, yani oneplus 5'e takmak için çevirici adaptör lazım.

Uyarı için teşekkurler.
  • Arkadaşlar bişey sorucam gerçekden canım sıkkın yardım ederseniz sevinirim.

Millet en az 6.5 saat hatta bazısı 8-9 saat alırken ben 1 günlük açık kalma süresi ve kalan %35 ile 4.5 saat ekran süresi alıyorum. yani sonuna kadar kullansam anca 6 saat alırım

FULL WİFİ VE DÜŞÜK PARLAKLIK ile bide. Gps ve Navigasyon açıp 7 saat alan gördüm. Yine telefonu beraber aldığımız bir abim 8.5 saat ekran süresi alıyo en düşüğü 7.5 saat..

lütfen kullanıma göre değişir demeyin en düşük halde kullanıyorum senkroniasyon ve gps hep kapalı düşük parlaklık ve full wifi olacak halde. Yani o adamların benden düşük alması lazımken tam tersi oluyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi benkisaca.bc -- 30 Eylül 2017; 16:23:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: benkisaca.bc

Arkadaşlar bişey sorucam gerçekden canım sıkkın yardım ederseniz sevinirim.

Millet en az 6.5 saat hatta bazısı 8-9 saat alırken ben 1 günlük açık kalma süresi ve kalan %35 ile 4.5 saat ekran süresi alıyorum. yani sonuna kadar kullansam anca 6 saat alırım

FULL WİFİ VE DÜŞÜK PARLAKLIK ile bide. Gps ve Navigasyon açıp 7 saat alan gördüm. Yine telefonu beraber aldığımız bir abim 8.5 saat ekran süresi alıyo en düşüğü 7.5 saat..

lütfen kullanıma göre değişir demeyin en düşük halde kullanıyorum senkroniasyon ve gps hep kapalı düşük parlaklık ve full wifi olacak halde. Yani o adamların benden düşük alması lazımken tam tersi oluyo

İyide normal Bir süre alıyorsun bende buna yakın Bir süre alıyorum hatta 1 gün önce 3.5 saat ekran süresi aldım Mobil veri ile Ama 1 günden fazla açık kalmıştı eğer hızlı şarj yapıyorsanız kapatıp öyle şarj yapın derim fark ediyor.

• Şuan telefonla ilk günüm şarj %60 4 saat 50 dk ekran süresi var.sabah 8den öğlen 12.30a kadar mobil veri açıktı kalanı wifi ekran oto da.suan için gayet başarılı

• ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    yahu tamamda 7-8 alanlar ne peki ? herkes 7-8 alıyo benimki nasıl normal ?
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.