Şimdi Ara

ONEPLUS 5 KULLANICILARI KULÜBÜ (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.754
Cevap
103
Favori
447.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Anladım. Teşekkür ederim yorumlarınız için.

Teşhiri olan bir yer veya bir arkadaş olsa kulaklık çıkışını denemek istiyorum fakat öyle bir yer bulamadım maalesef.

Sizin bildiğiniz bir yer var mı?

--------------

Bunun dışında Hepsiburada, Oneplus 5 konusunda patlamış gibi gözüküyor. Neden herkes oradan alıyor bir çok yerde satışı var telefonun..

Özel bir sebebi var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: high-fidelity

Anladım. Teşekkür ederim yorumlarınız için.

Teşhiri olan bir yer veya bir arkadaş olsa kulaklık çıkışını denemek istiyorum fakat öyle bir yer bulamadım maalesef.

Sizin bildiğiniz bir yer var mı?

--------------

Bunun dışında Hepsiburada, Oneplus 5 konusunda patlamış gibi gözüküyor. Neden herkes oradan alıyor bir çok yerde satışı var telefonun..

Özel bir sebebi var mı?

aslında var.

facebook çinden satış grupları,
    Batum'dan (batumi plaza vs) getirme,
    amazon.de veya oneplus.net üzerinden siparişi verip Almanya'ya giden tanıdığa getirme,
    ...
    gibi yolları var tabi.

ancak bazılarında sipariş süresi 20-25 güne çıkması ve gümrük vergisi, (amazon, oneplus.net)
    bazılarında tüm parayı alıp (belki salatalık?) ürünü yollamama ihtimali,
    teslimat yerini, türünü belirtememe vs.

tabiki geriye tek seçenek hepsiburada kalıyor. sizce nereden alınabilir ki?
  • pinarbey kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum, ben de benzer yolları inceledim ama ne olursa olsun yine de güven vermedi.

Garanti konusu da ayrı bir durum. HepsiBuradanın garantisinin de mükemmel olacağını sanmıyorum ama sonuçta öyle ya da böyle muhatap olabileceğin bir kurum var.

Ben henüz almadım, Note 4 cihazım arızalı. Yine de ortalık az durulsun, bu şekilde idare edeyim Kasım gibi alırım diyorum :)
    Cihaz getirip satanlar var. İstanbul'dan birebir alınabilir.
    Ben sipariş verdim ertesi gün elimdeydi cihaz.

Hepsiburadadan alanlar garanti için alıyorlar muhtemelen.
    Bugüne kadar getittirip kullandığım cihazlar
    Nexus S
    Galaxy Nexus
    Nexus 4

Birtek Nexus S i sattım. Diğer ikisi hala kullanılıyor. Hepsi de garantisizdi bir sorun olmadı çok şükür.
  • evet bütün sorun güven verecek yerden almaya çalışmak..

ben de 5 yıllık Note 2 den geçeceğim. epey fark olur diye düşünüyorum.

tavsiyem Kasım'a kalmayın.. her şey gibi tel fiyatları da artacak, erkenden almaya bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    https://forum.donanimhaber.com/store.asp?mem=2369617&cat=2593&m=121999466

Bu arkadaştan aldım ben, 1 sene garanti de veriyor (cihaz nakliye ücretiyle çine gönderiliyor).
  • rideordie kullanıcısına yanıt
    Yanlız hocam yanlış bilmiyorsam çine gönderim için 50 tl istiyor, ayrıca kargo ile gönderde bile Türkiyeye kargo ile gelmez, geriye tek seçenek kalır oda düzenli aralıklarla çine gidiyor veya giden biriyle gönderiyordur, her şekilde de cihaz elinize çok geç ulaşır.Tabi bunlar sadece benim tahminim, siz satıcıdan ayrıntılı bilgi aldınız mı?

Artı olarak yedek parça aliexpressden bulunup yapılabilir belki ama cihazda büyük bir sıkıntı çıkarsa (anakart vb) muhattap bulabileceğini bilmek insanın içini rahatlatıyor, sonuçta 6 ayda yada 1 yılda telefon değiştiren biri değilim, telefonu en az 3 yıl kullanmalıyım ki verdiğim paraya değsin.

Anladım fakat benim demek istediğim bu linkteki gibi seçenekler:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-oneplus-5-128gb-sifir-2-yil-garantili-carsi-iletisimden-485708794/detay

Bu tarz yerler de garantili satıyor.

Hepsiburada'dan alınmak zorunda değil ki. Bunlarda garantili aynı şekilde.

Tabi İstanbul'da olmayanlar HB'den alabilir fakat farklı illerde de telefoncular aynı telefonu aynı şekilde satıyor diye biliyorum.
  • quote:

Anladım fakat benim demek istediğim bu linkteki gibi seçenekler:

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-oneplus-5-128gb-sifir-2-yil-garantili-carsi-iletisimden-485708794/detay

Bu tarz yerler de garantili satıyor.

Hepsiburada'dan alınmak zorunda değil ki. Bunlarda garantili aynı şekilde.

Tabi İstanbul'da olmayanlar HB'den alabilir fakat farklı illerde de telefoncular aynı telefonu aynı şekilde satıyor diye biliyorum.

2850 lira fiyat nedir yav. İyi ki resmi sitesinden almışım.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lektonstar kullanıcısına yanıt
    Siz nereden almıştınız hocam?

Ne kadar fiyat ve kaç gb?

Piyasadaki TR garantili bütün 128'likleri bu fiyatlarda.
  • quote:

Siz nereden almıştınız hocam?

Ne kadar fiyat ve kaç gb?

Piyasadaki TR garantili bütün 128'likleri bu fiyatlarda.

Bi arkadaşım vasıtasıyla Almanya'dan aldım. Resmi sitesinden sipariş geçtim. Arkadaşım gelirken yanında getirdi. 128 GB lık modeli aldım. 2200 küsür fiyata eldiven bana. Amerika'dan alamadım. Dolar üzerinden alabilseydim 2000 civarı olacaktı. Amerika'ya göre yaklaşık 200 lira zararım var. Ama buradaki fiyatlara göre gene çok çok iyi.

• lektonstar kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam. Hayırlı olsun.

Telefonun artılarını ve eksilerini sizden de duymak isterim.
  • hepsiburada mağduru arkadaşlar günaydın

bir değişiklik olmadan beklemeye devam, 6 ekimi göreceğiz gibi geliyor.
  • Arkadaşlar garantiye de fazla güvenmeyen.Benim Evo garantili ekran kırıldı 650tl dediler para yatırdım 10 gün sonra ekranı değiştiremeyiz isterseniz 2500 TL karşılığı yenisini yollayayım dediler.Ben de cihazı geri istedim.

• One plus la iletişime geçtim 100 euro fiyat istediler.servis Polonya'da şimdi orda yaptircam

• Bir kılıf bulamadım şu telefona arkadaş. Ekran koruyucuda arıyorum Ama istediğimi bulamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ICromwelleI

Bir kılıf bulamadım şu telefona arkadaş. Ekran koruyucuda arıyorum Ama istediğimi bulamadım.

Aynen önce AliExpress den nilkin marka kılıf aldım arka kısmındaki ekleme yeri çıktı sonra şeffaf kılıf siparişi verdim gelmedi bu sürede spigen TR den spigen kılıf aldım onu kullanıyorum ama çok büyüyor ha telefon taklalar atarak düşse bile sağ çıkacağı aşikar ama o eski zarifligini arıyorum

Ekran koruyucu ise yok bulamadım

• ICromwelleI kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=128943928

Mesajdaki kılıfları inceleyin kırmızı ve siyah olanı kullanıyorum oldukça memnunum.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.